Bukmeikeri Latvijā
Sīkdatņu politika

Sīkdatņu politika

Piekļūstot totalizatorslatvija.com tīmekļa vietnei, apmeklētājs piekrīt sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar šo sīkdatņu politiku. Kas ir sīkdatnes? Tās ir nelielas datnes jeb faili, kas glabā informāciju apmeklētāja datorā vai mobilajā ierīcē.

Sīkdatnes tiek izmantotas šādu iemeslu dēļ:

Tīmekļa vietnes apmeklētājam saskaņā ar normatīvajiem tiesību aktiem ir tiesības iepazīties ar saviem iesniegtajiem personas datiem. Kā arī iespējams lūgt to papildināšanu, labošanu, dzēšanu vai apstrādes noteiktu ierobežošanu attiecībā uz lietotāju. Turklāt lietotājs patur tiesības iebilst pret datu apstrādi, tomēr šīs tiesības īstenojamas tikai tad, ja datu apstrāde neapgrūtina tīmekļa vietnes totalizatorslatvija.com pienākumus, kas uzlikti saskaņā ar visiem spēkā esošajiem normatīvajiem tiesību aktiem.

  • Lai varētu atpazīt apmeklētāju, kā arī tā lietoto ierīci, piemēram, identificējot lietotāja IP adresi.
  • Noteiktu konta īpašnieka izmantoto valodu un automātiski noteikt, kad lietotājs atgriežās vietnē.
  • Lai nodrošinātu labāk pielāgotu konkrētās tīmekļa vietnes izmantošanu.
  • Lai iegūtu datus, kas ļautu totalizatorslatvija.com vietnei analizēt, kā apmeklētāji lieto viņu tīmekļa vietni. Tas palīdz veikt arī vietnes uzlabojumus.

Totalizatorslatvija.com tīmekļa vietne vienmēr nodrošina saviem apmeklētājiem iespēju atspējot sīkdatņu lietošanu, izmantojot lietotā tīmekļa pārlūku vai tālruņa pārlūka iestatījumus. Tomēr, ja lietotājs izvēlēsies dzēst daļu vai visu sīkdatņu izmantošanu, tad ļoti iespējams, ka tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi.

Cik ilgi tiek glabāti apmeklētāju personas dati

Personu dati, kas sniegti caur totalizatorslatvija.com vietni tiek uzglabāti tikai tik ilgi, cik tas ir nepieciešams, lai sniegtu apmeklētājam visus pieejamos pakalpojumus. Kā arī, lai sasniegtu noteiktos mērķus, kādiem šie dati tiek ievākti.

Kāda ir piekļuve personas datiem

Totalizatorslatvija.com vietne vienmēr nodrošina apmeklētājam tiesības piekļūt iesniegtajiem personas datiem.

Apmeklētājam ir tiesības labot neprecīzo informāciju un dzēst to, kad tas ir pieļaujams.

Visām vietnēm, kas pieejamas caur totalizatorslatvija.com, ir piemēroti atbilstoši un mūsdienīgi tehniskie un fiziskie līdzekļi, lai tie varētu aizsargāt klientu datus. Pret ko? Pašsaprotami, ka pret to nelikumīgu iznīcināšanu. Kā arī pret jebkādu izmaiņu veikšanu, nelikumīgu izmantošanu vai pretlikumīgi izpaušanu vai citiem nelikumīgiem apstrādes veidiem.

Totalizatorslatvija.com vietnes klientu tiesības un pretenziju apstrāde

Gadījumos, ja klientu neapmierina politika, kādā veidā tiek izmantoti tā personas dati, vai gadījumos, kad tas vēlas saņemt plašāku informāciju par datu apstrādes darbībām – sazināties ar mums, vai konkrētai vietnei, kuru izmantojat caur mūsu vietni.

Klientam ir tiesības sazināties ar vietējo datu uzraudzības iestādi, lai saņemtu plašāku informāciju par savām tiesībām, vai iesniegtu sūdzību, rakstot Latvijas Datu aizsardzības inspekcijai uz epastu: info@dvi.gov.lv vai apmeklējot to adresē Blaumaņa iela 11/13-15, Rīga.

Piekrišana

Tīmekļa vietnes apmeklētājs sniedz savu piekrišanu, ka piekrīt šīs konkrētās vietnes politikai, kā arī piekrīt visu nepieciešamo savu personas datu apstrādei vai izpaušanai.

Kādas sīkdatnes tiek izmantotas

  1. Tehniskās sīkdatnes. Tās ir izstrādātas tīmekļu vietnes kvalitatīvai funkcionēšanai un apmeklētāju ērtībai, lai viņi varētu pieslēgties savam kontam un vietnes darbība būtu bez sarežģījumiem. Šīs sīkdatnes uzlabo totalizatorslatvija.com veiktspēju, kā, piemēram – palīdz apmeklētājam ātrāk ielādēt lapas saturu.Ja tīmekļa vietnes apmeklētājs atsakās no šīm sīkdatnēm, organizētājam ir jāpierasa tā dati katrā tīmekļa vietnes apmeklējuma reizē. Tas palēlinās lapas ielādes ātrumu, kā arī pagarinās pārējos procesus vietnē.
  2. Funkcionālās sīkdatnes. Tās ir izstrādātas, lai lietotājiem padarītu ērtāku un patīkamāku tīmekļa vietnes apmeklēšanu, piemēram, atceroties lietotāja izmantoto vietnes valodu, interesējošos pakalpojumus un vēl citas nianses.
  3. Analītiskās sīkdatnes. Tās ir izstrādātas, lai tīmekļa vietnes pakalpojumu sniedzēji gūtu priekšstatu par vietnes apmeklētāju aktivitātēm. Tas ļauj vietnei uzzināt un analizēt savus trūkumus, nepieciešamos uzlabojumus un tehniskās nepilnības. Kā arī analītiskās sīkdatnes ļauj ievākt visu informāciju par apmeklētāja izmantoto interneta pārlūku, klikšķu skaitu tīmekļa vietnē, klikšķu konkrētās vietas un vēl daudz ko citu, kas nepieciešams, lai uzlabotu savu tīmekļa vietni. Iegūtā informācija ir pilnīgi anonīma un netiek saistīta ar konkrēto personu. Tā tiek izmantota tirgus izpētei, vietnes uzlabošanai un apmeklētāja rīcības analizēšanai.
  4. Reklāmas sīkdatnes. Tās tiek izstrādātas, lai apmeklētājs saņemtu personilizētas reklāmas no vietnes. Reklāmas jeb komerciālās sīkdatnes nodrošina, lai apmeklētājs internetvidē saņemtu piedāvājumus, kas balstās uz konkrētā apmeklētāja interesēm un veiktajām aktivitātēm. Lai uzlabotu savus pakalpojumus, vietne sadarbojas ar trešo pušu uzņēmumiem un izmanto trešo pušu sīkdatnes, lai identificētu apmeklētāja interesējošos produktus un līdz ar to nodrošinātu viņam aktuālu un atbilstošu reklāmu.

Ja apmeklētājs vēlas izdzēst datorā visas jau saglabātās sīkdatnes vai tās pārtraukt, viņš to var darīt, dzēšot jau esošās sīkdatnes. Kā arī klients var maīt pārlūkprogrammas konfidencialitātes iestatījumus, šādā veidā bloķējot noteiktās sīkdatnes. Process, kā tas tiek darīts, var atšķirsies. Tas ir tāpēc, ka tas būs atkarīgs no konkrēti izmantotās interneta pārlūkprogrammas.

Totalizatorslatvija.com tīmekļa vietnes politikas atjauninājumi

Totalizatorslatvija.com patur tiesības veikt korekcijas un atjaunot šo konkrēto politiku, lai atspoguļotu visus tīmekļa vietnes totalizatorslatvija.com sniegtos pakalpojumus un produktu uzlabojumus vai izmaiņas. Šādos gadījumos vietnes klienti tiks par to noteikti informēti pirms kādas no izmaiņām stāsies spēkā. Turklāt, ja tīmekļa vietnes klients nepiekritīs kādām no veiktajām izmaiņām, viņš ir tiesīgs pārtraukt totalizatorslatvija.com pakalpojumu izmantošanu.

Bērnu un jauniešu aizsardzība

Personām, kas vēl nav sasniegušas 18 gadu vecumu, ir aizliegts izmantot totalizatorslatvija.com sniegtos pakalpojumus. Gadījumos, kad mūsu vietne totalizatorslatvija.com saņems informāciju, ka lietotājs reģistrējoties ir sniedzis nepatiesus dzimšanas datus un nav vēl sasniedzis 18 gadu vecumu, mūsu vietne automātiski dzēsīs šo kontu un visus sniegtos personas datus.

Vai šī sadaļa Jums palīdzēja atrast to, ko meklējāt?

Šī lapa vēl nav novērtēta - palīdzi pārējiem, daloties ar savu viedokli

Iegriez Laimes Ratu!

Cashback Bonuss
Mēģini vēlreiz
T-krekls
Bezriska griezieni
Mēģini vēlreiz
T-krekls
Cash Bonuss
Mēģini vēlreiz

Iegriez ratu, lai uzvarētu balvu!

Informācija par bonusu tiks nosūtīta uz tavu e-pastu!