Bukmeikeri Latvijā
Basketbola likmes
Autors:

Basketbola likmes

Totalizatora spēlēšana uz basketbolu sniedz daudz izvēles iespējas. Dažas no tām ir tā saucamās „vienkāršās likmes”, kad ir nepieciešams precīzi prognozēt tikai viena notikuma rezultātu. Bet ir arī „kombinētās likmes” – jāuzmin vairāk kā viena notikuma rezultāti vienlaicīgi. Turpmāk tiks izskaidroti abu likmju tipu veidi.

Priekšrocības
  • Plaša pieejamība Latvijas totalizatoros
  • Plaša likmju daudzveidība
  • Augsti koeficienti uz starptautiskajiem turnīriem
Trūkumi
  • Ne visi totalizatori piedāvā spēļu tiešraides

Labākie basketbola totalizatori Latvijā

Kārtot pēc:
Jaunākie
Reitings
Bonusa summa
Izmaksas laiks
Betplays.com
Betplays
5/5
Rabona
Rabona
5/5
William Hill
William Hill
5/5
(3+2) x €10 likmes bez riska
10x Apgrozīšanas nosacījumi

Klondaika
Klondaika
5/5

LVBet
LVBet
5/5

Mr Green
Mr Green
5/5

Betsafe
Betsafe
4.8/5

Olybet
Olybet
4.8/5

TotalizatorsLatvija.com
Fenikss
4.6/5
100% Bonuss Līdz €100
30x Apgrozīšanas nosacījumi

Optibet
Optibet
4.6/5

Mūsu izvēle basketbola totalizatoriem

⚡️ Ātrākās izmaksasPafbet
💸 Mazākā iemaksaOptibet
🎁 NBA bonusiOlyBet
📈 Augstākie basketbola koeficientiBetsafe
Olybet
Olybet
4.8/5
Minimālā iemaksa €5.00
Laiks, lai izņemtu Viena līdz piecas dienas
Betsafe
Betsafe
4.8/5
Minimālā iemaksa €5.00
Laiks, lai izņemtu Viena līdz divas dienas
Optibet
Optibet
4.6/5
Minimālā iemaksa €5.00
Laiks, lai izņemtu Viena līdz piecas dienas
Pafbet
Pafbet
4.4/5
Minimālā iemaksa €5.00
Laiks, lai izņemtu Viena līdz trīs dienas

Kā izvēlēties labāko basketbola totalizatoru?

Meklējot sporta totalizatora vietni, lai veiktu likmes uz basketbolu, ir daudz lietu, kas jāņem vērā. Piemēram, licences esamība, plašs likmju veidu klāsts, maksājumu metožu pieejamība un citas. Visas šīs īpašības ir svarīgi apsvērumi, izvēloties totalizatora vietni basketbola prognozēm.

1/5
1. solis
TotalizatorsLatvija.com

Plašs basketbola derību tirgu klāsts.

Labākās derību vietnes piedāvās plašu basketbola likmju tirgu klāstu, sniedzot jums iespēju likt likmes uz dažādiem rezultātiem. Daži no populārākajiem basketbola likmju tirgiem ir likme uz uzvarētāja noteikšanu, punktu starpības likmes, handikapa un kopējā punktu skaita likmes.

2. solis
TotalizatorsLatvija.com

Konkurētspējīgi koeficienti visos basketbola likmju tirgos.

Izvēloties derību vietni, jums vienmēr vajadzētu salīdzināt piedāvātos koeficientus, lai pārliecinātos, ka jūs par savu naudu saņemat vislabāko iespējamo vērtību. Labākās derību vietnes piedāvās konkurētspējīgas likmes visos basketbola likmju tirgos, dodot jums iespēju maksimāli palielināt savu laimestu.

3. solis
TotalizatorsLatvija.com

Derību vietnē jānodrošina basketbola spēļu tiešraides pakalpojums.

Tiešraide tiešraidē ir lielisks veids, kā sekot līdzi notikumu attīstībai, un tas ir arī vērtīgs rīks derību dalībniekiem. Labākie totalizatori nodrošinās visu basketbola spēļu tiešraides pakalpojumus, sniedzot jums iespēju vienlaikus vērot spēli un veikt live likmes.

4. solis
TotalizatorsLatvija.com

Likmju vietnei ir jāpiedāvā mobilā lietotne, lai viegli piekļūtu visiem basketbola likmju tirgiem.

Izmantojot mobilo lietotni, varat viegli piekļūt visiem basketbola likmju tirgiem no sava viedtālruņa vai planšetdatora. Tas ir ļoti ērti, ja esat ceļā vai vēlaties veikt likmi ārpus parastā darba laika. Labākās derību vietnes piedāvā mobilo lietotni, kas ir viegli lietojama.

5. solis
TotalizatorsLatvija.com

Derību vietnei ir jānodrošina klientu atbalsts 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā.

Ja, izmantojot derību vietni, jums rodas kādi jautājumi vai problēmas, ir svarīgi, lai jums būtu pieejams diennakts klientu atbalsts. Labākās derību vietnes nodrošinās klientu atbalstu, izmantojot tērzēšanu tiešraidē, e-pastu vai tālruni, lai jūs vienmēr varētu saņemt nepieciešamo palīdzību, kad jums tā nepieciešama.

Punktu handikaps

Basketbola likmes

Tiek dēvēts arī par „pusēm” („sides”). Šo sporta likmes veidu raksturo divas puses: favorīts un nefavorīts. Ja jūs izvēlaties mača favorītu, jūs noteiktu punktu skaitu atdodat otrai komandai. Tas nozīmē, ka jūs šos punktus noņemat nost no spēles gala rezultāta, lai noteiktu rezultātu pret otru komandu.

Savukārt, ja jūs liekat likmi uz nefavorītu, iegūtie papildus punkti no otras komandas jāpieskaita spēles gala rezultātam, lai noteiktu uzvarētāju. Līdzīgi kā gandrīz visu līniju gadījumā, ja ir neizšķirta iznākums, jūs saņemat uzlikto naudu atpakaļ.

Spēles uzvarētāja likmes (moneyline) basketbolā

Šis likmes veids izslēdz punktu handikapu, un šajā gadījumā jūsu izvēlētajai komandai jāuzvar tikai ar viena punkta starpību. Ja jūs izvēlaties favorītu, rēķinaties, ka jums ir jāsamaksā vairāk, lai nopelnītu mazāk.

Ja jūs izvēlaties nefavorītu, jums jāuzliek neliela naudas summa, lai laimētu vairāk. Sastādot koeficientus, tiek ņemts vērā komandu spēku samērs.

Virs/zem likmes

Šim likmes tipam nav nekāda saistība ar punktu handikapu vai mača uzvarētāja likmi. Virs/zem likmju pamatā – cik daudz punktus mačā gūs abas komandas. Jums jāizvēlas virs vai zem izliktā līnija.

Reizinājums

Šis likmes veids ir ar augstu risku un augstu atlīdzību. Šīs likmes gadījumā ir grūti uzvarēt, bet toties apmaiņā pret to ir iespēja iegūt lielu laimestu. Reizinājuma gadījumā jūs liekat likmi uz divām līdz 12 komandām un, lai laimētu, visiem mačiem ir jāuzvar. Tas nozīmē – viens zaudējums un jūsu biļete jāmet miskastē. Apakšā redzamajā tabulā apskatīti daži reizinājuma koeficienti, lai labāk saprastu, kā šis likmes

Komandu skaitsBieži sastopamu reizinājumu koeficienti
2 komandas3.6
3 komandas7
4 komandas11
5 komandas26
6 komandas41
7 komandas76
8 komandas151
9 komandas301
10 komandas701
11 komandas1101
12 komandas1801

Kā redzams, ja jūs spējat trāpīt uz 12 komandu reizinājumu, jūsu uzliktā naudas summa tiek reizināta ar koeficientu 1801. Praksē tas tiek piedzīvots ļoti reti.

„Teaser” likmes

„Teaser” likme ir līdzīga reizinājumam tajā ziņā, ka jums ir precīzi jāprognozē visi mači, bet atšķirībā no reizinājuma „teaser” likmes gadījumā ir atļauts pabīdīt punktu handikapus savā labā. Apakšā redzamā „teaser” likmju tabula uzskatāmi parāda, par cik punktiem jūs varat pabīdīt līniju un, ko tas maksās, jeb kādi būs koeficienti.

Komandas4 punkti4.5 punkti5 punkti
22.001.911.83
32.802.602.50
44.003.503.00
56.005.004.50
68.007.006.00
711.0010.009.00
816.0013.0011.00
921.0016.0013.00
1026.0021.0016.00

„Pleaser” likmes

„Pleasers” likmes ir reizinājuma un „teaser” likmju sajaukums, bet tikai darbojas apgriezti. Tā vietā, lai izmantotu punktus jūsu labā, šajā gadījumā punkti tiek atdoti, kā rezultātā ir grūtāk nosegt handikapu. Apmaiņā pret to bukmeikeri piedāvā milzīgus koeficientus. Apskatīsim „pleaser” likmju karti: 

Basketbola „pleaser” likmju izmaksas tabula

Komandas4 punkti4.5 punkti5 punkti
2567
391113
4212631
5516171
6101126151

Īpašās likmes

Šo likmju gadījumā spēkiem mērojas spēlētājs pret spēlētāju, piemēram, Tims Dankans pret Kobi Braientu – kurš gūs visvairāk punktus spēlē u.tml.. Tās var būt arī smieklīgas likmes, piemēram, kurš spēlētājs pirmais iegūs bumbu vai pirmais gūs punktus. Šāda tipa likmes netiek rekomendētas.

Šādu likmju gadījumā, kad par pamatu tiek izmantoti spēlētāju statistikas rādītāji, var atrast labu derību vērtību. Padoms: neskatieties uz spēlētāja vidējiem statistikas rādītājiem sezonas garumā, bet izpētiet, kā spēlētājs spēlē pret konkrēto komandu.

Ilgtermiņa likmes

Kā piemēru var minēt: vai noteikta komanda sezonas garumā izcīnīs virs vai zem noteiktu skaitu uzvaru. Tad ir augsta riska/augstas atlīdzības likmes, kad ir jāizvēlas komanda, kas uzvarēs savā divīzijā vai līgas čempionātā. Šāda tipa likmes nepieredzējušiem spēlētājiem ir ļoti laba izvēle, jo tā ir iespēja būt darbībā visas sezonas garumā un iepriecināt sevi ar maziem ieguldījumiem. Katrā ziņā neceriet uz augstu uzvarētu likmju procentu! Ilgtermiņa likmes ir grūti uzvarēt, bet ir ļoti patīkami, kad tas notiek.

Likmes uz NBA

Atšķirībā no Amerikāņu futbola, beisbola un hokeja, NBA nav tik ierobežots gūto punktu skaits. Citos pieminētajos sporta veidos jūs redzēsiet daudz mazāk gūto punktu/vārtu skaitu. Ja jūsu atbalstītā komanda pārāk daudz atpaliek no otras komandas, vairāk nav nozīmes, cik daudz laika atlicis līdz mača beigām. NBA gadījumā jūsu atbalstītā komanda cīnās par uzvaru līdz pat mača beigu signālam.

Padomājiet par to kādu brīdi! Piemēram, ja jūs izvēlaties likt likmi uz -8 punktu favorītu Amerikāņu futbolā un sešas minūtes pirms mača beigām ir neizšķirts, un pretiniekiem ir bumba, vai būtu reāli, ka jūsu likme uzvarēs? Atbilde: visticamāk, ka nē. Tagad attiecināsim šo pašu situāciju uz NBA maču, turklāt noņemot četras minūtes – tātad ir palikušas divas minūtes līdz mača beigām. Vai šajā gadījumā būtu reāli nosegt -8 punktu handikapu? Kā zināms, komandām metiens jāizdara 24 sekunžu laikā un katrs precīzais metiens ir divu vai trīs punktu vērtē. Tātad būs nepieciešami tikai trīs līdz četri grozi, lai nosegtu iepriekš minēto handikapu. Protams, jāpiekrīt, ka arī otra komanda var gūt punktus. NBA gadījumā divas minūtes var vilkties veselu mūžību, it īpaši ja abas komandas ir līdzīgas spēkos.

Apskatīsim citu scenāriju. Iztēlojieties, ka ir beidzies puslaiks basketbolā un Amerikāņu futbolā, ir piektais innings beisbolā un otrā perioda beigas hokejā. Kuram no turpmāk apskatītajiem četriem scenārijiem ir vislielākā piepildīšanās iespējamība?

  • Komanda, uz kuru jūs liekat likmi beisbolā, atpaliek par sešiem raniem.
  • Komanda, uz kuru jūs liekat likmi hokejā, zaudē ar trīs vārtu starpību.
  • Komanda, uz kuru jūs liekat likmi Amerikāņu futbolā, ir zaudētājos ar 21 punkta starpību.
  • Komanda, uz kuru jūs liekat likmi NBA, zaudē ar 22 punktu starpību.

Atbilde, protams, ir tāda, ka visticamāk piepildīsies ceturtais scenārijs. Pirmajos trīs gadījumos ir grūti izmainīt starpību rezultātos. Kamēr šajos trīs sporta veidos komandas dažreiz atspēlējas, NBA gadījumā komandas vienmēr veic izrāvienus. Katru sezonu ir salīdzinoši daudz spēles, kurās komanda, esot zaudētājos ar 10, 15 vai pat 20 punktu starpību, atspēlējas un uzvar. Tāpat ir daudz tādu maču, kuros nefavorīts ievērojami atpaliek un beigu beigās piedzīvo zaudējumu tikai ar dažu punktu starpību. NBA gadījumā jums gandrīz vienmēr ir cerības uz labvēlīgu iznākumu līdz pat mača beigām. Vai jūs to varētu teikt par kādu citu sporta veidu?

Beidzot parunāsim par virs/zem līniju. Iespējams, jūs jau esat sapratuši, ka totalizatora spēlēšana uz kopējo punktu skaitu spēlē (virs/zem līnija) ir jūsu iecienītā līnija. Ja tā, tad jūs neesat vienīgais tāds. Pastāv pieņēmums, ka tie, kuriem ir ķēriens totalizatora spēlēšanā uz virs/zem līnijām, ierindojas sekmīgāko totalizatora spēlētāju vidū. Jūs varat apstrīdēt šo pieņēmumu, bet tas norāda uz ļoti svarīgu ideju. Proti, likmju likšana uz NBA virs/zem līnijām piedāvā lielas laimesta iespējas, un bukmeikeri šīs līnijas neizliek tik pareizi novērtētas kā handikapa līnijas. Vai tas nozīmē vairāk naudas jūsu makā? Tas jums jāizlemj pašiem.

Ja tas jūs neiedvesmo mesties izmēģināt spēkus NBA likmēs, tad pārbaudiet savu pulsu! NBA totalizatora spēlētājiem piedāvā lieliskas iespējas. Nepalaidiet garām to! Totalizatora spēlētāji katru gadu ar nepacietību gaida jauno sezonu un tagad jūs zināt kādēļ.

Kas ir Zig-Zag teorija un kā to pielietot basketbola likmēs?

Sporta likmju pasaulē ir daudz un dažādu stratēģiju un teoriju. Viena ir populārāka, otra varbūt ne tik ļoti. Tomēr ir viena teorija, kas ir novērota jau vairākus gadus, kā arī ir ieteikmējusi arī pašus bukmeikerus. Zig-Zag teorijas galvenais princips ir sekojošs: ja komanda vienā no spēlēm nosedz handikapu, tad nākamajā spēlē ir jāliek pret šo komandu.

ESPN Insider jau šo tēmu ir apskatījis un varbūt tas nav nekas oriģināls no mūsu puses, bet atsaucoties uz Čeda Milmana rakstiem (Chad Millman) sniegsim ieskatu šajā teorijā ar atskatu NBA play-off vēsturē.

Šai teorijai ir 2 nosacījumi:

  • tā nedarbojās uz sērijas pirmo spēli,
  • tā sākās no jauna tiklīdz nomainās lokācijas vieta spēlēm.

Zig-Zag teorija darbojās uz pirmajām četrām spēlēm, un teorijas ietvaros var izvēlēties kādu no komandām tikai 2. un 4. spēlē, bet sērijas 1. un 3. spēle darbojās, kā pamatojums tam, ko darīt nākamajā mačā!

Tomēr ir jāatzīst šīs teorijas viens no lielākajiem trūkumiem: ne jau tikai likmju licēji zin par šo teoriju, to ļoti labi apzinās arī bukmeikeri, līdz ar to arī pielāgojot līnijas atbilstoši tam, kā varētu reaģēt publika. Tādēļ ļoti bieži šīs teorijas ietvaros vērtība, kas varētu būt uz handikapu, sekojot Zig-Zag teorijai, ir pazudusi pirms tā vēl vispār ir parādījusies. Tomēr tas nenozīmē, ka šī teorija nevar strādāt.

Zig-Zag teorija , piemēram 2009./10. gada NBA sezonā ir strādājusi ar mainīgām sekmēm, bet visuzskatāmāk ta ir redzama Suns un Trailblazers sērijā! Pirmajā spēlē Suns bija 8.5 punktu favorīti, tomēr daudziem par pārsteigumu piekāpās traumām nomāktajai Trailblazers komandai. Otrajā sērijas spēlē Suns atkal saņēma -8.5 punktu handikapu (nereti šis handikaps 2. un 4.spēlē būs pavirzījies par labu komandai, kas ir nospēlējusi vājāk iepriekšējo spēli).

Suns šo spēli uzvarēja ar 29 punktu pārsvaru, nospēlējot daudz labāk un precīzāk, tādējādi apstiprinot teorijas pamatnosacījumu par to, ka zaudētājkomanda izdarīs attiecīgos secinājumus un nospēlēs daudz labāk. 3.spēle jau risinājās Portlendā, un Suns atkal nospēlēja lieliski un, neskatoties uz +1.5 punktu handikapu, uzvarēja spēli. Tomēr jau 4.spēlē Suns bija 2 punktu favorīti, bet 19 punktu uzvara pārvērtās zaudējumā ar 9 punktu deficītu. Tā kā abos gadījumos šajā sērijā Zig-Zag teorija nostrādāja, bet tā nebūt nav perfekta.

Teorija pirmajās kārtās ir strādājusi tikai 2 sērijās, bet 1 no sērijām ir atnesusi zaudējumus abās spēlēs.

Austrumu KomandasUzvaru SērijaRietumu KomandasUzvaru sērija
Cavaliers – Bulls2-0-0Lakers – Thunder1-1-0
Magic – Bobcats1-1-0Mavericks – Spurs0-1-1
Hawks – Bucks0-2-0Suns – Trailblazers2-0-0
Celtics – Heat1-1-0Nuggets – Jazz1-1-0

Tātad kopumā šīs teorijas rezultāts play-off ievadā bija 9-6-1. Līdz ar to sanāk, ka sekojot šai teorijai pirmajā play-off kārtā nauda būtu nopelnīta, bet tas nebūt negarantē pozitīvu iznākumu otrajā play-off kārtā.

NBA un MLB sistēma

Nav neviena foruma vai mājaslapa, kas ir saistīta ar likmju likšanu, kas nebūtu pieskārusies sistēmu tēmai. Lielajam vairumam šo sistēmu ir daudz un dažādu mīnusu un beigu beigās tās nedod lielu labumu. Jūs ar sistēmu, kas darbojās gan NBA, gan arī MLB.

Šo unikālo sistēmu piedāvā Kornelas universitātes doktora grāda ieguvējs Džons Morisons, kurš ir izstrādājis modeli, kurā tiek izmantotas NBA un MLB spēles (katras līgas sezonai ir sava sistēma, kurā ir dažādi priekšnoteikumi).

NBA sistēma pēdējo gadu laikā ir ģenerējusi ļoti labus rādītājus – ap 500 uzvarētām sistēmas likmēm, bet zaudēto sistēmas likmju skaitu var saskaitīt uz pirkstiem! Itkā lieliski rādītāji, bet to analīzei pieskārsimies turpmākajā raksta gaitā.

Savukārt, MLB sistēma pēdējo gadu laikā ir ģenerējusi vēl iespaidīgākus rādītājus. Džona Morisona unikālā sistēma ir ģenerējusi vairāk kā 250 uzvaru, bet tikai 2 (!!!) zaudējumus! Tas nozīmē, ka šīs sistēmas kopā dod vairāk kā 95% uzvarētu sistēmas likmju!

Jāpiezīmē, ka katra uzvara sistēmas likmē sastāv no 1 līdz 3 likmēm (A, B un C likme), kas nozīmē, ka sistēmas likme ir uzvarēta, tiklīdz kāda no šīm likmēm ir laimēta! Ja uzvar A likme, tad B un C likme nav jāliek. Savukārt, sistēmas likme tiek zaudēta, ja visas 3 likmes tiek zaudētas.

Tieši šeit der pieminēt to, kā ir nepieciešams interpretēt šos rezultātus, it īpaši to der pieminēt tieši saistībā ar NBA sistēmas likmēm – sistēmas ietvaros NBA ir jāizvēlās izbraukuma komanda, kurai ir vismaz 3 izbraukuma spēļu sērija, kā arī šai komandai ir jāpērk klāt 3 punkti (ja vien izbraukuma komanda nav vairāk -3 favorīta, tad ir jāņem šīs komandas tīrā uzvara). Pārsvarā gadījumu koeficients būs no 1.50-1.60 atkarībā no bukmeikera.

Pieņemsim, ka uz katru sistēmas likmi vēlētos laimēt 1 vienību (tīrā peļņa) un koeficients NBA sistēmai būtu 1.50.

A likmeB likmeC likme
Likme uzvarLiekot A likmi, Jums jāliek 2 vienības, lai laimētu 1 vienību.Liekot B likmi, Jums jāliek 6 vienības, lai laimētu 3 vienības (2 zaudētās + 1 peļņas).Liekot C likmi, Jums jāliek 18 vienības, lai laimētu 9 vienības (2 zaudētās (A), 6 zaudētās (B) + 1 peļņas).
Likme zaudēJa A likme zaudē, tad sistēmas ietvaros ir jāliek B likme, kas nosedz zaudējumus uz A likmi un garantē arī 1 vienības peļņu.Ja B likme zaudē, tad sistēmas ietvaros ir jāliek C likme, kas nozedz zaudējumus uz A un B likmēm un garantē arī 1 vienības peļņu.

Tātad, ja sistēmas likme uzvar, tad jebkurā gadījumā Jūs laimēsiet 1 vienību, bet ja sistēmas likme zaudē, tad var nākties šķirties no 26 vienībām. Līdz ar to, šie rezultāti, kas itkā garantē vairāk kā 95% uzvarētu NBA sistēmas likmju, var arī nemaz nenest tik lielu peļņu kā cerēts. Tomēr neskatoties uz to, ilgtermiņā šīs NBA sistēmas likmes nes peļņu, bet tā nebūt nav astronomiska kā sākumā varētu likties. Līdz ar to var uzreiz teikt, ka šīs sistēmas trūkums ir tas, ka, ja zaudējat sistēmas likmi, tad zaudējat daudz, bet jau laimējat, tad salīdzinoši maz, bet tas nav atturējis šo sistēmu no veiksmīga iznākuma.

MLB sistēma strādā nedaudz savādāk kā NBA sistēma. MLB sistēmas ietvaros liekat likmi uz komandu X pret komandu Y, ja komanda X iepriekšējā sērijā pret Y ir zaudējusi visas spēles. Ja komanda uz kuru liekat ir favorīte, tad ir jāliek uz šīs komandas tīro uzvaru, bet, ja komanda nav favorīte, tad ir jāliek uz handikapu +1.5. MLB sērijās koeficienti var gadīties visādi – gan 1.80, gan arī 1.35. Tomēr šī sistēma sevi ir lieliski parādījusi gadu gaitā, viennozīmīgi labāk par NBA sistēmu.

Kaut gan nevar akli sameklēt šādas situācijas, jo ir jāņem arī vērā komandu spēks. Tieši to arī Džons Morisons norāda, ziņojot, kuras situācijas var apsvērt, bet tās noteikti nav tā sauktās oficiālās likmes.

Katrā ziņā lai arī šī sistēma nes augļus tomēr arī tai ir savi trūkumi un viena neveiksmīga sērija pašā sākumā var maksāt nopietnus naudas līdzekļus! Tādēļ nekādīgi nedrīkst riskēt ar vairāk kā 3-4% no Jums pieejamajās naudas likmju likšanai.

Desmit padomi likmju veikšanai uz basketbolu

Jūs esat ieguvuši priekštatu par dažādiem basketbolā izplatītu likmju veidiem. Turpmāk tiks apskatīti desmit padomi totalizatora spēlēšanai uz basketbolu, kuri būtu jāņem vērā pirms liekat likmes.

1. Izmantojiet labākos koeficientus

Spēles uzvarētāja likmes totalizatora spēlēšanā uz basketbolu ir tieši tādas pašas kā citu sporta veidu gadījumā, piemēram hokejatenisa vai futbola. Spēles uzvarētāja likmju gadījumā nav punktu handikapa. Augstākā “negatīvā nauda” ir favorīts, bet “pozitīvā nauda” aiziet nefavorītam.

2. Gudra totalizatora spēlēšana uz basketbolu

Daži ieteikumi – neliekiet likmes tikai likšanas pēc, ņemiet vērā spēles statistiku un meklējiet tendences, liekiet tikai nelielu procentu (piemēram 5%) no jūsu totalizatora spēlēšanai paredzētajiem līdzekļiem, un necentieties par visām varītēm atgūt zaudējumus. Atcerieties, ka gan zaudējumu, gan uzvaru sērijām pienāk beigas. Spēlējiet atbildīgi!

3. Esiet lietas kursā par komandas nogurumu un kavēšanos

NBA komandas, kuras aizvada vairākas spēles pēc kārtas izbraukumā, bieži vien izrāda noguruma pazīmes. Mājas komandai ir ievērojamas priekšrocības, ja viesu komanda iepriekšējā vakarā aizvadīja maču citā pilsētā. Vakara spēles piespiež klubus vēlu izlidot, un komandas nākošā mača norises mājvietā bieži vien neierodas ātrāk kā agri no rīta. Parasti viesu komandas spēlētāji šādos gadījumos uz laukuma ir noguruši un lēni kā rezultātā cieš komandas parādītais sniegums.

4. Izvēlieties fiziski spēcīgas komandas ar labu aizsardzību

Kā jebkurā sporta veidā arī basketbolā likmju likšana uz komandām ar labu aizsardzību nodrošina laimestus Interneta totalizatoros. Taktiskai komandai raksturīgas apbrīnojamas piespēles ar ārkārtīgi lielu precizitāti, kā arī prasmīga pārvietošanās pa laukumu. To ir aizraujoši skatīties, bet šādām komandām parasti grūtības sagādā fiziski spēcīgas komandas, kuras cieši sedz spēlētājus.

5. Iepazīstiet jūsu komandas

Tas ietver spēlētāju pārejas, treneru personālu un mājas un izbraukuma spēļu statistiku. Esiet lietas kursā par savainojumiem, un izvērtējiet spēlētāja izkrišanu no sastāva. Esiet objektīvi! Jūs varat izveidot katrai komandai savu rangu vai izmantot dažādus rangus, ko piedāvā laikraksti un basketbola mājas lapas.

6. Pildiet mājas darbu un iedziļinieties

Neatkarīgi no tā, vai jūs esat totalizatora spēlēšanas iesācējs vai veterāns, likmju likšana uz basketbolu var kļūt nomācoša un apgrūtinoša daudzo spēļu un plašās pieejamās statistikas dēļ. Esiet precīzi, pildot savu mājasdarbu attiecībā uz komandām un mačiem, jo jūsu analīzē var tikt izmantoti daudzi mainīgie. Koncentrējieties un jūsu apņemšanās atmaksāsies!

7. Sabiedriskā doma un basketbola koeficienti

Dažām komandām seko līdzi liela sabiedrības daļa. Tas var novest pie tā, ka uz šīm komandām tiek likta liela daļa likmju, tādejādi samazinot bukmeikera piedāvāto cenu. Rezultātā likmes likšana uz pretinieku komandu ir pievilcīgāka iespēja.

8. Komandas motivācija

Noskaidrojiet, cik konkrētā spēle ir nozīmīga komandas spēlētājiem. Komanda, kura jau ir kvalificējusies finālam, var būt nepietiekoši motivēta uzvarēt konkrēto maču. Citas komandas situācijā, kad obligāti nepieciešama uzvara vai ir vēlēšanās revanšēties par iepriekšējo zaudējumu, var būt ļoti motivētas cīņai par uzvaru.

9. Esiet selektīvi

Vairumā gadījumu vienlaicīgi ir pieejamas tikai dažas labas vērtības likmes. Domājiet ar galvu tā vietā, lai balstītos uz emocijām – liekiet likmi tikai uz tiem mačiem, kas tiešām piedāvā derību vērtību. Neliekiet obligāti likmi uz jūsu favorītkomandu vai uz visām vienas kārtas spēlēm!

10. Izvēlieties labāko totalizatoru

Tā kā koeficienti dažādos totalizatoros var atšķirties, izvēlieties totalizatoru ar izdevīgākajiem koeficientiem. Ja nevēlaties paši veikt izpēti, izvēlieties kādu no mūsu piedāvātajiem basketbola totalizatoriem. Izvērtējot totalizatorus, mūsu ekspertu komanda ir pārliecinājusies, ka šie totalizatori piedāvā vislabākos koeficientu.

Līdzīgas lapas

Uldis Dzenis

Uldis Dzenis

Pieredzējis sporta žurnālists Esporta analītiķis Kazino entuziasts

Uldis ir viens no mūsu jaunākajiem autoriem, bet arī viens no labākajiem. Pabeidzis Ekonomikas un kultūras augstskolu, kultūras vadības programmu. Iegūtajā profesijā nav strādājis, jo dalīšanās ar savām zināšanām par sportu un likmēm uz to ātri kļuva par pamatnodarbošanos. Pateicoties savām zināšanām un prasmēm, īsā laika posmā Uldis kļuvis par Totalizatorslatvija.com galveno satura redaktoru. Mēs esam priecīgi, ka kopā ar mums strādā tik zinošs un mērķtiecīgs cilvēks.

Par Uldis Dzenis

Vai šī sadaļa Jums palīdzēja atrast to, ko meklējāt?

Šī lapa vēl nav novērtēta - palīdzi pārējiem, daloties ar savu viedokli