Bukmeikeri Latvijā
ā†’
Tenisa likmes
Klausīties

Tenisa likmes

Šajā sadaļā Tu vari apskatīt un iepazīties ar labākajiem tenisa totalizatoriem Latvijā, kā arī uzzināt vairāk par tenisa likmēm un likmju veidiem.

PriekŔrocības
  • PlaÅ”a pieejamÄ«ba Latvijas totalizatoros
  • Pieejamas daudzveidÄ«gas likmes
  • Grand Slam bonusi
Trūkumi
  • Likmēm pieejami ir tikai prestižākie tenisa turnÄ«ri

Labākie tenisa totalizatori Latvijā

Kārtot pēc:
Jaunākie
Reitings
Bonusa summa
Izmaksas laiks
Betplays.com
Betplays
5/5
Rabona
Rabona
5/5
William Hill
William Hill
5/5
Klondaika
Klondaika
5/5
Spelet.lv
Spelet.lv
4.8/5
LVBet
LVBet
5/5
Mr Green
Mr Green
5/5
Betsafe
Betsafe
4.8/5
Olybet
Olybet
4.8/5
Fenikss
Fenikss
4.6/5

Mūsu izvēle tenisa totalizatoriem

šŸ’» Labākās tenisa Live likmesBetsafe
šŸ† Lielākā tenisa turnÄ«ru izvēleOptibet
šŸ“ˆ Lielākie tenisa koeficientiWilliam Hill
āš”ļø Ä€trākās izmaksasPafbet
Betsafe
Betsafe
4.8/5
Minimālā iemaksa ā‚¬5.00
Laiks, lai izņemtu Viena diena
Pafbet
Pafbet
4.4/5
Minimālā iemaksa ā‚¬5.00
Laiks, lai izņemtu Viena līdz trīs dienas
Optibet
Optibet
4.6/5
Minimālā iemaksa ā‚¬5.00
Laiks, lai izņemtu Viena līdz piecas dienas
William Hill
William Hill
5/5
Minimālā iemaksa ā‚¬5.00
Laiks, lai izņemtu Viena diena

Kā izvēlēties labāko tenisa totalizatoru?

Pareizā sporta totalizatora izvēle ir svarÄ«gs solis, lai nodroÅ”inātu veiksmÄ«gu sporta derÄ«bu. Var bÅ«t grÅ«ti izlemt, kuru bukmeikeru izmantot savām likmēm, tāpēc pirms apņemÅ”anās ir vērts veikt nelielu izpēti. Sāciet ar meklÄ“Å”anu internetā, izmantojot nozares atsauksmes un reitingus, kuros salÄ«dzinātas dažādas pieejamās iespējas. Apsveriet, kādi faktori jums ir vissvarÄ«gākie - pievērsiet uzmanÄ«bu vietnēm, kurās ir uzticama klientu apkalpoÅ”ana, tiek izmantotas droÅ”as maksājumu sistēmas, tiek piedāvāta plaÅ”a spēļu un ideju izvēle, tiek nodroÅ”ināta svarÄ«gāko turnÄ«ru tieÅ”raide un tiek piedāvāti jÅ«su mērÄ·iem pielāgoti bonusi un akcijas. AplÅ«kojiet dažādus piedāvātos koeficientus - pārliecinieties, ka tie tiek regulāri un precÄ«zi atjaunināti. Veicot pienācÄ«gu izpēti un pienācÄ«gu rÅ«pÄ«bu, jÅ«s varēsiet atrast sev piemērotāko tenisa derÄ«bu vietni.

1/6
1. solis
TotalizatorsLatvija.com

Reputācija.

Izvēloties tieÅ”saistes derÄ«bu vietni, ir svarÄ«gi ņemt vērā tās reputāciju. Ir vairāki veidi, kā izpētÄ«t vietnes reputāciju, tostarp, lasot atsauksmes tieÅ”saistē un mÅ«su mājaslapā. Ir svarÄ«gi izvēlēties vietni ar labu reputāciju, lai izvairÄ«tos no iespējamām problēmām.

2. solis
TotalizatorsLatvija.com

Bonusi un akcijas.

Daudzas tieÅ”saistes derÄ«bu vietnes piedāvā bonusus un akcijas, lai piesaistÄ«tu jaunus klientus. Å ie piedāvājumi var bÅ«t lielisks veids, kā sākt derÄ«bas tenisā, taču pirms reÄ£istrÄ“Å”anās ir svarÄ«gi izlasÄ«t bonusa vai akcijas noteikumus un nosacÄ«jumus. Lai kvalificētos dažiem piedāvājumiem, var bÅ«t nepiecieÅ”ams iemaksāt noteiktu naudas summu, tāpēc izvēlieties tādu piedāvājumu, kas jums ir pieņemams.

3. solis
TotalizatorsLatvija.com

Koeficienti.

Izvēloties labāko vietni tenisa derÄ«bām, jāņem vērā arÄ« tieÅ”saistes derÄ«bu vietnes piedāvātie koeficienti. Dažādas vietnes var piedāvāt atŔķirÄ«gas likmes uz vienu un to paÅ”u spēli, tāpēc, pirms likmju izdarÄ«Å”anas, ir svarÄ«gi salÄ«dzināt vairāku vietņu likmes. Tas nodroÅ”inās, ka jÅ«s saņemat vislabāko iespējamo likmju vērtÄ«bu par savu likmi.

4. solis
TotalizatorsLatvija.com

Likmju klāsts.

Pirms izvēlēties labāko vietni tenisa derÄ«bām, ir svarÄ«gi apsvērt arÄ« tieÅ”saistes derÄ«bu vietnē pieejamos likmju veidus. Dažas vietnes var piedāvāt tikai noteiktas likmes, piemēram, likmes uz mača uzvarētāju, savukārt citas var piedāvāt plaŔāku tirgu klāstu, piemēram, setu likmes vai handikapa likmes. Noteikti izvēlieties vietni, kurā tiek piedāvāti tirgi, uz kuriem vēlaties likt likmes.

5. solis
TotalizatorsLatvija.com

Live likmes.

Ja jÅ«s interesē tenisa maču live likmes, jums jāizvēlas tieÅ”saistes derÄ«bu vietne, kas piedāvā Å”o pakalpojumu. Ne visas vietnes piedāvā live likmes, tāpēc, pirms reÄ£istrÄ“Å”anās, noteikti to pārbaudiet. Live likmes ļauj jums veikt likmes uz spēlēm to norises laikā, un tas var uzlabot jÅ«su likmju likÅ”anas pieredzi.

6. solis
TotalizatorsLatvija.com

Klientu apkalpoŔana.

Visbeidzot, pirms izvēlēties labāko vietni tenisa derÄ«bām, ir svarÄ«gi apsvērt tieÅ”saistes derÄ«bu vietnes piedāvāto klientu apkalpoÅ”anu. Labs klientu apkalpoÅ”anas dienests ir ļoti svarÄ«gs, ja jums rodas problēmas ar kontu vai likmēm. Noteikti izvēlieties vietni, kas piedāvā diennakts klientu atbalstu, ja jums jebkurā brÄ«dÄ« ir nepiecieÅ”ama palÄ«dzÄ«ba.

Turnīra uzvarētāja izvēle

Vispopulārākā sporta likme tenisā ir uz turnÄ«ra uzvarētāju, Ä«paÅ”i, Grand Slam gadÄ«jumos. Tomēr ir niecÄ«gas izredzes lielajos turnÄ«ros sagaidÄ«t pārsteigumu attiecÄ«bā uz turnÄ«ra uzvarētāju. Å ajā gadÄ«jumā pilnÄ«gi noteikti ir diezgan maz vērtÄ«bu likmes.

Pirms izdarāt savu izvēli uz turnÄ«ra uzvarētāju, noteikti iepazÄ«stieties ar turnÄ«ra izlozi (kas ar ko spēlēs). Gudra rÄ«cÄ«ba bÅ«tu izvēlēties spēlētāju, uz kuru ir diezgan augsts koeficients un kuram gaidāmi viegli pirmie mači. Prognozējot, ka tenisists pārvarēs pirmās kārtas, jÅ«s varat nopelnÄ«t ā€žÄtruā€ naudu. Jums vajadzētu arÄ« ievērot un iegaumēt spēlētājus, kuri spēlē mājās. Ja tenisists spēlē savā valstÄ«, tad viņam parasti ir savu skatÄ«tāju atbalsts.

Likmju likŔana uz setiem

Iespējams, Å”is ir daudzu pieredzējuÅ”u totalizatora spēlētāju iecienÄ«tākais likmes veids. Å ajā gadÄ«jumā bieži vien ir liela derÄ«bu vērtÄ«ba, Ä«paÅ”i to spēlētāju gadÄ«jumā, no kuriem sagaidāms, ka tie pilnÄ«gi sagraus savus pretiniekus. Kā vienmēr, lai veiktos, jāizpilda mājasdarbs, jo zemajiem koeficientiem uz setu likmēm ir noteikts pamatojums. Turpmāk tiks apskatÄ«ti vairāki faktori, kas bÅ«tu jāņem vērā, liekot likmes uz setiem.

Head-to-Head

IepazÄ«stieties ar abu tenisistu pēdējo maču iznākumiem. Ja iepriekŔējos mačos starp abiem tenisistiem bija sÄ«va cīņa, tad vislabāk likt jÅ«su naudu uz vairākiem setiem.

Nesenie mači

Å is ir visnozÄ«mÄ«gākais faktors. Ja favorÄ«tam ir priekÅ”rocÄ«ba uz uzvaru divos vai trÄ«s setos pēc kārtas, tad jums vajadzētu papētÄ«t tenisistu pēdējos mačus. Ja viņi pirms dažām dienām aizvadÄ«ja ilgu maču, tad nogurumam var bÅ«t liela nozÄ«me nākoÅ”ajā mačā.

Labie servētāji

Bieži vien, ir ārkārtÄ«gi grÅ«ti uzlauzt serves tiem tenisistiem, kuriem ir ļoti spēcÄ«ga serve. Ja pretiniekam ir priekÅ”rocÄ«ba uzvarēt divus vai trÄ«s setus pēc kārtas, bet otram spēlētājam piemÄ«t lieliska serve, tad noteikti ir vērtÄ«bas likme uz to, ka nefavorÄ«ts uzvarēs vismaz vienu setu.

Piemērs: Uz Rodžera Federera uzvaru Wimbldonas finālā pret Endiju Rodiku setos ar 3-0 bija koeficients 1,95. Abu tenisistu savstarpējo maču bilance bija daudz labvēlÄ«gāka Federeram, taču Rodikam ir spēcÄ«ga serve, tāpēc likmei, ka Federers neuzvarēs ar 3-0 bija pieklājÄ«ga vērtÄ«ba. Gala rezultāts ā€“ Federers uzvarēja setu izteiksmē ar 3-2, tātad likme izgāja.

Likmju likÅ”ana uz spēles handikapu

Likmju veikŔana uz handikapu

Daži Latvijas totalizatora spēlētāji uzskata, ka likmju likÅ”ana pret favorÄ«tu ir mazliet riskanta, vai vienkārÅ”i nav ieinteresēti likt likmes pret favorÄ«tu, tāpēc viņi izvēlas handikapa likmes. Å ajā gadÄ«jumā jÅ«s varētu sākt ar pāris geimu priekÅ”rocÄ«bu nefavorÄ«tam. Ja Federers ir ļoti izteikts favorÄ«ts, bet jÅ«s domājat, Endijs Marejs varētu nospēlēt labāk nekā daudzi domā, jÅ«s varētu likt likmi uz to, ka Marejs nezaudēs ar vairāk kā 4,5 geimiem.

Piemērs: Uz Federera uzvaru pret Endiju Mareju ir koeficients 1,1. Uz to, ka Endijs Marejs nezaudēs ar vairāk kā 4,5 geimiem, ir koeficients 2,0 (lÄ«dzÄ«gas izredzes). Tas nozÄ«mē, ka, spēlei, tuvojoties beigām, Marejam jābÅ«t priekŔā pēc geimiem. Tātad Federers var uzvarēt maču, bet jÅ«su likme uz Mareju jebkurā gadÄ«jumā bÅ«s uzvarēta. Federers uzvarēja 6-4, 7-6, 7-6. Å Ä« rezultāta gadÄ«jumā Federers ir par četriem geimiem priekŔā Marejam. Bet, tā kā jÅ«s likāt likmi uz Mareja uzvaru ar 4,5 geimu handikapu, jÅ«su likme ir uzvarēta.

Tenisa mača analīze - kā to izmantot tenisa likmēs?

Likmju likÅ”ana uz tenisu var bÅ«t ļoti ienesÄ«ga. Tomēr, kā jebkura sporta veida gadÄ«jumā, pirms tam ir jāveic mājasdarbs. Izvērtējot katra tenisista izredzes uz uzvaru, jāņem vērā dažādi faktori.

Faktori, kas ietekmē maču

Pārliecība (form)Uzvaru sērija dod pārliecību, sauvkārt zaudējumu sērija sniedz pretējo efektu.
Head-to-HeadKatram tenisistam ir pretinieks, kas ir parocīgāks pret citiem.
SegumsSpēlētāja sniegums uzlabojas vai pasliktinās atkarībā no seguma.
Norises vietaJa spēlētājs pārstāv valsti, kur norisinās turnīrs, tas var nākt viņam par labu.
  • PārliecÄ«ba (form) ā€“ Ja spēlētājs ir ā€žkarstsā€ ā€“ piedzÄ«vo uzvaru sēriju ā€“, tad viņa pārliecÄ«ba palielinājusies. Pārliecināts tenisists spēlēs daudz labāk. ViņŔ daudz labāk regulēs savus sitienus, precizitāte uzlabosies un viņam bÅ«s tendence vairāk riskēt. Savukārt, ja spēlētājs piedzÄ«vo grÅ«tus laikus, tad vislabāk vispār nelikt likmes uz viņu. PārliecÄ«bai ir izŔķiroÅ”a nozÄ«me. Ja spēlētājs ir mazpārliecināts, viņŔ bÅ«s konservatÄ«vāks, jo netic saviem spēkiem veikt gudras izspēles un mazāk piepÅ«lēsies.
  • Head-to-Head ā€“ Katrs tenisists var parādÄ«t labāku sniegumu pret noteiktiem spēlētājiem. Tenisista sniegums var bÅ«t piemērots pret noteiktiem sāncenÅ”iem, un to ļoti labi parāda savstarpējo maču bilance. Pirms liekat likmi uz noteiktu maču, iepazÄ«stieties ar abu spēlētāju pēdējiem savstarpējiem mačiem. Tas jums norādÄ«s ne tikai uz to, kurÅ” savstarpējos mačos biežāk uzvarējis, bet arÄ« to, ka tenisisti ļoti labi pārzina viens otra spēli.
  • Segums ā€“ Katra spēlētāja spēles stils ir vairāk piemērots noteiktam korta segumam nekā citam. Piemēram, tiek uzskatÄ«ts, ka Vimbldonas turnÄ«rā priekÅ”rocÄ«bas ir spēcÄ«go servju Ä«paÅ”niekiem. Tas bija acÄ«mredzams turnÄ«rā, kurā Endijs Rodiks iekļuva finālā un guva visvairāk eisus no visiem spēlētājiem. Turpretim lēnais sarkanais māls dot priekÅ”rocÄ«bas Rafaelam Nadalam, kuram ir vairāk laika realizēt savus sitienus un diktēt spēli.
  • Norises vieta ā€“ Noskaidrojiet, no kurienes ir spēlētāji. Ja tenisists pārstāv valsti, kurā notiek turnÄ«rs, tad tas bieži darbojas spēlētāja labā. Tas bija skaidri redzams Vimbldonā Endija Mareja gadÄ«jumā, un lÄ«dzÄ«gi bija US Open turnÄ«rā Endija Rodika gadÄ«jumā. Savs lÄ«dzjutēju pÅ«lis var darboties kā 12.laukuma spēlētājs futbolā, un tā ir vietējo spēlētāju milzÄ«ga priekÅ”rocÄ«ba.

ā€žGrand Slamā€Ā turnÄ«ri, uz kuriem veikt tenisa likmes

Tenisā nav tik svarÄ«gi, cik reizes tenisists uzvar, bet gan, cik daudz ā€žGrand Slamā€ titulus viņŔ ir izcÄ«nÄ«jis. Gada laikā notiek daudz tenisa turnÄ«ru, bet nozÄ«mÄ«gākie ir četri ā€žGrand Slamā€ turnÄ«ri. ÄŒetri nozÄ«mÄ«gākie notikumi tenisā notiek Austrālijā, Francijā, Anglijā un ASV, un katrai no tām ir moto, ka tieÅ”i Å”ajā valstÄ« notiekoÅ”ais ā€žGrand Slamā€ ir vislabākais. Katrā ziņā, ir grÅ«ti klasificēt kādu no tiem kā absolÅ«ti labāko, jo tiem visiem piemÄ«t savas unikālas pazÄ«mes.

Grand Slam posmi

Australian OpenGada pirmais ā€žGrand Slamā€ turnÄ«rs, kas norisinās Austrālijā. ÄŖpatnÄ«ba ā€“ turnÄ«rs norisinās lielā karstumā.
French Open (Roland Garros)Turnīrā izmanto sarkanā māla segumu, kas padara spēli ilgāku un pieprasa labu fizisko sagatavotību.
Vimbldonas ā€žGrand Slamā€Britu iecienīākais turnÄ«rs, kurā raksturÄ«ga laba atmosfēra, ja tajā piedalās kāds no britiem.
US OpenPēdējais gada ā€žGrand Slamā€ turnÄ«rs, kurā ir pēdējā seta taibreiks, kas nav raksturÄ«gi citiem Grand Slamā€ turnÄ«riem.

Australian Open

Austrālija ir norises vieta gada pirmajam ā€žGrand Slamā€ turnÄ«ram, un sportistiem pēc ziemas pārtraukuma nav ilgi jāgaida, kad viņi atkal varēs sacensties uz lielās skatuves. TurnÄ«rs katru gadu notiek janvārÄ« Melbourne Park. Pats pirmais Australian Open turnÄ«rs notika 1905.gadā, un sākotnēji tas notika uz zāles seguma. Tomēr 1988.gadā notika pārmaiņas, kopÅ” tā laika turnÄ«rs notiek kortos ar citu segumu.

Unikālās raksturÄ«gās pazÄ«mes. Australian Open turnÄ«rs parasti notiek lielā karstumā, tāpēc ar talantu vien nepietiek. Lai izturētu, jātiek galā ar mokoÅ”o karstumu, kas raksturÄ«gs Austrālijai gada sākumā. Abiem galvenajiem kortiem ir uzvelkamais jumts, tomēr tā ir ironija, ka jumti vairāk tiek lietoti galēja karstuma apstākļos nekā, lai izvairÄ«tos no spēļu atlikÅ”anas lietus dēļ.

French Open

French Open turnÄ«rs tiek saukts arÄ« par ā€žRoland Garrosā€, un tajā no visiem ā€žGrand Slamā€ turnÄ«riem ir visgrÅ«tāk izcÄ«nÄ«t uzvaru, jo ir atŔķirÄ«gs kortu segums. Sarkanais māls spēli padara pilnÄ«gi atŔķirÄ«gu, un jÅ«s bieži redzēsiet tenisistus slÄ«dam pa laukumu kā pa ledu. Šāds segums padara sitienus un spēli lēnāku, kas bieži vien noved pie ilgām piecu setu cīņām. Bieži vien tiek uzskatÄ«ts, ka Å”ajā turnÄ«rā no visiem ā€žGrand Slamā€ ir visvairāk nepiecieÅ”amas fiziskās dotÄ«bas, un tas ir viens no iemesliem, kāpēc tieÅ”i Å”is turnÄ«rs piesaista visvairāk skatÄ«tājus.

Unikālās raksturÄ«gās pazÄ«mes. NeapÅ”aubāmi tas ir segums. Sarkanais māls palēlina bumbiņas atsitienus, kas noved pie ilgākām bumbiņas izspēlēm. Lai veiktos ā€žRoland Garrosā€ turnÄ«rā, spēlētājam jābÅ«t savā labākajā fiziskajā kondÄ«cijā. Tenisistam nepiecieÅ”ama liela izturÄ«ba, kā arÄ« intuÄ«cija. Å o segumu meistars ir Rafaels Nadals, jo viņŔ zina, kā izmantot lēnā sarkanā māla priekÅ”rocÄ«bas. JÅ«s bieži redzēsiet, kā spēlētāji nosmērējas ar mālu.

Vimbldonas ā€žGrand Slamā€

Tas ir iemīļotākais turnÄ«rs tautā. Vismaz briti tā domā. Viena daļa teiks, ka Å”is ir visizklaidējoŔākais no visiem turnÄ«riem, kamēr daži apgalvos, ka Å”is segums ir piemērots tikai izcilajiem servētājiem. Tas ir visvecākais no visiem ā€žGrand Slamā€ turnÄ«riem, un parasti Ŕī iemesla dēļ tiek uzskatÄ«ts arÄ« par visprestižāko.

Unikālās raksturÄ«gās pazÄ«mes. Atmosfēra. Ja turnÄ«rā piedalās kāds no britiem, lÄ«dzjutēji spēj radÄ«t tādu atmosfēru, kas ilgi paliek atmiņā. GrÅ«ti atrast, ko varētu pielÄ«dzināt tai atmosfērai, kāda valda, ja uz skatuves ir Endijs Marejs, Ä«paÅ”i saspringtā mačā. TribÄ«nes parasti ir pilnas lÄ«dz pat paÅ”am jumtam ar lojāliem tenisa fanātiÄ·iem, un galvenajos kortos visas biļetes ir izpirktas.

US Open

Tas ir gada pēdējais no visiem ā€žGrand Slamā€ turnÄ«riem un, iespējams, tieÅ”i Å”ajā turnÄ«rā ir vislielākā konkurence. Ja zāles un māla seguma kortos noteiktiem spēlētājiem ir priekÅ”rocÄ«bas, tad uz cietā seguma visiem izredzes ir lÄ«dzÄ«gas. Tomēr tas neizskatās pēc Rodžera Federera gadÄ«juma, kuram izdevies izcÄ«nÄ«t piecus US Open titulus. TurnÄ«rā laika gaitā bijuÅ”i dažādi segumi, bet kopÅ” 1978.gada mači notiek kortos ar cietu segumu.

Unikālās raksturÄ«gās pazÄ«mes. AtŔķirÄ«bā no pārējiem trÄ«s ā€žGrand Slamā€ turnÄ«riem US Open čempionātā ir pēdējā seta taibreiks. Citiem ā€žGrand Slamā€ turnÄ«riem nav raksturÄ«gs pēdējā seta taibreiks. Tam ir ietekme uz spēlētāja domāŔanu.

Līdzīgas lapas

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāds ir labākais veids, kā likt likmes uz tenisa spēli?

Labākais veids, kā likt likmes uz tenisa spēli, ir tieÅ”raidē. Apskatiet spēļu statistiku.

Kur var atrast izdevīgas likmes tenisa mačiem?

Izdevīgas likmes tenisa mačiem varat atrast Optibet vietnē. Kā arī citos totalizatoros.

Ko nozīmē 1.5 handikaps tenisā?

Piemēram, setos izvirzÄ«ts 1.5 handikaps nozÄ«mē, ka favorÄ«tam (-1.5) jāgÅ«st stabils panākums (2-0), savukārt pretiniekam (+1.5) jāizrauj treÅ”ais sets, lai likme bÅ«t sekmÄ«ga vai jāgÅ«st panākums.

UÄ£is LiepiņŔ

UÄ£is LiepiņŔ

ā­ Online kazino un totalizatoru eksperts šŸ“ Azartspēļu tirgus analÄ«tiÄ·is šŸ•’ Pieredzējis totalizatoru spēlētājs

Uģis savu karjeru sāka kā sporta žurnālists un rakstu autors. Absolvējis Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju un ieguvis augstāko izglītību žurnālistikā. Uģim piemīt kompetence praktiski visos sporta veidos. Pirmais viņa raksts tika publicēts laikrakstā "Diena". Šobrīd Uģis ir viens no Totalizatorslatvija.com autoriem.

Par UÄ£is LiepiņŔ
28 raksti

Vai Ŕī sadaļa Jums palÄ«dzēja atrast to, ko meklējāt?

Šī lapa vēl nav novērtēta - palīdzi pārējiem, daloties ar savu viedokli

Iegriez Laimes Ratu!

Cashback Bonuss
Mēģini vēlreiz
T-krekls
Bezriska griezieni
Mēģini vēlreiz
T-krekls
Cash Bonuss
Mēģini vēlreiz

Iegriez ratu, lai uzvarētu balvu!

Informācija par bonusu tiks nosūtīta uz tavu e-pastu!