Bukmeikeri Latvijā
Tenisa likmes
Autors:

Tenisa likmes

Šajā sadaļā Tu vari apskatīt un iepazīties ar labākajiem tenisa totalizatoriem Latvijā, kā arī uzzināt vairāk par tenisa likmēm un likmju veidiem.

Priekšrocības
  • Plaša pieejamība Latvijas totalizatoros
  • Pieejamas daudzveidīgas likmes
  • Grand Slam bonusi
Trūkumi
  • Likmēm pieejami ir tikai prestižākie tenisa turnīri
Kārtot pēc:
Jaunākie
Reitings
Bonusa summa
Vidējais izmaksas laiks
Betplays.com
Betplays
5/5
Rabona
Rabona
5/5
11.lv
11.lv
5/5
Klondaika
Klondaika
5/5
Spelet.lv
Spelet.lv
4.8/5
LVBet
LVBet
5/5
Betsafe
Betsafe
4.8/5
Olybet
Olybet
4.8/5
Fenikss
Fenikss
4.6/5
Optibet
Optibet
4.6/5

Mūsu izvēle tenisa totalizatoriem

💻 Labākās tenisa Live likmesBetsafe
🏆 Lielākā tenisa turnīru izvēleOptibet
📈 Lielākie tenisa koeficientiWilliam Hill
⚡️ Ātrākās izmaksasPafbet
William Hill
William Hill
5/5
Minimālā iemaksa €5.00
Laiks, lai izņemtu Viena diena
Šis operators ir aizvērts no 04.06.2024
Pafbet
Pafbet
4.4/5
Minimālā iemaksa €5.00
Laiks, lai izņemtu Viena līdz trīs dienas
Optibet
Optibet
4.6/5
Minimālā iemaksa €5.00
Laiks, lai izņemtu Viena līdz piecas dienas
Betsafe
Betsafe
4.8/5
Minimālā iemaksa €5.00
Laiks, lai izņemtu Viena diena

Kā izvēlēties labāko tenisa totalizatoru?

Pareizā sporta totalizatora izvēle ir svarīgs solis, lai nodrošinātu veiksmīgu sporta derību. Var būt grūti izlemt, kuru bukmeikeru izmantot savām likmēm, tāpēc pirms apņemšanās ir vērts veikt nelielu izpēti. Sāciet ar meklēšanu internetā, izmantojot nozares atsauksmes un reitingus, kuros salīdzinātas dažādas pieejamās iespējas. Apsveriet, kādi faktori jums ir vissvarīgākie - pievērsiet uzmanību vietnēm, kurās ir uzticama klientu apkalpošana, tiek izmantotas drošas maksājumu sistēmas, tiek piedāvāta plaša spēļu un ideju izvēle, tiek nodrošināta svarīgāko turnīru tiešraide un tiek piedāvāti jūsu mērķiem pielāgoti bonusi un akcijas. Aplūkojiet dažādus piedāvātos koeficientus - pārliecinieties, ka tie tiek regulāri un precīzi atjaunināti. Veicot pienācīgu izpēti un pienācīgu rūpību, jūs varēsiet atrast sev piemērotāko tenisa derību vietni.

1/6
1. solis
TotalizatorsLatvija.com

Reputācija.

Izvēloties tiešsaistes derību vietni, ir svarīgi ņemt vērā tās reputāciju. Ir vairāki veidi, kā izpētīt vietnes reputāciju, tostarp, lasot atsauksmes tiešsaistē un mūsu mājaslapā. Ir svarīgi izvēlēties vietni ar labu reputāciju, lai izvairītos no iespējamām problēmām.

2. solis
TotalizatorsLatvija.com

Bonusi un akcijas.

Daudzas tiešsaistes derību vietnes piedāvā bonusus un akcijas, lai piesaistītu jaunus klientus. Šie piedāvājumi var būt lielisks veids, kā sākt derības tenisā, taču pirms reģistrēšanās ir svarīgi izlasīt bonusa vai akcijas noteikumus un nosacījumus. Lai kvalificētos dažiem piedāvājumiem, var būt nepieciešams iemaksāt noteiktu naudas summu, tāpēc izvēlieties tādu piedāvājumu, kas jums ir pieņemams.

3. solis
TotalizatorsLatvija.com

Koeficienti.

Izvēloties labāko vietni tenisa derībām, jāņem vērā arī tiešsaistes derību vietnes piedāvātie koeficienti. Dažādas vietnes var piedāvāt atšķirīgas likmes uz vienu un to pašu spēli, tāpēc, pirms likmju izdarīšanas, ir svarīgi salīdzināt vairāku vietņu likmes. Tas nodrošinās, ka jūs saņemat vislabāko iespējamo likmju vērtību par savu likmi.

4. solis
TotalizatorsLatvija.com

Likmju klāsts.

Pirms izvēlēties labāko vietni tenisa derībām, ir svarīgi apsvērt arī tiešsaistes derību vietnē pieejamos likmju veidus. Dažas vietnes var piedāvāt tikai noteiktas likmes, piemēram, likmes uz mača uzvarētāju, savukārt citas var piedāvāt plašāku tirgu klāstu, piemēram, setu likmes vai handikapa likmes. Noteikti izvēlieties vietni, kurā tiek piedāvāti tirgi, uz kuriem vēlaties likt likmes.

5. solis
TotalizatorsLatvija.com

Live likmes.

Ja jūs interesē tenisa maču live likmes, jums jāizvēlas tiešsaistes derību vietne, kas piedāvā šo pakalpojumu. Ne visas vietnes piedāvā live likmes, tāpēc, pirms reģistrēšanās, noteikti to pārbaudiet. Live likmes ļauj jums veikt likmes uz spēlēm to norises laikā, un tas var uzlabot jūsu likmju likšanas pieredzi.

6. solis
TotalizatorsLatvija.com

Klientu apkalpošana.

Visbeidzot, pirms izvēlēties labāko vietni tenisa derībām, ir svarīgi apsvērt tiešsaistes derību vietnes piedāvāto klientu apkalpošanu. Labs klientu apkalpošanas dienests ir ļoti svarīgs, ja jums rodas problēmas ar kontu vai likmēm. Noteikti izvēlieties vietni, kas piedāvā diennakts klientu atbalstu, ja jums jebkurā brīdī ir nepieciešama palīdzība.

Turnīra uzvarētāja izvēle

Vispopulārākā sporta likme tenisā ir uz turnīra uzvarētāju, īpaši, Grand Slam gadījumos. Tomēr ir niecīgas izredzes lielajos turnīros sagaidīt pārsteigumu attiecībā uz turnīra uzvarētāju. Šajā gadījumā pilnīgi noteikti ir diezgan maz vērtību likmes.

Pirms izdarāt savu izvēli uz turnīra uzvarētāju, noteikti iepazīstieties ar turnīra izlozi (kas ar ko spēlēs). Gudra rīcība būtu izvēlēties spēlētāju, uz kuru ir diezgan augsts koeficients un kuram gaidāmi viegli pirmie mači. Prognozējot, ka tenisists pārvarēs pirmās kārtas, jūs varat nopelnīt „ātru” naudu. Jums vajadzētu arī ievērot un iegaumēt spēlētājus, kuri spēlē mājās. Ja tenisists spēlē savā valstī, tad viņam parasti ir savu skatītāju atbalsts.

Likmju likšana uz setiem

Iespējams, šis ir daudzu pieredzējušu totalizatora spēlētāju iecienītākais likmes veids. Šajā gadījumā bieži vien ir liela derību vērtība, īpaši to spēlētāju gadījumā, no kuriem sagaidāms, ka tie pilnīgi sagraus savus pretiniekus. Kā vienmēr, lai veiktos, jāizpilda mājasdarbs, jo zemajiem koeficientiem uz setu likmēm ir noteikts pamatojums. Turpmāk tiks apskatīti vairāki faktori, kas būtu jāņem vērā, liekot likmes uz setiem.

Head-to-Head

Iepazīstieties ar abu tenisistu pēdējo maču iznākumiem. Ja iepriekšējos mačos starp abiem tenisistiem bija sīva cīņa, tad vislabāk likt jūsu naudu uz vairākiem setiem.

Nesenie mači

Šis ir visnozīmīgākais faktors. Ja favorītam ir priekšrocība uz uzvaru divos vai trīs setos pēc kārtas, tad jums vajadzētu papētīt tenisistu pēdējos mačus. Ja viņi pirms dažām dienām aizvadīja ilgu maču, tad nogurumam var būt liela nozīme nākošajā mačā.

Labie servētāji

Bieži vien, ir ārkārtīgi grūti uzlauzt serves tiem tenisistiem, kuriem ir ļoti spēcīga serve. Ja pretiniekam ir priekšrocība uzvarēt divus vai trīs setus pēc kārtas, bet otram spēlētājam piemīt lieliska serve, tad noteikti ir vērtības likme uz to, ka nefavorīts uzvarēs vismaz vienu setu.

Piemērs: Uz Rodžera Federera uzvaru Wimbldonas finālā pret Endiju Rodiku setos ar 3-0 bija koeficients 1,95. Abu tenisistu savstarpējo maču bilance bija daudz labvēlīgāka Federeram, taču Rodikam ir spēcīga serve, tāpēc likmei, ka Federers neuzvarēs ar 3-0 bija pieklājīga vērtība. Gala rezultāts – Federers uzvarēja setu izteiksmē ar 3-2, tātad likme izgāja.

Likmju likšana uz spēles handikapu

Likmju veikšana uz handikapu

Daži Latvijas totalizatora spēlētāji uzskata, ka likmju likšana pret favorītu ir mazliet riskanta, vai vienkārši nav ieinteresēti likt likmes pret favorītu, tāpēc viņi izvēlas handikapa likmes. Šajā gadījumā jūs varētu sākt ar pāris geimu priekšrocību nefavorītam. Ja Federers ir ļoti izteikts favorīts, bet jūs domājat, Endijs Marejs varētu nospēlēt labāk nekā daudzi domā, jūs varētu likt likmi uz to, ka Marejs nezaudēs ar vairāk kā 4,5 geimiem.

Piemērs: Uz Federera uzvaru pret Endiju Mareju ir koeficients 1,1. Uz to, ka Endijs Marejs nezaudēs ar vairāk kā 4,5 geimiem, ir koeficients 2,0 (līdzīgas izredzes). Tas nozīmē, ka, spēlei, tuvojoties beigām, Marejam jābūt priekšā pēc geimiem. Tātad Federers var uzvarēt maču, bet jūsu likme uz Mareju jebkurā gadījumā būs uzvarēta. Federers uzvarēja 6-4, 7-6, 7-6. Šī rezultāta gadījumā Federers ir par četriem geimiem priekšā Marejam. Bet, tā kā jūs likāt likmi uz Mareja uzvaru ar 4,5 geimu handikapu, jūsu likme ir uzvarēta.

Tenisa mača analīze - kā to izmantot tenisa likmēs?

Likmju likšana uz tenisu var būt ļoti ienesīga. Tomēr, kā jebkura sporta veida gadījumā, pirms tam ir jāveic mājasdarbs. Izvērtējot katra tenisista izredzes uz uzvaru, jāņem vērā dažādi faktori.

Faktori, kas ietekmē maču

Pārliecība (form)Uzvaru sērija dod pārliecību, sauvkārt zaudējumu sērija sniedz pretējo efektu.
Head-to-HeadKatram tenisistam ir pretinieks, kas ir parocīgāks pret citiem.
SegumsSpēlētāja sniegums uzlabojas vai pasliktinās atkarībā no seguma.
Norises vietaJa spēlētājs pārstāv valsti, kur norisinās turnīrs, tas var nākt viņam par labu.
  • Pārliecība (form) – Ja spēlētājs ir „karsts” – piedzīvo uzvaru sēriju –, tad viņa pārliecība palielinājusies. Pārliecināts tenisists spēlēs daudz labāk. Viņš daudz labāk regulēs savus sitienus, precizitāte uzlabosies un viņam būs tendence vairāk riskēt. Savukārt, ja spēlētājs piedzīvo grūtus laikus, tad vislabāk vispār nelikt likmes uz viņu. Pārliecībai ir izšķiroša nozīme. Ja spēlētājs ir mazpārliecināts, viņš būs konservatīvāks, jo netic saviem spēkiem veikt gudras izspēles un mazāk piepūlēsies.
  • Head-to-Head – Katrs tenisists var parādīt labāku sniegumu pret noteiktiem spēlētājiem. Tenisista sniegums var būt piemērots pret noteiktiem sāncenšiem, un to ļoti labi parāda savstarpējo maču bilance. Pirms liekat likmi uz noteiktu maču, iepazīstieties ar abu spēlētāju pēdējiem savstarpējiem mačiem. Tas jums norādīs ne tikai uz to, kurš savstarpējos mačos biežāk uzvarējis, bet arī to, ka tenisisti ļoti labi pārzina viens otra spēli.
  • Segums – Katra spēlētāja spēles stils ir vairāk piemērots noteiktam korta segumam nekā citam. Piemēram, tiek uzskatīts, ka Vimbldonas turnīrā priekšrocības ir spēcīgo servju īpašniekiem. Tas bija acīmredzams turnīrā, kurā Endijs Rodiks iekļuva finālā un guva visvairāk eisus no visiem spēlētājiem. Turpretim lēnais sarkanais māls dot priekšrocības Rafaelam Nadalam, kuram ir vairāk laika realizēt savus sitienus un diktēt spēli.
  • Norises vieta – Noskaidrojiet, no kurienes ir spēlētāji. Ja tenisists pārstāv valsti, kurā notiek turnīrs, tad tas bieži darbojas spēlētāja labā. Tas bija skaidri redzams Vimbldonā Endija Mareja gadījumā, un līdzīgi bija US Open turnīrā Endija Rodika gadījumā. Savs līdzjutēju pūlis var darboties kā 12.laukuma spēlētājs futbolā, un tā ir vietējo spēlētāju milzīga priekšrocība.

„Grand Slam” turnīri, uz kuriem veikt tenisa likmes

Tenisā nav tik svarīgi, cik reizes tenisists uzvar, bet gan, cik daudz „Grand Slam” titulus viņš ir izcīnījis. Gada laikā notiek daudz tenisa turnīru, bet nozīmīgākie ir četri „Grand Slam” turnīri. Četri nozīmīgākie notikumi tenisā notiek Austrālijā, Francijā, Anglijā un ASV, un katrai no tām ir moto, ka tieši šajā valstī notiekošais „Grand Slam” ir vislabākais. Katrā ziņā, ir grūti klasificēt kādu no tiem kā absolūti labāko, jo tiem visiem piemīt savas unikālas pazīmes.

Grand Slam posmi

Australian OpenGada pirmais „Grand Slam” turnīrs, kas norisinās Austrālijā. Īpatnība – turnīrs norisinās lielā karstumā.
French Open (Roland Garros)Turnīrā izmanto sarkanā māla segumu, kas padara spēli ilgāku un pieprasa labu fizisko sagatavotību.
Vimbldonas „Grand Slam”Britu iecienīākais turnīrs, kurā raksturīga laba atmosfēra, ja tajā piedalās kāds no britiem.
US OpenPēdējais gada „Grand Slam” turnīrs, kurā ir pēdējā seta taibreiks, kas nav raksturīgi citiem Grand Slam” turnīriem.

Australian Open

Austrālija ir norises vieta gada pirmajam „Grand Slam” turnīram, un sportistiem pēc ziemas pārtraukuma nav ilgi jāgaida, kad viņi atkal varēs sacensties uz lielās skatuves. Turnīrs katru gadu notiek janvārī Melbourne Park. Pats pirmais Australian Open turnīrs notika 1905.gadā, un sākotnēji tas notika uz zāles seguma. Tomēr 1988.gadā notika pārmaiņas, kopš tā laika turnīrs notiek kortos ar citu segumu.

Unikālās raksturīgās pazīmes. Australian Open turnīrs parasti notiek lielā karstumā, tāpēc ar talantu vien nepietiek. Lai izturētu, jātiek galā ar mokošo karstumu, kas raksturīgs Austrālijai gada sākumā. Abiem galvenajiem kortiem ir uzvelkamais jumts, tomēr tā ir ironija, ka jumti vairāk tiek lietoti galēja karstuma apstākļos nekā, lai izvairītos no spēļu atlikšanas lietus dēļ.

French Open

French Open turnīrs tiek saukts arī par „Roland Garros”, un tajā no visiem „Grand Slam” turnīriem ir visgrūtāk izcīnīt uzvaru, jo ir atšķirīgs kortu segums. Sarkanais māls spēli padara pilnīgi atšķirīgu, un jūs bieži redzēsiet tenisistus slīdam pa laukumu kā pa ledu. Šāds segums padara sitienus un spēli lēnāku, kas bieži vien noved pie ilgām piecu setu cīņām. Bieži vien tiek uzskatīts, ka šajā turnīrā no visiem „Grand Slam” ir visvairāk nepieciešamas fiziskās dotības, un tas ir viens no iemesliem, kāpēc tieši šis turnīrs piesaista visvairāk skatītājus.

Unikālās raksturīgās pazīmes. Neapšaubāmi tas ir segums. Sarkanais māls palēlina bumbiņas atsitienus, kas noved pie ilgākām bumbiņas izspēlēm. Lai veiktos „Roland Garros” turnīrā, spēlētājam jābūt savā labākajā fiziskajā kondīcijā. Tenisistam nepieciešama liela izturība, kā arī intuīcija. Šo segumu meistars ir Rafaels Nadals, jo viņš zina, kā izmantot lēnā sarkanā māla priekšrocības. Jūs bieži redzēsiet, kā spēlētāji nosmērējas ar mālu.

Vimbldonas „Grand Slam”

Tas ir iemīļotākais turnīrs tautā. Vismaz briti tā domā. Viena daļa teiks, ka šis ir visizklaidējošākais no visiem turnīriem, kamēr daži apgalvos, ka šis segums ir piemērots tikai izcilajiem servētājiem. Tas ir visvecākais no visiem „Grand Slam” turnīriem, un parasti šī iemesla dēļ tiek uzskatīts arī par visprestižāko.

Unikālās raksturīgās pazīmes. Atmosfēra. Ja turnīrā piedalās kāds no britiem, līdzjutēji spēj radīt tādu atmosfēru, kas ilgi paliek atmiņā. Grūti atrast, ko varētu pielīdzināt tai atmosfērai, kāda valda, ja uz skatuves ir Endijs Marejs, īpaši saspringtā mačā. Tribīnes parasti ir pilnas līdz pat pašam jumtam ar lojāliem tenisa fanātiķiem, un galvenajos kortos visas biļetes ir izpirktas.

US Open

Tas ir gada pēdējais no visiem „Grand Slam” turnīriem un, iespējams, tieši šajā turnīrā ir vislielākā konkurence. Ja zāles un māla seguma kortos noteiktiem spēlētājiem ir priekšrocības, tad uz cietā seguma visiem izredzes ir līdzīgas. Tomēr tas neizskatās pēc Rodžera Federera gadījuma, kuram izdevies izcīnīt piecus US Open titulus. Turnīrā laika gaitā bijuši dažādi segumi, bet kopš 1978.gada mači notiek kortos ar cietu segumu.

Unikālās raksturīgās pazīmes. Atšķirībā no pārējiem trīs „Grand Slam” turnīriem US Open čempionātā ir pēdējā seta taibreiks. Citiem „Grand Slam” turnīriem nav raksturīgs pēdējā seta taibreiks. Tam ir ietekme uz spēlētāja domāšanu.

Līdzīgas lapas

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāds ir labākais veids, kā likt likmes uz tenisa spēli?

Labākais veids, kā likt likmes uz tenisa spēli, ir tiešraidē. Apskatiet spēļu statistiku.

Kur var atrast izdevīgas likmes tenisa mačiem?

Izdevīgas likmes tenisa mačiem varat atrast Optibet vietnē. Kā arī citos totalizatoros.

Ko nozīmē 1.5 handikaps tenisā?

Piemēram, setos izvirzīts 1.5 handikaps nozīmē, ka favorītam (-1.5) jāgūst stabils panākums (2-0), savukārt pretiniekam (+1.5) jāizrauj trešais sets, lai likme būt sekmīga vai jāgūst panākums.

Uģis Liepiņš

Uģis Liepiņš

⭐ Online kazino un totalizatoru eksperts 📝 Azartspēļu tirgus analītiķis 🕒 Pieredzējis totalizatoru spēlētājs

Uģis savu karjeru sāka kā sporta žurnālists un rakstu autors. Absolvējis Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju un ieguvis augstāko izglītību žurnālistikā. Uģim piemīt kompetence praktiski visos sporta veidos. Pirmais viņa raksts tika publicēts laikrakstā "Diena". Šobrīd Uģis ir viens no Totalizatorslatvija.com autoriem.

Par Uģis Liepiņš
27 raksti

Vai šī sadaļa Jums palīdzēja atrast to, ko meklējāt?

Šī lapa vēl nav novērtēta - palīdzi pārējiem, daloties ar savu viedokli

Iegriez Laimes Ratu!

Cashback Bonuss
Mēģini vēlreiz
T-krekls
Bezriska griezieni
Mēģini vēlreiz
T-krekls
Cash Bonuss
Mēģini vēlreiz

Iegriez ratu, lai uzvarētu balvu!

Informācija par bonusu tiks nosūtīta uz tavu e-pastu!