5 aizliegumi sekmīgai totalizatora spēlēšanai

Piedāvājam ieskatīties 5 punktos, no kuriem būtu jāizvairās, lai sekmīgi spēlētu totalizatoru.

5
0 0
50€ vērtībā
Bezriska likmes
4.5
0 0
3 x 100% bezriska likmes
Jauniem klientiem
4
0 0
50€ vērtībā likmes
Bonuss jauniem klientiem
5
0 0
Līdz 130€
likmēs bez riska
3
0 0
10€ Dāvanā
15% Cashback ik nedēļu

5 priekšnoteikumi

1

Neveiciet likmi tikai tāpēc, ka spēle tiek translēta televīzijā

Sporta likmesKā totalizatora spēlētājs vienmēr atcerieties, ka jūsu likmju veikšanas galvenais mērķis ir nopelnīt naudu. Jebkuram sekundāram priekam, ko jūs varat gūt no likmju veikšanas, jāpaliek otršķirīgam un tas nedrīkst stāvēt ceļā galvenajam mērķim, kas ir ilgtermiņa tīrās (neto) peļņas radīšana.
Lielai daļai cilvēku patīk veikt likmes uz vakara spēlēm. Viņiem patīk fakts, ka tiek radīts kāds papildus azarts, un viņi veiks likmi uz spēli, ja to translēs televīzijā, pat tad, ja viņiem šī izvēle nepatīk labāk par citu. Piemēram, pirmdienas vakara amerikāņu futbola mačs ir viens no sporta topa notikumiem pasaulē, uz kuru visvairāk veic likmes, tādejādi šo spēļu laikā notiek miljonu, ja ne pat miljardu dolāru aprite tarp bukmeikeriem un totalizatora spēlētājiem. Bet mans jautājums ir sekojošs: „Kas padara šo spēli izdevīgāku likmes veikšanai nekā svētdienas spēli starp Detroitas „Lions” un Indianapolisas „Colts” plkst.16:00?” Atbilde, protams, ir tāda, ka tai noteikti nav jābūt izdevīgākai. Gluži vienkārši pirmdienas vakara spēle ir vienīgā šajā dienā notiekošā amerikāņu futbola spēle. Un arī tas, ka cilvēki bieži cenšas atgūt svētdienas zaudējumus pirmdienas vakarā.

Nedomājiet tā, kā to dara totalizatora spēlētāju vairākums. Veiciet likmi uz maču tikai tādā gadījumā, ja jums šī likme patīk. Jūsu izvēlei nevajadzētu balstīties uz to, vai spēli rāda nacionālajā televīzijā. Kad mačs sākas, jūs nevarat kontrolēt tā iznākumu, tāpēc tam, vai jūs to skataties vai nē, nevajadzētu būt izvēles faktoram. Katru nedēļu es uzmanīgi pārskatu amerikāņu futbola spēles, un es neizvēlēšos pirmdienas vakara amerikāņu futbola spēli, ja tā man neko nedod. Es neveikšu likmi uz to pat tad, ja es iepriekšējā dienā esmu zaudējis naudu. Bukmeikeri kļūst bagātāki, pateicoties publikai, kura veic likmes uz vakara spēlēm. Mača beigās bukmeikers būs jums soli priekšā, ja jūs domājat kā vairākums spēlētāju.
Pats galvenais nekad neveikt likmi tikai likmes likšanas pēc. Veiciet likmi tikai tad, kad jūs uzskatat, ka jums ir noteikts izdevīgums vai neatbilstošs handikaps.

2

Nekad nepieķeraties komandai

Jūs nedrīkstiet kļūt emocionāli piesaistīts kādai komandai un ticēt, ka viņi vienmēr nodrošinās jums peļņu. Veiciet likmi ar galvu, nevis sirdi. Viss ir kārtībā ar sekošanu komandas „karstajai” sērijai vai likmju veikšanu pret komandas „auksto” sēriju. Ja jūs atrodat kādas komandas snieguma tendenci, ir labi gūt labumu no tās, kā es to izdarīju ar Maiami „Heat” „auksto” sēriju 2007.-2008.gada sezonā. (2 mēnešu laikā 1 uzvara un 26 (!!!) zaudējumi, kā arī tikai 5 uzvaras pret handikapu, 1 likme atgriezta un 21 (!!!) zaudējums pret handikapu).

Neveiciet likmi uz Sanfrancisko „49ers”, tāpēc ka jūs atceraties, ka komanda jums pagātnē ir nesusi peļņu, un jūs domājat, ka tas notiks atkal. Jāatceras, ka komandā varētu vairāk nebūt tie spēlētāji, kas jums nesa peļņu pagātnē. Katra spēle ir jauna spēle, komandas katru gadu mainās, tāpat spēlētāju saraksts bieži mainās. Komanda ar 11-5 uzvarēto un zaudēto spēļu bilanci nākošajā gadā var būt ar pretēju 5-11 bilanci. Nekad nepieķerieties kādai komandai; analizējiet katru spēli pašu par sevi.

3

Neveiciet muļķīgas likmes uz saviem favorītiem

Sporta totalizatorsNejauciet savu galvu ar sirdi. Sirds var mīlēt jūsu favorītu komandas, un sirds var mēģināt pārliecināt galvu, ka likmju veikšana uz tām ir labas derības, kad varbūt tā nemaz nav. Jums jāsaprot, ka jūs būsiet pozitīvi noskaņots pret jūsu komandām un varētu beigt veikt likmes uz tām. Man arī ir savas favorītu komandas visos četros lielākajos sporta veidos. Kad manas komandas gadu gaitā uzvar vairākas „lielas spēles” un zaudē daudzas spēles, es patiesībā esmu sevišķi uzmanīgs, veicot likmes uz tām.

Mans padoms ir būt uzmanīgiem: Jūs varat mīlēt un ticēt savām komandām tik lielā mērā, ka kļūstat pašpārliecināti un veicat likmi uz tām, cerot, ka tās uzvarās katru reizi. Kad jūs veicat likmes, galvenais ir izmantot visu papildus informāciju par jūsu komandām savā labā. Daudzi fani savas komandas zina tik labi, ka spēj prognozēt, vai vadošā spēlētāja iztrūkums ietekmēs komandu. Nebaidieties veikt likmi pret jūsu favorītu komandu, ja jūsu skatījumā tā kādā spēlē atrodās daudz nelabvēlīgākā situācijā un tiek pārvērtēta. Jūsu komandas zaudējums regulārā čempionāta spēlē jūs nesāpinās, jo īpaši naudas peļņas gadījumā!

Neļaujiet jūsu emocijām pārņemt kontroli pār jūsu smadzenēm. Ja jūs atklājat, ka esat pārāk tendēti uz savām komandām, izvairieties veikt likmes uz to spēlēm. Jūs varat nesaprast, ka visas vietējās reportāžas par jūsu mājas komandu var izskalot jūsu smadzenes, un jūs ticēsiet, ka jūsu komanda ir labāka nekā tā patiesībā ir.

Atklājot, ka esat konsekventi tendēts uz savām favorītu komandām, bet negūstat peļņu, veicot likmes uz tām, izvairieties no tām un lūkojieties kaut kur citur.

4

Izvairieties no pieņēmumiem

Pieņēmumi bez pienācīga pētījuma var novest pie postošām likmēm. No savas karjeras grūtā ceļa agrāk esmu mācījies nekad neko nepieņemt bez rakšanās faktos. Tas, ka šis vai tas ir noticis pagātnē, nenozīmē tā atkārtošanos. Piemēram, nepieņemiet, ka tikai tāpēc, ka komanda spēlē mājās, tā pieveiks pretinieku. Vai izslēgšanas spēļu sērijas gadījumā nepieņemiet, ka, ja komanda ir zaudējusi pirmo maču mājās, tā uzlabos savu sniegumu un uzvarēs otro spēli.

Jā, komandas, kurām nav kur atkāpties, bieži vien spēlē labāk, bet tas nenozīmē, ka tā arī notiks.
Bieži vien cilvēki, kuriem patīk regulāri veikt likmes uz favorītiem, ir šokēti, kad liels favorīts ar handikapu zaudē spēli. Lielākie pārsteigumi notiek, kad notiek viena no divām lietām vai dažreiz abas. Patiesībā tas ir diezgan vienkārši.

Lieli pārsteigumi notiek tad, kad vidusmēra vai vienkārši labi sportisti un/vai komandas uzlabo savu sniegumu un šajā dienā spēlē, izmantojot pilnu potenciālu, kamēr izcili spēlētāji un/vai komandas šajā dienā spēlē zem sava potenciāla un/vai nožēlojami. Tas var notikt jebkurā dienā.

Lieli pārsteigumi notiek, kad Vegasā izliktais handikaps uz noteiktu sporta notikumu nav atbilstošs, un cilvēki ar labām zināšanām gūst labumu no tā, un viņu izvēle noved pie laimesta.

Nepareiza pieņēmuma piemērs notika, kad Denveras „Broncos” pārspēja Green Bay „Packers” 1998.gada Super Bowl. Fani pieņēma, ka Green Bay uzvarēs spēli. Realitātē Denvera bija līdzīgi talantīga. Manā skatījumā, šī uzvara nebija kaut kas satriecošs. Tas bija kaut kas satriecošs Vegasā, bet ne cilvēkiem, kuri tiešām pārzināja NFL.

Cits labs nepareiza pieņēmuma piemērs attiecībā uz spēļu sēriju notika 2003.gada Beisbola Pasaules fināla sērijā (Baseball World Series) starp Floridas „Marlins” un Ņujorkas „Yankees”. Liela daļa vispārējās publikas pieņēma, ka pēc Ņujorkas uzvaras pār Bostonu grūtā septiņu spēļu sērijā viņi uzvarēs arī Floridu. Ņujorka Vegasā bija mērena favorīte uz uzvaru šajā sērijā, un es zinu to, ka miljoni dolāru tika zaudēti, kad Florida sešās spēlēs uzvarēja Ņujorku. Īpaši jau beisbolā, jūs nevarat neko pieņemt, jo beisbols nav no tiem sporta veidiem, kurā dominējošajai komandai neizbēgami jāuzvar. Jebkura komanda vai spēlētājs var uzlabot savu sniegumu beisbolā un pārsteigt.
Galvenais nekad nepieņemt, ka notiks noteikta lieta. Vienmēr dariet savu darbu un veiciet labas likmes.

5

Nekļūstiet sarūgtināts par pārsteigumiem

Vienā spēlē jebkas var notikt. Ja jūs atskataties atpakaļ sporta vēsturē un pārskatat visas ievērojamākos izslēgšanas spēļu pārsteigumus, jūs atklāsiet , ka ievērojamākie notika kādā no izslēgšanas spēlēm. Septiņu spēļu sērijā basketbolā vai hokejā tomēr labākā komanda parasti uzvarēs.

NCAA basketbola turnīrā katru gadu notiek daudzi pārsteigumi, jo spēles notiek neitrālos laukumos, un visu izšķir, kura komanda tajā dienā 40 min garumā nospēlē savu labāko spēli. Mēģiniet gūt labumu no augstiem handikapiem NCAA turnīrā, un veiciet likmi uz nefavorītiem, jo, kad nav mājas laukuma priekšrocības, nomināli vajāka komanda var bieži nospēlēt līdzīgi. Galvenais, veicot likmes uz nefavorītiem, ir atrast zemāka ranga komandu, kura ir gandrīz tikpat talantīga kā augstāka ranga komanda. Atrodiet 12.izsēto komandu, kura ir gandrīz tikpat talantīga kā 5. izsētā komanda, un lieciet likmi uz šo komandu. Varbūt 10.izsētā komanda ir tikpat talantīga kā 2.izsētā komanda, bet jūsu rīcībā ir +8 punktu handikaps. Jūs atradīsiet daudzas labas iespējas NCAA turnīrā.

Viens no visu laiku lielākajiem pārsteigumiem notika 1980.gadā, tā saucamais „Brīnums uz ledus”, kad Olimpisko spēļu hokeja turnīra pusfinālā ASV uzvarēja Krieviju, iekļūstot finālā, kur viņi cīņā par zelta medaļām uzvarēja Somiju. Lielākā daļa hokeja fanu piekritīs, ka, tiekoties ar krieviem septiņu spēļu sērijā, ASV komandai nebūtu izredzes uzvarēt. Atceraties Ziemeļkarolīnas štata uzvaru pār Hjūstonas „Cougars” ar Klaidu Dreksleru (Clyde Drexler) un Akīmu Olaižuvonu (Akeem Olajuwon)? Un kā būtu ar Villanovas uzvaru pār Džordžtaunu cīņā par NCAA titulu basketbolā?

Citi pārsteigumu piemēri ietver Super Bowl, kad Džo Neimets (Joe Namath) saskaņā ar prognozēm uzvarēja Baltimoras „Colts” un, kad Jaunanglijas „Patriots” uzvarēja Sentluisas „Rams”. Sentluisa šajā spēlē bija 14 punktu favorīte, bet piedzīvoja zaudējumu ar 3 punktiem. Sentluisa tajā gadā bija izcila komanda ar labu aizsardzības un uzbrukuma kombināciju, bet Jaunanglija sarūpēja pārsteigumu ar labi izplānotām darbībās īpašajās situācijās, kā arī aizsardzībā.

Es domāju, ka visos šajos piemēros nefavorīts nebija pietiekoši spēcīgs, lai uzvarētu četras reizes. Tāpēc, atskatoties atpakaļ uz NBA izslēgšanas spēlēm pēdējos 20 gados, ir bijuši tikai daži pārsteigumi. Un līdz ar pirmās kārtas formāta maiņu no piecu uz septiņu spēļu sēriju būs pat vēl mazāk turpmāk. Atgriežoties 2001.gadā, Losandželosas „Lakers” tikās ar Filadelfiju NBA septiņu spēļu sērijas finālā. Ja sērija beigtos pēc vienas spēles, Filadelfija uzvarētu čempionātā, jo viņi pārsteidza Losandželosu šīs sērijas pirmajā spēlē! Vai kāds „Lakers” komandā bija norūpējies? Tiešām nē, jo viņi zināja, ka viņiem ir labāka komanda. Un viņi izcīnīja uzvaras nākošajās četrās spēlēs, no kurām trīs notika Filadelfijā.

Pats galvenais ir tas, ka vienā spēlē nevienmēr uzvarēs labākā komanda. Jums jāapzinās nejaušība kā faktors un jāapsver jūsu likmes varbūtības. Tas ir iemesls, kāpēc jums nekad nevajadzētu pārāk veikt likmi uz vienām sacensībām.

Kopsavilkums

Neveiciet likmi tikai tāpēc, ka spēle tiek translēta televīzijā Likme jāveic, ja tā šķiet izdevīga, nevis tāpēc, ka spēli rāda nacionālajā televīzijā.
Nekad nepieķeraties komandai Emocionāla pieķeršanās komandai negarantē to, ka tā nesīs peļņu, kā tas bija senāk.
Neveiciet muļķīgas likmes uz saviem favorītiem Jābūt uzmanīgiem, liekot likmes uz favorītiem – pārmērīga pašpārliecība var radīt liekus zaudējumus.
Izvairieties no pieņēmumiem Pieņēmumi bez objektīva pamatojuma var novest pie postošām likmēm.
Nekļūstiet sarūgtināts par pārsteigumiem Nejaušība ir daļa no sporta un likmju veikšanas.
Latvijas online kazino un totalizatoru eksperts
Latvijas azartspēļu tirgus analītiķis
Pieredzējis totalizatoru spēlētājs
Analizēju Latvijas online kazino, kā arī rakstu apkopojumus un vērtēju sporta likmju kantorus.

Abonē un uzzini jaunumus pie Totalizatorslatvija.com

Jūsu e-pasts ir drošībā un netiks izmantots mēstuļu nolūkos.