Bukmeikeri Latvijā
Privātuma politika

Privātuma politika

Tiešsaistes vietni totalizatorslatvija.com nekontrolē neviens tiešsaistes kazino operators. Tas nozīmē, ka šeit atradīsiet saites, kas jūs aizvedīs uz tiešsaistes mazumtirgotājiem. Kā tas darbojas? Pavisam vienkārši! Kad kāds no mūsu klientiem uzspiež uz mūsu piedāvātajām saitēm, mūsu vietne saņem komisijas maksu no saviem partneriem.

Kādi ir mūsu klientu datu apstrādes pamatprincipi

Šīs privātuma politikas galvenais mērķis ir informēt vietnes totalizatorslatvija.com apmeklētājus par to personas datu apstrādes procesu un visām tā tiesībām. Kā arī, kas ir ļoti būtiski, paskaidrot tiem, kādi personas datu aizsardzības pasākumi tiek veikti. Totalizatorslatvija.com apstrādā savu klientu datus saskaņā ar visiem spēkā esošajiem normatīvajiem tiesību aktiem Latvijas Republikā. 

Lai nodrošinātu visus klientu datu aizsardzības pasākumus, totalizatorslatvija.com ievēro šādus datu apstrādes pamatprincipus:

 • Apstrādā visus klientu personas datus saskaņā ar visiem Latvijas Republikā esošajiem normatīvajiem tiesību aktiem.
 • Kad mūsu vietne lūdz saviem klientiem uzrādīt savus personas datus, tā informē tos, kā un kādiem mērķiem tie tiks izmantoti.
 • Totalizatorslatvija.com vietne vienmēr lūgs savu klientu oficiālu apstiprinājumu tam, ka tie piekrīt to datu vākšanai un apstrādāšanai. Kā arī, ja radīsies tāda nepieciešamība, nodrošinās arī iespēju atsaukt šo piekrišanu.
 • Mūsu vietne lūgs saviem klientiem uzrādīt tikai tos personas datus, kas nepieciešami, lai sadarbību turpinātu.
 • Mūsu klienti var būt pārliecināti, ka viņu personas datiem var piekļūt tikai totalizatorslatvia.com pilnvarotas personas, lai nodrošinātu konkrētu uzdevuma izpildi.
 • Mēs visus savu klientu personas datus apstrādājam godīgi un likmumīgi.
 • Totalizatorslatvija.com vietne neglabā savu klientu datus ilgāk par to laiku, kas noteikts juridiski.
 • Mēs glabājam konkrētus klienta personas datus, kas nepieciešamības gadījumā var tikt atjaunoti.
 • Mēs izsniedzam trešajām personām savu klientu datus tikai gadījumā, ja to pieprasa likums. Kā arī vairumā gadījumu tie tiks izsniegti, saņemot klienta personisko atļauju.
 • Mēs sistemātiski un nepārtraukti strādājam pie tā, lai uzlabotu visas privātuma riska iespējas.

Kādus personas datus ir nepieciešams uzrādīt un kāpēc tas vajadzīgs

 • Tiešsaistes vietnes apmeklētāja personas dati tiek ievākti, lai sniegtu kādu konkrētu pakalpojumu un pasargātu vietnes lietotāju no nelikumīgām vai kaitējošām darbībām.
 • Ikvienam klientam, kas vēlēsies reģistrēties tiešsaistes vietnē totalizatorslatvia.com, būs jāuzrāda sekojoša informācija: vārds, uzvārds, dzimšanas datums, adrese, tālruņa numurs, epasts. Ja vietnei totalizatorslatvia.com rodas šaubas par to, vai jaunais klients uzrādījis patiesu informāciju par sevi – tai ir tiesības lūgt vēl kādu papildus informāciju. Tajā skaitā uzrādīt personas apliecinošu dokumentu, lai pārliecinātos par klienta identitāti un sniegto datu patiesumu.
 • Totalizatorslatvija.com uz jaunā tiešsaistes vietnes lietotāja epastu vai tālruņa numuru nosūtīs informāciju un reklāmas, ja klients reģistrējoties būs norādījis, ka piekrīt šāda veida darbībām. Tas nozīmē to, ka, ja klients vēlas saņemt jaunāko informāciju no vietnes, tad viņam šim nolūkam ir jāsniedz sava piekrišana.
 • Kā arī svarīgi ir zināt, ka totalizatorslatvia.com veic visu personas datu apstrādi par klienta vietnē veiktajām darbībām, kā, piemēram, spēļu vēsturi, veiktajām sporta likmēm, maksājuma pārskatiem, pieslēgšanās informāciju un vēl citiem datiem.

Totalizatorslatvija.com tiešsaistes vietnes klientu atbalsta komanda vienmēr ir gatava palīdzēt saviem klientiem. Ar šo komandu var sazināties aizpildot kontaktformu, kas atrodas vietnes apakšā.

Kam un kā var tikt izpausti jūsu personas dati?

Totalizatorslatvija.com var izpaust personas datus sekojošos gadījumos:

 • Izpaust klienta personas datus kompetentai tiesai vai pilvarotām institūcijām, pamatojoties uz oficiālu pieprasījumu.
 • Izpaust klienta personas datus, ja tas ir oficiāli sniedzis savu piekrišanu. Klients var izteikt piekrišanu savu datu izpaušanai tiešā veidā, piemēram, rakstiski vai mutiski.
 • Tīmekļu vietne Totalizatorslatvija.com ir tiesīga izpaust visus nepieciešamos klientu personas datus dažādām uzraudzības iestādēm. Tā iemesls var būt saistīts ar tiešsaistes spēļu godīguma politikas detalizētu pārbaudi, kā arī – noziedzīgu darījumu konstatēšanu, lai tās tiktu novērstas.
 • Kā arī noteiktos gadījumos klientu personas dati var tikt darīti pieejami specifisku pakalpojumu sniedzējiem.

Kādas ir jūsu tiesības

 1. Jums ir tiesības piekļūt jebkuriem saviem personas datiem, kurus esat uzrādījuši tiešsaistes vietnē.
 2. Jūs varat pieprasīt, lai jūsu personas dati tiktu laboti, ja uzskatāt, ka tie ir nepilnīgi vai tajos ir pieļauta kāda kļūda.
 3. Jūs varat pieprasīt, lai mēs dzēšam jūsu personas datus no vietnes.
 4. Gadījumos, kad jūsu datu apstrāde ir balstīta uz jūsu piekrišanu – jums ir tiesības jebkurā brīdī atsaukt savu piekrišanu.
 5. Gadījumos, kad jūs uzskatāt, ka mēs neapstrādājam jūsu personas datus atbilstoši likumam, jums ir tiesības iesniegt prasību Latvijas Datu aizsardzības inspekcijai, rakstot uz epastu: info@dvi.gov.lv vai apmeklējot to adresē Blaumaņa iela 11/13-15, Rīga.

Mums ir svarīgi, lai mūsu vietnes apmeklētāji spēlētu atbildīgi. Tāpēc, ja jums radusies spēļu atkarība, meklējiet palīdzību – šeit vai operatoru mājas lapās. Kā arī Latvijas Republikas Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcija azartspēļu spēlētājiem sniedz individuālas konsultācijas, ja tas ir nepieciešams. Kā arī spēlētāji var pieteikties atbalsta grupā, kuru vada sertificēts psihologs konsultants.

Vai šī sadaļa Jums palīdzēja atrast to, ko meklējāt?

Šī lapa vēl nav novērtēta - palīdzi pārējiem, daloties ar savu viedokli

Iegriez Laimes Ratu!

Cashback Bonuss
Mēģini vēlreiz
T-krekls
Bezriska griezieni
Mēģini vēlreiz
T-krekls
Cash Bonuss
Mēģini vēlreiz

Iegriez ratu, lai uzvarētu balvu!

Informācija par bonusu tiks nosūtīta uz tavu e-pastu!