Bukmeikeri Latvijā
ā†’
Sporta likmes

Sporta likmes

Sporta likmes sniedz lielisku iespēju veikt prognozes uz simtiem pasaules un vietējiem sporta notikumiem dažādos sporta veidos. JebkurÅ” sporta fans labākajos totalizatoros atradÄ«s sev nepiecieÅ”amo. Tomēr, pirms likmju veikÅ”anas, plaŔāk ar tām jāiepazÄ«stas. Å eit esam apkopoÅ”i informāciju par populārākajām sporta likmēm un to veidiem. Lasi tālāk un uzzini visu nepiecieÅ”amo par populārākajām sporta likmēm, kuras atradÄ«si mÅ«su izvērtētajos totalizatoros. 

Labākie totalizatori sporta likmēm 2024. gadā

Kārtot pēc:
Jaunākie
Reitings
Bonusa summa
Izmaksas laiks
TonyBet
TonyBet
5/5
Betplays.com
Betplays
5/5
Rabona
Rabona
5/5
Klondaika
Klondaika
5/5
Spelet.lv
Spelet.lv
4.8/5
LVBet
LVBet
5/5
Betsafe
Betsafe
4.8/5
Olybet
Olybet
4.8/5
Optibet
Optibet
4.6/5
Pafbet
Pafbet
4.4/5

Labākie reģistrācijas bonusi sporta likmēm

šŸ… BetsafeBezriska likmes 50ā‚¬ vērtÄ«bā
šŸ… Pafbet10ā‚¬ Dāvanā
šŸ… Klondaika50ā‚¬ bezriska likmēs
šŸ… OlybetLikmes 50ā‚¬ vērtÄ«bā
Betsafe
LÄ«dz ā‚¬20 Likmēs Bez Riska + 20 Bezriska Griezieni
Spēlēt
Pafbet
10% Cashback Ik Nedēļu
Spēlēt
Klondaika
ā‚¬50 Likmēs Bez Riska Jaunajiem Spēlētājiem
Spēlēt
Olybet
Bezriska Likme ā‚¬25 + bezmaksas likme ā‚¬10
Spēlēt

Futbola likmes

Sporta likmes futbolā

Futbols, kā zināms, ir sporta karalis. TieÅ”i tādā paŔā statusā tas ir starp sporta likmēm. Ņemot vērā futbola popularitāti, pietiekami plaÅ”s ir arÄ« futbola likmju tirgus. Piemēram, Pafbet online totalizators Ä¼auj veikt futbola likmes pasaules spēcÄ«gākajās futbola lÄ«gās, kā arÄ« mazāk pazÄ«stamu valstu čempionātos.

Lielākais notikums futbolā bezÅ”aubām ir ik pēc četriem gadiem notiekoÅ”ais Pasaules kauss fubolā. LÄ«dzÄ«gi var teikt par Eiropas čempionātu vai izŔķiroÅ”ajiem notikumiem UEFA Čempionu lÄ«gā.

Ä»oti daudzveidÄ«gs ir arÄ« piedāvāto likmju veidu klāsts. Futbolā vari prognozēt spēles uzvarētāju, vārtu skaitu, handikapus, vai pat stÅ«ra sitienu skaitu un laika intervālu, kurā tiks gÅ«ti vārti un daudz ko citu. Teiksim, Optibet totalizators spēlē starp ā€œLiverpoolā€ un ā€œArsenalā€ piedāvā veikt likmi uz ko, ka abas komandas gÅ«s vārtus. AttiecÄ«gi, ja abas dueļa dalÄ«bnieces spēles 90 minÅ«Å”u laikā pretineku vārtos raidÄ«s vismaz vienu bumbu, likme bÅ«s sekmÄ«ga.

Pirms likmju veikÅ”anas vērts ņemt vērā dažādus faktorus, laikapstākļus, komandas formu, situāciju ar traumām un tamlÄ«dzÄ«gi.

Hokeja likmes

Sporta likmes hokejā

Hokejs ir viens no populārākajiem ziemas komandu sporta veidiem uz ledus. Hokeja totalizators un tā piedāvātas likmes pamatā ir izplatÄ«tas Ziemeļamerikā un lielā daļā Eiropas valstu, kā arÄ« Krievijā.

DominējoŔās pozÄ«cijas hokeja likmēs ir Nacionālajai hokeja lÄ«gai (NHL) un Kontinetālajai hokeja lÄ«gai, kurā senāk spēlēja Latvijas superklubs RÄ«gas ā€œDinamoā€. Tajā paŔā laikā neiztikt arÄ« bez dažādiem lokālajiem čempionātiem. Synottip totalizators un citi sniedz piedāvājumu arÄ«, piemēram, uz Čehijas čempionāta notikumiem.

Globālā kontekstā lielākie notikumi hokejā ir pasaules čempionāts un olimpiskās spēles. Hokeja totalizators to laikā nodroÅ”ina aizraujoÅ”u iespēju prognozēt turnÄ«ra uzvarētāju un daudz ko citu. 

LÄ«dzÄ«gi kā citos sporta veidos, hokejā visbiežāk spēlētāji izvēlas prognozēt mača uzvarētāju vai gÅ«to vārtu skaita lielumu. Å ajā gadÄ«jumā Ä«paÅ”i jāņem vērā fakts, ka hokejā neizŔķirts nav. AttiecÄ«gi, iespējamo iznākumu var prognozēt pamatlaikā vai ieskaitot pēcspēles metienus/bullÄ«Å”u sēriju.

Tāpat hokejs no citiem sporta veidiem atŔķiras ar savu specifisko neprognozējamÄ«bu. Piemēram, 2018./2019.gada sezonā par NHL Stenlija kausa ieguvējiem kļuva Sentluisas ā€œBluesā€. Hokeja totalizators sezonas vidÅ« Ŕādu iespējamÄ«bu novērtēja ar aptuveni 250.00 koeficientu.

Basketbola likmes

ArÄ« basketbols ir pietiekoÅ”i atzÄ«ts un atpazÄ«stams sporta veids, kas to padara populāru arÄ« sporta likmju veicēju starpā.

NeapÅ”aubāms lÄ«deris izvēlēto notikumu vidÅ« ir Nacionālā basketbola asociācija (NBA), kas ir spēcÄ«gākā lÄ«ga pasaulē. Tajā paŔā laikā aktÄ«vi tiek veiktas likmes arÄ« nacionālajos čempionātos vai Eiropas basketbola spēcÄ«gākajā turnÄ«rā ULEB EirolÄ«gā.

Jāpiemin, ka Latvijas-Igaunijas apvienotā basketbola čempionāta sponosors ir Pafbet totalizators, kas attiecÄ«gi nodroÅ”ina draudzÄ«gākas likmes un to piedāvājumu.

IzlaÅ”u lÄ«menÄ« ik pēc pāris gadiem notiek kontinentu čempionāti, kā arÄ« Pasaules kauss, kas attiecÄ«g padara tirgu aktÄ«vāku. 2019. gada Pasaules kausā lielu neveiksmi piedzÄ«voja ASV, kuras koeficients uz uzvaru turnÄ«rā pirms tā nesasniedza pat 2.00, tomēr panākums netika gÅ«ts.

Basketbola likmju veidu piedāvājums ir Å”aurāks nekā, piemēram, futbolā, taču tas neliedz atrast sev interesējoÅ”o. Protams, populārākie likmju veidi ir uzvarētāja noteikÅ”ana, punktu un handikapu likmes. Ņemot vērā basketbola izspēles veidu, punktu un handihapu likmes ir Ä«paÅ”i aizraujoÅ”as, jo iznākumi ir svārstÄ«gi un salÄ«dzinoÅ”i neparedzami. Piemēram, Syottip totalizators kādā mačā izredzes handikapa likmē vērtē vienlÄ«dzÄ«gi, kas norāda uz attiecÄ«gā notikuma iespējas neprognozējamÄ«bu.

Pietiekami objektÄ«vi izvērtējot situāciju, basketbolā vērtÄ«bas likmes atradÄ«si salÄ«dzinoÅ”i bieži.

Tenisa likmes

Sporta likmes tenisā

Teniss ir viens no prestižākajiem un atpazīstamākajiem individuālajiem sporta veidiem, kas ar regulāru maču norisi piesaista sporta likmes un to veicēju auditoriju.

Tenisa likmes, ņemot vērā individuālā sporta veida dabu, piedāvā nedaudz atŔķirÄ«gākus likmju veidus, tāpēc nepiecieÅ”amas zināŔanas par sporta veidu un tā niansēm. Tenisā iespējams prognozēt spēles vai setu uzvarētāju, setu un izspēļu skaitu, kā arÄ« handikapus un citus ar spēles norisi saistÄ«tos elementus.

Profesionālajā tenisā regulāri mači notiek WTA sievieÅ”u, ATP vÄ«rieÅ”u, kā arÄ« zemāka lÄ«meņa ITF tÅ«res turnÄ«ros. Valstu lÄ«menÄ« izlases savā starpā tiekas Deivisa (vÄ«ri) un federāciju (sievietes) kausa izspēlēs. WTA un ATP tÅ«rēs katru gadu ir četri galveni Grand Slam turnÄ«ri Austrālijā, Francijā, Anglijā un ASV. Piemēram, Synottip totalizators kā Austrālijas ā€œGrand Slamā€ vÄ«ru turnÄ«ra uzvarētāju ar koeficientu 2.50 prognozē Novāku Džokoviču.

Kā veikt likmes uz sportu?

Sporta likmju veikÅ”ana tieÅ”saistē dažiem var radÄ«t bažas, taču, pareizi sagatavojoties, tā var bÅ«t arÄ« aizraujoÅ”a un vērtÄ«ga izklaide. Ja veltÄ«siet laiku, lai izpētÄ«tu un iepazÄ«tos ar dažādu sporta totalizatoru vietņu niansēm, tas palÄ«dzēs jums pieņemt pamatotu lēmumu, izvēloties sev piemērotu vietni. Turklāt, iepazÄ«stoties ar dažādām stratēģijām, jÅ«s varēsiet nodroÅ”ināt sev vislabākās iespējas uzvarēt. Ar atbilstoÅ”u izpēti, sagatavoÅ”anos un koncentrÄ“Å”anos, piedalÄ«Å”anās tieÅ”saistes sporta derÄ«bās var kļūt par jautru un ienesÄ«gu hobiju.

1/6
1. solis
TotalizatorsLatvija.com

Izvēlieties tieÅ”saistes sporta totalizatoru.

Pirmais solis, lai veiktu sporta derÄ«bas tieÅ”saistē, ir atrast licencētu tieÅ”saistes sporta totalizatoru. Ir pieejami daudzi dažādi sporta totalizatori, tāpēc ir svarÄ«gi veikt nelielu izpēti, lai atrastu sev piemērotāko. Jums jāmeklē licencēts sporta totalizators, kas piedāvā plaÅ”u sporta veidu un notikumu klāstu, kā arÄ« konkurētspējÄ«gus koeficientus un bonusus.

2. solis
TotalizatorsLatvija.com

Izveidojiet kontu.

Kad esat atradis piemērotu tieÅ”saistes sporta totalizatoru, jums bÅ«s jāizveido konts. Å is process parasti ir diezgan vienkārÅ”s, un tam ir nepiecieÅ”ama tikai pamatinformācija.

3. solis
TotalizatorsLatvija.com

Izvēlieties sporta veidu un notikumu.

Kad kontā bÅ«siet iemaksājis naudu, varēsiet sākt veikt likmes. Pirmais solis ir izvēlēties sporta veidu un notikumu, uz kuru vēlaties likt likmes. MÅ«su mājaslapā atrodamie sporta totalizatori parasti piedāvā plaÅ”u gan populāru, gan niÅ”as sporta veidu klāstu, tāpēc ikvienam bÅ«tu jāatrod kaut kas piemērots.

4. solis
TotalizatorsLatvija.com

Izvēlieties savu likmi.

Pēc tam, kad esat izvēlējies sporta veidu un notikumu, jums būs jāizvēlas likmju veids, ko vēlaties likt. Ir daudz dažādu likmju veidu, ko var likt uz sporta notikumiem, tāpēc pirms to izvēles ir svarīgi saprast likmju koeficientus un potenciālos laimestus.

5. solis
TotalizatorsLatvija.com

Ievadiet savu likmi.

Kad esat izvēlējies savu likmi, jums bÅ«s jāievada naudas summa. JÅ«su likme ir naudas summa, ko esat gatavs riskēt ar Å”o likmi, un tā tiks atskaitÄ«ta no jÅ«su konta bilances, ja likmi zaudēsiet.

6. solis
TotalizatorsLatvija.com

Veiciet savu likmi.

Pēc tam, kad esat ievadÄ«jis savu likmi, atliek tikai veikt likmi un gaidÄ«t rezultātu. Ja JÅ«su likme vinnēs, JÅ«s saņemsiet vinnestu, pamatojoties uz likmes izredzēm. Å ie laimesti tiks pievienoti JÅ«su konta bilancei, lai JÅ«s tos varētu izņemt vai izmantot citu likmju veikÅ”anai.

Kopsavilkums

Sporta likmePieejamās likmju līnijas
āš½ļø Futbola likmesUzvara-neizŔķirts-zaudējums (1Ɨ2), puslaika/gala rezultāts, kopējais vārtu skaits, Āzijas handikapi, neizŔķirts nav likme, pirmais vārtu guvējs, pēdējais vārtu guvējs, jebkurÅ” vārtu guvējs, stÅ«ra sitieni, komandas goli
šŸ’ Hokeja likmesLÄ«gas/ turnÄ«ra uzvarētājs, spēles rezultāts, handikaps, virs/zem, precÄ«zs rezultāts
šŸ€ Basketbola likmesSpēles/ turnÄ«ra uzvarētājs, handikapi, virs/zem
šŸŽ¾ Tenisa likmesSpēles/ turnÄ«ra uzvarētājs, seta uzvarētājs, handikapi, geimu handikapi, virs/zem

Noderīgas lapas

Biežāk uzdotie jautājumi

Kādā sporta veidā ir visvieglāk laimēt, veicot sporta likmes?

Visos sporta veidos var laimēt. Izvēlaties sev tuvāko un to, kuru vislabāk pārzinat.

Kā notiek laimestu izmaksa sporta likmēs?

Laimestu izmaksa notiek pēc spēles rezultātiem. Pēc jūsu pieprasījuma.

Cik daudz naudas jāliek likmēs?

Likmēs jāliek tik daudz naudas, cik jūs vēlaties un varat atļauties. Sekojiet līdzi saviem tēriņiem, lai neiekultos parādos.

UÄ£is LiepiņŔ

UÄ£is LiepiņŔ

ā­ Online kazino un totalizatoru eksperts šŸ“ Azartspēļu tirgus analÄ«tiÄ·is šŸ•’ Pieredzējis totalizatoru spēlētājs

Uģis savu karjeru sāka kā sporta žurnālists un rakstu autors. Absolvējis Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju un ieguvis augstāko izglītību žurnālistikā. Uģim piemīt kompetence praktiski visos sporta veidos. Pirmais viņa raksts tika publicēts laikrakstā "Diena". Šobrīd Uģis ir viens no Totalizatorslatvija.com autoriem.

Par UÄ£is LiepiņŔ
27 raksti

Vai Ŕī sadaļa Jums palÄ«dzēja atrast to, ko meklējāt?

Šī lapa vēl nav novērtēta - palīdzi pārējiem, daloties ar savu viedokli

Iegriez Laimes Ratu!

Cashback Bonuss
Mēģini vēlreiz
T-krekls
Bezriska griezieni
Mēģini vēlreiz
T-krekls
Cash Bonuss
Mēģini vēlreiz

Iegriez ratu, lai uzvarētu balvu!

Informācija par bonusu tiks nosūtīta uz tavu e-pastu!