Bukmeikeri Latvijā
ā†’
Likmes uz F1

Likmes uz F1

Likmes uz F1 popularitātē noteikti nevar sacensties ar tādiem sporta veidiem kā hokejs vai futbols. Tomēr, tās ir iecienītas daudzu spēlētāju vidū. Lasi tālāk un uzzini kāpēc!

PriekŔrocības
 • Liela Ä«paÅ”o likmju daudzveidÄ«ba
 • Augsti koeficienti uz mazāk zināmiem pilotiem
Trūkumi
 • Liela ārējo faktoru ietekme uz rezultātu
 • Sezonāla pieejamÄ«ba
Kārtot pēc:
Jaunākie
Reitings
Bonusa summa
Izmaksas laiks
Betplays.com
Betplays
5/5
Rabona
Rabona
5/5
William Hill
William Hill
5/5
Klondaika
Klondaika
5/5
LVBet
LVBet
5/5
Betsafe
Betsafe
4.8/5
Olybet
Olybet
4.8/5
Optibet
Optibet
4.6/5
Fenikss
Fenikss
4.6/5
TonyBet
TonyBet
5/5

Labākās F1 derību vietnes 2024. gadā

JÅ«s noteikti vēlēsieties zināt, kuras ir labākās derÄ«bu vietnes, kurās likt sporta likmes uz F1 sacÄ«kstēm. MÅ«su profesionālie eksperti, izmantojot Ä«paÅ”us kritērijus, ir sastādÄ«juÅ”i sarakstu ar labākajiem Latvijas totalizatoriem, lai jums nebÅ«tu jātērē savs laiks un jāmeklē tās paÅ”am.

šŸ† Labākais F1 totalizatorsFenikss
šŸ“ˆ Lielākie F1 koeficientiWilliam Hill
šŸ’» Labākās F1 live likmesKlondaika
šŸ“Š Visvairāk F1 likmju lÄ«nijuLVBet
āš”ļø Ä€trākās F1 izmaskasPafbet
šŸŽ Labākie F1 likmju bonusiBetsafe
šŸ’Ž MēneÅ”a izvēle F1 likmēmOptibet
šŸŽ„ Labākās F1 tieÅ”raidesOlybet
šŸ’° ÄŖpaÅ”o F1 posmu bonusiTonyBet

Kas ir Formula 1?

Formula 1 ir viens no populārākajiem sporta veidiem pasaulē. Tā ir augstākā starptautisko sacÄ«kÅ”u klase vienvietÄ«gām formulas sacÄ«kÅ”u automaŔīnām. F1 tika dibināta 1950. gada 13. maijā Silverstounā, Apvienotajā Karalistē, kā pasaules braucēju čempionāts. 1981. gadā to sāka dēvēt par FIA Formula 1 pasaules čempionātu.

F1 čempioni

AutovadÄ«tāju čempionu titulu pēc kārtas Pasaules autovadÄ«tāju čempionātā ir izcÄ«nÄ«juÅ”i desmit autovadÄ«tāji. No tiem tikai Mihaels Å Å«mahers un Luiss Hamiltons ir uzvarējuÅ”i divos Formula 1 braucēju čempionātos pēc kārtas. Čempionu titulu atkārtoti ir ieguvuÅ”i Ŕādi Formula 1 piloti:

 • Itālis Alberto Askari no 1952. lÄ«dz 1953. gadam.
 • ArgentÄ«nietis Huans Manuels Fangio no 1954. lÄ«dz 1957. gadam.
 • Austrālietis Džeks Brabhems no 1959. lÄ«dz 1960. gadam
 • FrancÅ«zis Alēns Prosts no 1985. lÄ«dz 1986. gadam.
 • BrazÄ«lietis Ä€rtons Senna no 1990. lÄ«dz 1991. gadam.
 • Vācietis Mihaels Å Å«mahers no 1994 lÄ«dz 1995. gadam.
 • Soms Mika Hekkinens no 1998. lÄ«dz 1999. gadam.
 • Vācietis Mihaels Å Å«mahers no 2000. lÄ«dz 2004. gadam.
 • Spānis Fernando Alonso no 2005. lÄ«dz 2006. gadam.
 • Vācietis Sebastians Vettels no 2010. lÄ«dz 2013. gadam.
 • Anglis Luiss Hamiltons no 2014. lÄ«dz 2015. gadam.
 • Anglis Luiss Hamiltons no 2017. lÄ«dz 2020. gadam.

F1 posmi uz kuriem var veikt likmes sezonas laikā

PosmsValstsKopējā distance
InterlaguŔaBrazīlija305.9 km
AlbertparksAustrālija307.5 km
HungaroringaUngārija306.6 km
Marinas līča ielu traseSingapūra308.8 km
Monako traseMonako260.2 km
MoncaItālija306.7 km
Red Bull RingsAustrija307.1 km
SilverstonaAnglija306.2 km
Spā-FrankoŔampaBeļģija308 km
Sudzukas traseJapāna307.5 km

Kā veikt likmes uz F1?

Nav pārsteigums, ka daudziem patīk uz F1 likt likmes ar īstu naudu. Ja arī jūs to darāt vai vēlaties darīt, noteikti sekojiet tālāk norādītajiem soļiem:

1/4
1. solis
TotalizatorsLatvija.com

Izvēlieties derību vietni.

Pats pirmais solis, kas jums jāveic ā€“ internetā rÅ«pÄ«gi jāizpēta kādas derÄ«bu vietnes ir pieejamas.

2. solis
TotalizatorsLatvija.com

Reģistrējieties.

Kad esat atradis sev piemērotāko derību vietni, reģistrējieties tajā.

3. solis
TotalizatorsLatvija.com

Veiciet naudas iemaksu.

Tad savā jaunizveidotajā derību vietnes kontā veiciet pirmo naudas iemaksu, izmantojot sev piemērotāko naudas iemaksu veidu.

4. solis
TotalizatorsLatvija.com

Uzlieciet likmi.

Un, visbeidzot, izvēlieties kādu likmi vēlaties likt. Tad turiet Ä«kŔķus un laimējiet!

Pieejamie likmju veidi labākajos Formula 1 totalizatoros

Runājot par likmēm uz F1, tad ir trÄ«s dažādi sporta likmju veidi, kas ir visizplatÄ«tākie un populārākie, liekot likmes uz gaidāmajām sacÄ«kstēm un sacensÄ«bām. 3 likmju veidi ir Ŕādi:

 1. vienreizējās derības,
 2. ilgtermiņa derības,
 3. tieŔraides derības sacīkŔu laikā.

Formula 1 Grand Prix sacensību uzvarētājs

SacensÄ«bās, kuras noteica sarežģīti laikapstākļi un mainÄ«gi trases apstākļi, tika pārbaudÄ«tas dažādas komandu stratēģijas un braucēji, no kuriem daži bija labāki, bet citi ā€“ neveiksmÄ«gāki. Taču Makss Verstapens un Serhio Mičels Peress nodroÅ”ināja Red Bull komandai pārliecinoÅ”u 1. un 2. vietu 2022. gada EmÄ«lijas-Romanjas Grand Prix sacÄ«kstēs.

Pjedestāla FiniŔa Likme

Pjedestāla finiÅ”a likme ir lÄ«dzÄ«ga likmei uz uzvaru, taču Å”ajā likmē jÅ«s prognozējat, kurÅ” braucējs finiŔēs labāko trijniekā. Tas var bÅ«t mazliet grÅ«tāk, nekā izvēlēties viennozÄ«mÄ«gu uzvarētāju, taču joprojām ir daudz kritēriju, kurus iespējams ņemt vērā, lai pieņemtu pārdomātu lēmumu.

ÄŖpaŔās Likmes

Daudzi tieÅ”saistes bukmeikeri piedāvā sporta likmes uz dažādām neparastām vai uz veiksmi balstÄ«tām lietām, kas var notikt sacensÄ«bu laikā. Lai gan tās var bÅ«t jautras likmes gadÄ«juma spēlētājiem, kuri vēlas sacÄ«kstēm pieŔķirt papildu azartu, nopietniem handikapa spēlētājiem ir jābÅ«t ļoti izvēlÄ«giem attiecÄ«bā uz papildus likmēm. Komisijas maksas papildus likmēm parasti ir augstākas nekā citiem likmju veidiem. Kā arÄ« bieži vien, ņemot vērā veiksmi, Ŕīs likmes jebkurā gadÄ«jumā ir slikta izvēle.

Kura maŔīna uzvarēs sacÄ«kstēs?

Red Bull un Ferrari 2022. gada F1 sezonas pirmajos četros posmos ir mērojuÅ”ies spēkiem, bet kurÅ” ir ieguvis ātrāko 2022. gada automobili: Å arls Leklērs vai Makss Verstapens?

Vai Red Bull ir ātrāks par Ferrari? Starp Ferrari un Red Bull ir ne tikai neliela ātruma atŔķirÄ«ba, bet lielākais kontrasts patiesÄ«bā ir tajā, kā abas automaŔīnas sasniedz savu apļa laiku. Red Bull parasti ir bijis ātrāks taisnēs, savukārt Ferrari ir guvis pārsvaru lÄ«kumos. Ikviens derÄ«bu slēdzējam paŔām jāizlemj, kura maŔīna ir potenciāli labāka un uzvarēs sacÄ«kstēs, pirms tas liek likmi.

No kuras valsts būs uzvarētājs?

Kuras valsts ierindojas labāko sarakstā? Vācija ar 145 uzvarām 676 sacÄ«kstēs un ArgentÄ«na ar 38 uzvarām 248 sacÄ«kstēs. Taču ikvienam derÄ«bu slēdzējam katrās sacensÄ«bās ir iespēja izlemt paŔām, kura valsts, viņaprāt, uzvarēs. Kad lēmums pieņemt, atliek tikai uzlikt likmi.

Likmes uz nākotnes notikumu

Viens no populārākajiem F1 sporta likmju veidiem ir likme uz nākotnes notikumu. Å is likmju veids ļauj likt likmes uz notikumiem, kas notiks vēlāk sezonā. Piemēram, jÅ«s varat likt likmes uz to, kurÅ” pilots uzvarēs čempionātā. Šāda veida likmes var bÅ«t ļoti aizraujoÅ”as, jo tās ļauj prognozēt, kas varētu notikt tālāk sezonā.

Live likmes

TieÅ”raides likmes uz Formula 1 sacÄ«kstēm ir vēl viena lieliska iespēja, kas var pavērt durvis uz dažādām ienesÄ«gām likmēm. SkatÄ«ties, kā notiek Grand Prix sacensÄ«bas un sekot lÄ«dzi katrai detaļai ir kaut kas tāds, ko jebkurā gadÄ«jumā dara daudzi sacÄ«kÅ”u fani. JÅ«s varēsiet analizēt sacÄ«kstes to skatÄ«Å”anās laikā un jums nebÅ«s jāvāc informācija un statistika.

Jautājums ir, vai jums ir pietiekama pieredze, lai pamanÄ«tu notiekoÅ”o un izmantotu Ŕīs attÄ«stÄ«bas tendences. Å eit ir norādÄ«tas galvenās lietas, kas jums jāņem vērā, ja vēlaties uz F1 likt likmes tieÅ”raidē, izmantojot Ä«stu naudu:

 • SacensÄ«bu stratēģija. Jums jāseko lÄ«dzi visiem pitstopiem un jāmēģina noskaidrot katra braucēja sacÄ«kÅ”u stratēģiju.
 • Problēmas pazÄ«mes. Vienmēr pārbaudiet vadÄ«tāju ātrumu, lai varētu pamanÄ«t jebkādas pazÄ«mes, kas liecina par iespējamu efektivitātes pasliktināŔanos.
 • Laika prognoze. Ja gaidāms lietus, var notikt jebkas!
 • Saziņa. Klausieties autovadÄ«tāju un inženieru saziņu, lai iegÅ«tu vērtÄ«gu informāciju.

F1 kvalifikācijas likmju likŔana

Braucēja sniegums kvalifikācijā pirms sacÄ«kstēm ir arÄ« spēcÄ«gs rādÄ«tājs tam, kā viņŔ startēs sacensÄ«bu laikā. Kvalifikācijas sacÄ«kstes notiek sestdien pirms sacÄ«kstēm, un tajās katra komanda cenÅ”as uzrādÄ«t pēc iespējas ātrāku brauciena laiku, kas savukārt nosaka tās vietu starta rindā. Bieži vien spēlētāji, kas liek likmes uz Formula 1, to aizmirst, taču patiesÄ«bā tā ir neatņemama sacÄ«kÅ”u nedēļas nogales sastāvdaļa, kas dažkārt ir tikpat svarÄ«ga kā paÅ”as sacÄ«kstes.

Ir jāņem vērā arÄ« tādi faktori kā trases veids un automaŔīnas veiktspēja konkrētajā trasē. TrÄ«s kvalifikācijas braucienos autovadÄ«tāji cenÅ”as izvairÄ«ties no izslēgÅ”anas punkta un pāriet uz nākamo posmu. Faktori, kas jāņem vērā, ir automaŔīnas ar labākajām vadāmÄ«bas spējām vai veiktspēju taisnajās distancēs, kas var noteikt, kurÅ” autovadÄ«tājs uzrādÄ«s ātrāko brauciena laiku.

Var uzskatÄ«t, ka derÄ«bu slēgÅ”ana uz kvalifikācijas sacÄ«kstēm, ir ievads vai iesildÄ«Å”anās pirms paŔām sacÄ«kstēm. Kvalifikācijas laiki ir kaut kas tāds, ko ņem vērā visi cilvēki, kas regulāri veic sporta likmes uz F1. Tā kā notikumi risinās ātri un intensÄ«vi, tas noteikti ir kaut kas, kas jums ir jāapzinās.

Stratēģijas un padomi likmēm uz Formulu 1

Likmju likÅ”ana uz Formula 1 autosacÄ«kstēm var bÅ«t gan izklaidējoÅ”a, gan ienesÄ«ga, ja jÅ«s zināt, ko darāt. JÅ«s esat Ä«stajā vietā! MÅ«su likmju likÅ”anas ekspertu komanda ir apkopojusi savu labāko F1 likmju likÅ”anas padomu un stratēģiju sarakstu, lai palÄ«dzētu jums. Daži no Å”iem padomiem var Ŕķist pavisam vienkārÅ”i, bet citi nedaudz sarežģītāki. BÅ«tÄ«bā mēs Å”eit piedāvājam kaut ko ikvienam, neatkarÄ«gi no tā, kādā posmā esat F1 likmju likÅ”anas ceļojumā.

Sekojiet pirmssezonas testam

Tas ir pirmais ieskats jaunajos automobiļos, un tas var palÄ«dzēt jums izlemt, kurÅ” ir izstrādājis labu automaŔīnu un kurÅ” mazliet neveiksmÄ«gāku. Lai gan jums jāpatur prātā, ka dažkārt komandas pirmssezonas laikā neparāda visu savu sniegumu.

Izmantojiet F1 statistiku

Daudzos sporta veidos, bet, jo Ä«paÅ”i autosacÄ«kstēs, vissÄ«kākajām detaļām ir nozÄ«me. Ä»oti palÄ«dz padziļināta izpratne par konkrētām sacÄ«kstēm un tajās startējoÅ”ajiem braucējiem. Papildus tam, ir svarÄ«gi saprast arÄ« pieejamos F1 derÄ«bu koeficientus.

Mēs iesakām pirms likmju izdarÄ«Å”anas uz Formula 1 sacÄ«kstēm apskatÄ«t iepriekŔējo F1 statistiku.

 • Kuri autovadÄ«tāji ir labā formā?
 • Kam ir labākie rezultāti konkrētajā trasē?
 • Cik labi pilots brauc slapjā vai sausā trasē?

F1 statistiku var atrast dažādās bukmeikeru iestādēs. Tāpat arÄ« internetā ir pieejami droÅ”i un uzticami avoti, kas var sniegt dažādus statistikas datus.

Sekojiet noteikumu izmaiņām

Katru sezonu F1 noteikumos tiek veiktas izmaiņas, un dažkārt tām var būt ļoti būtiskas sekas.

Labākie bonusi likmēm uz Formulu 1

Olybet
Bezriska Likme ā‚¬25 + bezmaksas likme ā‚¬10
Spēlēt
William Hill
(3+2) x ā‚¬10 likmes bez riska
Spēlēt
Klondaika
ā‚¬50 Likmēs Bez Riska Jaunajiem Spēlētājiem
Spēlēt
TonyBet
15% naudas atmaksa lÄ«dz ā‚¬100 Jauno klientu bonuss
Spēlēt

Kur skatīties Formulas 1 tieŔraides?

Tāpat kā Moto GP, arÄ« Formula 1 sacensÄ«bas tiek pārraidÄ«tas virszemes un satelÄ«ta televÄ«zijā. LÄ«dztekus paŔām sacÄ«kstēm tiek rādÄ«ti arÄ« treniņi un kvalifikācijas sesijas.

F1 straumÄ“Å”anu varat atrast arÄ« internetā. Tomēr pārliecinieties, ka jebkura straumÄ“Å”ana, kurai piekļūstat, ir likumÄ«ga un droÅ”a lejupielādei.

Noderīgas saites

MÅ«su komanda nemitÄ«gi strādā pie tā, lai nodroÅ”inātu aktuālāko un precÄ«zāko informāciju par iGaming industriju. Raksts tapis, balstoties uz Totalizatorslatvija.com redakcionālajiem principiem. NeskaidrÄ«bu vai neprecizitāŔu gadÄ«jumā sazinieties ar mums, izmantojot kontaktformu lapas apakŔā.

Līdzīgas lapas

Biežāk uzdotie jautājumi

Kādas ir populārākās likmes uz Formula 1?

F1 ir daudz un dažādu sporta likmju izvēles iespēju, un tas nozÄ«mē, ka jÅ«s varat likt likmes ne tikai uz uzvarētāju, bet arÄ« uz daudz ko citu. Vispopulārākais likmju veids ir ā€“ uz uzvaru. Tā ir likme, kurā jÅ«s izvēlaties braucēju, kurÅ”, jÅ«suprāt, uzvarēs sacÄ«kstēs.

KurŔ ir slavenākais Formula 1 vadītājs?

Daudziem cilvēkiem sacīkstes un autosports asociējas ar Mihaelu Šūmaheru. Šis fenomenālais autovadītājs ir izcīnījis septiņus čempiontitulus un ir dzīva leģenda. Viņa talants un spēja pareizi pozicionēties uz ceļa palīdzēja viņam kļūt par labāko no labākajiem.

Kur skatīties F1?

Nevienam pārraides pakalpojumam nepieder ekskluzīvas tiesības uz F1.

UÄ£is LiepiņŔ

UÄ£is LiepiņŔ

ā­ Online kazino un totalizatoru eksperts šŸ“ Azartspēļu tirgus analÄ«tiÄ·is šŸ•’ Pieredzējis totalizatoru spēlētājs

Uģis savu karjeru sāka kā sporta žurnālists un rakstu autors. Absolvējis Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju un ieguvis augstāko izglītību žurnālistikā. Uģim piemīt kompetence praktiski visos sporta veidos. Pirmais viņa raksts tika publicēts laikrakstā "Diena". Šobrīd Uģis ir viens no Totalizatorslatvija.com autoriem.

Par UÄ£is LiepiņŔ
27 raksti

Vai Ŕī sadaļa Jums palÄ«dzēja atrast to, ko meklējāt?

Šī lapa vēl nav novērtēta - palīdzi pārējiem, daloties ar savu viedokli

Iegriez Laimes Ratu!

Cashback Bonuss
Mēģini vēlreiz
T-krekls
Bezriska griezieni
Mēģini vēlreiz
T-krekls
Cash Bonuss
Mēģini vēlreiz

Iegriez ratu, lai uzvarētu balvu!

Informācija par bonusu tiks nosūtīta uz tavu e-pastu!