Bukmeikeri Latvijā
Totalizatoru akadēmija
Autors:
Klausīties

Totalizatoru akadēmija

Lai arī sākotnēji totalizatora spēlēšana un likmju veikšana var šķist sarežģīta, iepazīstoties ar svarīgākajām lietām un jēdzieniem šajā rakstā, palīdzēs droši un pārliecinoši uzsākts likmju veikšanu labākajos un drošākajos Latvijas totalizatoros, kurus varat apskatīt mūsu mājaslapā.

Kārtot pēc:
Jaunākie
Reitings
Bonusa summa
Izmaksas laiks
Betplays.com
Betplays
5/5
Rabona
Rabona
5/5
Klondaika
Klondaika
5/5

LVBet
LVBet
5/5

Mr Green
Mr Green
5/5

Betsafe
Betsafe
4.8/5

Olybet
Olybet
4.8/5

TotalizatorsLatvija.com
Fenibet
4.8/5
Šis operators atvērsies drīzumā

Optibet
Optibet
4.6/5

TonyBet
TonyBet
4.6/5

Pamata likmju veidi

Visvienkāršākais un populārākais likmes veids ir uzvarētāja noteikšana. Lai veiktu likmi, atliek prognozēt tikai spēles iznākumu. Ja izvēlētā komanda uzvar, likme ir sekmīga, neatkarīgi no tā vai uzvara gūta ar 20 punktu pārsvaru vai izrauta pēdējās sekundēs.

Spēles uzvarētājs, handikapi, virs/zem

Jāņem vērā, ka uzvarētāja noteikšanas likmes var atšķirties ar to vai uzvarētājs nosakāms pamatlaikā vai ieskaitot papildlaiku. Zemākais koeficients tiks izlikts spēles favorītam, augstākais teorētiski vājākajai.

Tieši zemie koeficienti uz favorītiem ir lielākais izaicinājums peļņas gūšanai, veicot likmes uz uzvarētāja noteikšanu. Līdz ar to, jāpievērš uzmanība spēlēm, kur iespējams favorītu zaudējums, vai arī abu komandu izredzes uzvarēt ir līdzīgas, kas gan apgrūtina veicamo izvēli, tāpēc ka iznākums ir pietiekami neprognozējams.

Pieņemsim, ka koeficients uz Rīgas “Dinamo” uzvaru pār Sanktpēterburgas SKA ir 2.50. Tas nozīmē, ka veicot, piemēram, 10 eiro likmi, iespējamais laimests ir 25 eiro.

Handikapi

Handikaps ir noteikts punktu pārsvars, ar kādu favorītu komandai jāuzvar, lai iegūtu laimestu. Komandai ar negatīvu handikapu jāgūst lielāks pārsvars par noteiktu skaitu, savukārt komandai ar pozitīvu handikapu jāzaudē ar mazāku punktu skaitu kā noteiktais.

Piemēram, Warriors spēlē pret Knicks izvirzīts -18 handikaps. Tas nozīme, ka Warriors jāuzvar ar vismaz 19 punktu pārsvaru, lai likme būtu sekmīga. Ja Warriors uzvar ar 115:107, tad uzvar tie, kuri likuši uz handikapu +18. Tomēr ņemot vērā, ka bieži vien spēles beigu pārsvars ir vienāds ar izlikto handikapu, kas nozīmē, ka neviens nav laimējis, totalizatori izliek puspunkta handikapus, piemēram, 17.5.

Virs/zem

Totalizatori pirms katras notikuma izvirza dažādus kopējo punktu skaitus noteiktam notikumam. Likmju veicējiem jāizvēlās, vai punkti tiks gūti tiks virs vai zem noteiktā skaita. Piemēram, minētajai Warriors-Knicks spēlei izliktais kopējais punktu skaits ir 217. Tas nozīmē, ka virs likmei vajag vismaz 218 punktus (piem., 110-108), zem likmei ne vairāk kā 216 (piem., 101-115). Arī virs/zem likmēm izmanto kopējo punktu skaitu izvirza ar puspunktu, lai izvairītos no neizšķirtiem.

Visas iepriekš minētās likmes varat atrast mūsu Latvijas totalizatoru sarakstā. Šie ir totalizatori ar visplašāko likmju klāstu un labākajiem koeficientiem. Par to ir pārliecinājusies mūsu ekspertu komanda, izvērtējot totalizatorus.

5 ieteikumi sekmīgai totalizatora spēlēšanai

1. Neveiciet likmi tikai tāpēc, ka spēle tiek translēta televīzijā

Kā totalizatora spēlētājs vienmēr atcerieties, ka jūsu likmju veikšanas galvenais mērķis ir nopelnīt naudu. Jebkuram sekundāram priekam, ko jūs varat gūt no likmju veikšanas, jāpaliek otršķirīgam un tas nedrīkst stāvēt ceļā galvenajam mērķim, kas ir ilgtermiņa tīrās (neto) peļņas radīšana.

Lielai daļai cilvēku patīk veikt likmes uz vakara spēlēm. Viņiem patīk fakts, ka tiek radīts kāds papildus azarts, un viņi veiks likmi uz spēli, ja to translēs televīzijā, pat tad, ja viņiem šī izvēle nepatīk labāk par citu. Piemēram, pirmdienas vakara amerikāņu futbola mačs ir viens no sporta topa notikumiem pasaulē, uz kuru visvairāk veic likmes, tādejādi šo spēļu laikā notiek miljonu, ja ne pat miljardu dolāru aprite tarp bukmeikeriem un totalizatora spēlētājiem. Bet mans jautājums ir sekojošs: „Kas padara šo spēli izdevīgāku likmes veikšanai nekā svētdienas spēli starp Detroitas „Lions” un Indianapolisas „Colts” plkst.16:00?” Atbilde, protams, ir tāda, ka tai noteikti nav jābūt izdevīgākai. Gluži vienkārši pirmdienas vakara spēle ir vienīgā šajā dienā notiekošā amerikāņu futbola spēle. Un arī tas, ka cilvēki bieži cenšas atgūt svētdienas zaudējumus pirmdienas vakarā.

Nedomājiet tā, kā to dara totalizatora spēlētāju vairākums. Veiciet likmi uz maču tikai tādā gadījumā, ja jums šī likme patīk. Jūsu izvēlei nevajadzētu balstīties uz to, vai spēli rāda nacionālajā televīzijā. Kad mačs sākas, jūs nevarat kontrolēt tā iznākumu, tāpēc tam, vai jūs to skataties vai nē, nevajadzētu būt izvēles faktoram. Katru nedēļu es uzmanīgi pārskatu amerikāņu futbola spēles, un es neizvēlēšos pirmdienas vakara amerikāņu futbola spēli, ja tā man neko nedod. Es neveikšu likmi uz to pat tad, ja es iepriekšējā dienā esmu zaudējis naudu. Bukmeikeri kļūst bagātāki, pateicoties publikai, kura veic likmes uz vakara spēlēm. Mača beigās bukmeikers būs jums soli priekšā, ja jūs domājat kā vairākums spēlētāju.Pats galvenais nekad neveikt likmi tikai likmes likšanas pēc. Veiciet likmi tikai tad, kad jūs uzskatat, ka jums ir noteikts izdevīgums vai neatbilstošs handikaps. Lieciet likmes atbildīgi!

2. Nekad nepieķeraties komandai

Jūs nedrīkstiet kļūt emocionāli piesaistīts kādai komandai un ticēt, ka viņi vienmēr nodrošinās jums peļņu. Veiciet likmi ar galvu, nevis sirdi. Viss ir kārtībā ar sekošanu komandas „karstajai” sērijai vai likmju veikšanu pret komandas „auksto” sēriju. Ja jūs atrodat kādas komandas snieguma tendenci, ir labi gūt labumu no tās, kā es to izdarīju ar Maiami „Heat” „auksto” sēriju 2007.-2008.gada sezonā. (2 mēnešu laikā 1 uzvara un 26 (!!!) zaudējumi, kā arī tikai 5 uzvaras pret handikapu, 1 likme atgriezta un 21 (!!!) zaudējums pret handikapu).

Neveiciet likmi uz Sanfrancisko „49ers”, tāpēc ka jūs atceraties, ka komanda jums pagātnē ir nesusi peļņu, un jūs domājat, ka tas notiks atkal. Jāatceras, ka komandā varētu vairāk nebūt tie spēlētāji, kas jums nesa peļņu pagātnē. Katra spēle ir jauna spēle, komandas katru gadu mainās, tāpat spēlētāju saraksts bieži mainās. Komanda ar 11-5 uzvarēto un zaudēto spēļu bilanci nākošajā gadā var būt ar pretēju 5-11 bilanci. Nekad nepieķerieties kādai komandai; analizējiet katru spēli pašu par sevi.

3. Neveiciet muļķīgas likmes uz saviem favorītiem

Nejauciet savu galvu ar sirdi. Sirds var mīlēt jūsu favorītu komandas, un sirds var mēģināt pārliecināt galvu, ka likmju veikšana uz tām ir labas derības, kad varbūt tā nemaz nav. Jums jāsaprot, ka jūs būsiet pozitīvi noskaņots pret jūsu komandām un varētu beigt veikt likmes uz tām. Man arī ir savas favorītu komandas visos četros lielākajos sporta veidos. Kad manas komandas gadu gaitā uzvar vairākas „lielas spēles” un zaudē daudzas spēles, es patiesībā esmu sevišķi uzmanīgs, veicot likmes uz tām.

Mans padoms ir būt uzmanīgiem: Jūs varat mīlēt un ticēt savām komandām tik lielā mērā, ka kļūstat pašpārliecināti un veicat likmi uz tām, cerot, ka tās uzvarās katru reizi. Kad jūs veicat likmes, galvenais ir izmantot visu papildus informāciju par jūsu komandām savā labā. Daudzi fani savas komandas zina tik labi, ka spēj prognozēt, vai vadošā spēlētāja iztrūkums ietekmēs komandu. Nebaidieties veikt likmi pret jūsu favorītu komandu, ja jūsu skatījumā tā kādā spēlē atrodās daudz nelabvēlīgākā situācijā un tiek pārvērtēta. Jūsu komandas zaudējums regulārā čempionāta spēlē jūs nesāpinās, jo īpaši naudas peļņas gadījumā!

Neļaujiet jūsu emocijām pārņemt kontroli pār jūsu smadzenēm. Ja jūs atklājat, ka esat pārāk tendēti uz savām komandām, izvairieties veikt likmes uz to spēlēm. Jūs varat nesaprast, ka visas vietējās reportāžas par jūsu mājas komandu var izskalot jūsu smadzenes, un jūs ticēsiet, ka jūsu komanda ir labāka nekā tā patiesībā ir.

Atklājot, ka esat konsekventi tendēts uz savām favorītu komandām, bet negūstat peļņu, veicot likmes uz tām, izvairieties no tām un lūkojieties kaut kur citur.

4. Izvairieties no pieņēmumiem

Pieņēmumi bez pienācīga pētījuma var novest pie postošām likmēm. No savas karjeras grūtā ceļa agrāk esmu mācījies nekad neko nepieņemt bez rakšanās faktos. Tas, ka šis vai tas ir noticis pagātnē, nenozīmē tā atkārtošanos. Piemēram, nepieņemiet, ka tikai tāpēc, ka komanda spēlē mājās, tā pieveiks pretinieku. Vai izslēgšanas spēļu sērijas gadījumā nepieņemiet, ka, ja komanda ir zaudējusi pirmo maču mājās, tā uzlabos savu sniegumu un uzvarēs otro spēli.

Jā, komandas, kurām nav kur atkāpties, bieži vien spēlē labāk, bet tas nenozīmē, ka tā arī notiks. Bieži vien cilvēki, kuriem patīk regulāri veikt likmes uz favorītiem, ir šokēti, kad liels favorīts ar handikapu zaudē spēli. Lielākie pārsteigumi notiek, kad notiek viena no divām lietām vai dažreiz abas. Patiesībā tas ir diezgan vienkārši.

Lieli pārsteigumi notiek tad, kad vidusmēra vai vienkārši labi sportisti un/vai komandas uzlabo savu sniegumu un šajā dienā spēlē, izmantojot pilnu potenciālu, kamēr izcili spēlētāji un/vai komandas šajā dienā spēlē zem sava potenciāla un/vai nožēlojami. Tas var notikt jebkurā dienā.

Lieli pārsteigumi notiek, kad Vegasā izliktais handikaps uz noteiktu sporta notikumu nav atbilstošs, un cilvēki ar labām zināšanām gūst labumu no tā, un viņu izvēle noved pie laimesta.

Nepareiza pieņēmuma piemērs notika, kad Denveras „Broncos” pārspēja Green Bay „Packers” 1998. gada Super Bowl. Fani pieņēma, ka Green Bay uzvarēs spēli. Realitātē Denvera bija līdzīgi talantīga. Manā skatījumā, šī uzvara nebija kaut kas satriecošs. Tas bija kaut kas satriecošs Vegasā, bet ne cilvēkiem, kuri tiešām pārzināja NFL.

Cits labs nepareiza pieņēmuma piemērs attiecībā uz spēļu sēriju notika 2003. gada Beisbola Pasaules fināla sērijā (Baseball World Series) starp Floridas „Marlins” un Ņujorkas „Yankees”. Liela daļa vispārējās publikas pieņēma, ka pēc Ņujorkas uzvaras pār Bostonu grūtā septiņu spēļu sērijā viņi uzvarēs arī Floridu. Ņujorka Vegasā bija mērena favorīte uz uzvaru šajā sērijā, un es zinu to, ka miljoni dolāru tika zaudēti, kad Florida sešās spēlēs uzvarēja Ņujorku. Īpaši jau beisbolā, jūs nevarat neko pieņemt, jo beisbols nav no tiem sporta veidiem, kurā dominējošajai komandai neizbēgami jāuzvar. Jebkura komanda vai spēlētājs var uzlabot savu sniegumu beisbolā un pārsteigt. Galvenais nekad nepieņemt, ka notiks noteikta lieta. Vienmēr dariet savu darbu un veiciet labas likmes.

5. Nekļūstiet sarūgtināts par pārsteigumiem

Vienā spēlē jebkas var notikt. Ja jūs atskataties atpakaļ sporta vēsturē un pārskatat visas ievērojamākos izslēgšanas spēļu pārsteigumus, jūs atklāsiet , ka ievērojamākie notika kādā no izslēgšanas spēlēm. Septiņu spēļu sērijā basketbolā vai hokejā tomēr labākā komanda parasti uzvarēs.

NCAA basketbola turnīrā katru gadu notiek daudzi pārsteigumi, jo spēles notiek neitrālos laukumos, un visu izšķir, kura komanda tajā dienā 40 min garumā nospēlē savu labāko spēli. Mēģiniet gūt labumu no augstiem handikapiem NCAA turnīrā, un veiciet likmi uz nefavorītiem, jo, kad nav mājas laukuma priekšrocības, nomināli vajāka komanda var bieži nospēlēt līdzīgi. Galvenais, veicot likmes uz nefavorītiem, ir atrast zemāka ranga komandu, kura ir gandrīz tikpat talantīga kā augstāka ranga komanda. Atrodiet 12.izsēto komandu, kura ir gandrīz tikpat talantīga kā 5. izsētā komanda, un lieciet likmi uz šo komandu. Varbūt 10. izsētā komanda ir tikpat talantīga kā 2.izsētā komanda, bet jūsu rīcībā ir +8 punktu handikaps. Jūs atradīsiet daudzas labas iespējas NCAA turnīrā.

Viens no visu laiku lielākajiem pārsteigumiem notika 1980.gadā, tā saucamais „Brīnums uz ledus”, kad Olimpisko spēļu hokeja turnīra pusfinālā ASV uzvarēja Krieviju, iekļūstot finālā, kur viņi cīņā par zelta medaļām uzvarēja Somiju. Lielākā daļa hokeja fanu piekritīs, ka, tiekoties ar krieviem septiņu spēļu sērijā, ASV komandai nebūtu izredzes uzvarēt. Atceraties Ziemeļkarolīnas štata uzvaru pār Hjūstonas „Cougars” ar Klaidu Dreksleru (Clyde Drexler) un Akīmu Olaižuvonu (Akeem Olajuwon)? Un kā būtu ar Villanovas uzvaru pār Džordžtaunu cīņā par NCAA titulu basketbolā?

Citi pārsteigumu piemēri ietver Super Bowl, kad Džo Neimets (Joe Namath) saskaņā ar prognozēm uzvarēja Baltimoras „Colts” un, kad Jaunanglijas „Patriots” uzvarēja Sentluisas „Rams”. Sentluisa šajā spēlē bija 14 punktu favorīte, bet piedzīvoja zaudējumu ar 3 punktiem. Sentluisa tajā gadā bija izcila komanda ar labu aizsardzības un uzbrukuma kombināciju, bet Jaunanglija sarūpēja pārsteigumu ar labi izplānotām darbībās īpašajās situācijās, kā arī aizsardzībā.

Es domāju, ka visos šajos piemēros nefavorīts nebija pietiekoši spēcīgs, lai uzvarētu četras reizes. Tāpēc, atskatoties atpakaļ uz NBA izslēgšanas spēlēm pēdējos 20 gados, ir bijuši tikai daži pārsteigumi. Un līdz ar pirmās kārtas formāta maiņu no piecu uz septiņu spēļu sēriju būs pat vēl mazāk turpmāk. Atgriežoties 2001.gadā, Losandželosas „Lakers” tikās ar Filadelfiju NBA septiņu spēļu sērijas finālā. Ja sērija beigtos pēc vienas spēles, Filadelfija uzvarētu čempionātā, jo viņi pārsteidza Losandželosu šīs sērijas pirmajā spēlē! Vai kāds „Lakers” komandā bija norūpējies? Tiešām nē, jo viņi zināja, ka viņiem ir labāka komanda. Un viņi izcīnīja uzvaras nākošajās četrās spēlēs, no kurām trīs notika Filadelfijā.

Pats galvenais ir tas, ka vienā spēlē nevienmēr uzvarēs labākā komanda. Jums jāapzinās nejaušība kā faktors un jāapsver jūsu likmes varbūtības. Tas ir iemesls, kāpēc jums nekad nevajadzētu pārāk veikt likmi uz vienām sacensībām.

Koeficientu tirgošanās

Pirms tuvāk apskatām šo stratēģiju, ir ļoti svarīgi apskatīt priekšskatījumu uz attiecīgo spēli:

New England Patriots (6-4) @ Miami Dolphins (6-4),

Parasti šī būtu vienkārša izvēle – Patrioti uzvarēsi un visticamāk par vismaz 10 punktiem. Bet nepiedalās Tom Brady, Miami komanda pēdējo divu gadu laikā ir ļoti uzlabojusies un favorīti patiesībā ir mājinieki, kuri ir uzvarējuši pēdējās 3 spēles, kamēr Patriots ir nospēlējuši zaudējums-uzvara-zaudējums.

Tātad, kā redzat, šoreiz tas nav tik vienkārši.

Mums ir jāparokas nedaudz dziļāk. Miami trīs uzvaras ir bijušas pret zemu esošām komandām – Seattle, Denver un Oakland. Patrioti pieveica Buffalo, taču zaudēja Colts un Giants. Tātad varbūt ir pēdējie rezultāti nav nemaz tik izšķiroši? Tas tā noteikti ir!

Pēc 31 punkta gūšanas pret Giants, kuru aizsardzība ir lieliska, visticamāk, ka Patrioti ir gatavi izšķirīgajam uzvaru gājienam, lai nodrošinātu sev vietu izslēgšanas spēlēs.

Visticamāk, šajā spēlē nozīmīgas būs divas lietas:

  1. Miami uzbrukuma kreativitāte. Ja viņiem izdosies samiksēt un saskaņot dažādas straujas izspēles kā viņiem tas izdevās 3. nedēļa pret New Englands, uzbrukums varētu būt visai iespaidīgs.
  2. Meta Kasela (Matt Cassel) piespēļu nonākšana līdz Rendijam Mosam (Randy Moss). Ja viņš to var nodrošināt, tad var būt TD pārpilnība, tačū šīm piespēlēm ir jātiek līdz priekšējai līnijai.

Stati:

  • Miami komandas lielākais gūto punktu skaits mājas spēlēs šosezon ir 41
  • Miami ir zaudējusi divas mājas spēles (pret Jets un Baltimore)

Šeit varētu strīdēties par abām pusēm, varbūt nedaudz nedroši izskatās Patriots.

Lai nu kā, bukmeikeri viņus neatdala.

  • Miami Dolphins 5/6
  • New England Patriots 21/20

Tāpēc joprojām nevar veikt konkrētu izvēli, bet gaidīt to, ka spēle būs līdzīga un tirgot pret side scoring cerot saglabāt komandas ap 1.6.

Tas bija pirms spēles padoms un, tā kā Patriots cena pirms šīs spēles nokritās, visprātīgāk būtu sākt ar agru Miami atbalstu ar 2.18.

Patrioti saņēma pirmie un devās augšā uz priekšu, taču guva tikai punktu no laukuma. Tagad galvenais bija tas, vai Miami spēs pārvietot bumbu. Ja tā nebūtu, izdevīgi būtu mainīt savu pozīciju un vienkārši likt uz Pats.

Miami izdevās doties 4 and out, un nācās veikt atsitienu. Bija viena muļķīga bumbas nomešana un viena laba īsā piespēle 8 jardus uz priekšu. Bija pazīmes, ka viņiem izdodas kustināt bumbu.

BET: joprojām 2.18 uz Miami

Tālāk Patrioti veica 4 and out (4 and out ir tad kad komanda izspēlē uzbrukumu un 4ās izspēlēs netiek tālāk par 10 jardiem un tad uzbrukums pāriet otrai komandai), pirms Čads Peningtons (Chad Pennington) veica pirmo piezemējumu. Tas bija wildcat uzbrukums, kurš tik ļoti nepatīk Patriotiem.

BET: Maimi @ 1.92 (peļņa uz Miami un izlīdzināšana uz Patriots)

Darbības plāns: šādā situācijā ir jūtams, ka Miami ir bīstami un varētu gūt punktus līdzīgi kā spēlē 3. nedēļā, kad viņi uzveica Patriots. Taču arī Patriots uzbrukumā izskatījās ļoti labi, un tāpat joprojām cerīgi izskatījās Pats atbalstīt pat vairāk kā Miami.

Turpmākais solis ir likmes veikšana uz Patriots 2.08.

Turpmāk Matt Cassel un Patriots ļoti labi kustināja bumbu un veica piezemējumu. Tātad nākamai likmei vajadzētu būt to lay Patriotus @ 1.86.

Šajā brīdī ir tikko sākusies otrā ceturtdaļa, un ir nojaušama spēles gaita, kā arī peļņa tiek gūta uz abām komandām. Pēc spēles gaitas joprojām izskatījās, ka Pats uzvarēs šo spēli, tāpēc turpmākās likmes tika vairāk veiktas uz Pats, kad viņi bija ar bumbu, un tās tika tirgotas, kad viņi devās uz Miami laukuma pusi.

Visu laiku tika izmantotas visas finanses, tāpēc turpinājumā veicam likmes uz Miami līdz savam maksimālajam atļautajam zaudējumam, tā parādās iespēja izmantot savu sākuma likmi un ienākumi palielināja manu likmju vērtību un atdevi.

Tas viss nozīmē, ka tika saglabāti konkrēti ienākumi uz Pats līdz pēdējai ceturtdaļai, kad tos varēja pielīdzināt ienākumiem otras komandas uzvaras gadījumā, kas arī tika darīts.

Pāris koeficienti uz Pats neizgāja, un samierinājās ar zaudējumu, toties citas likmes izgāja. Beigu rezultāts bija vairāk kā 26% peļņa neatkarīgi no gala rezultāta un tirgošanās tika pārtraukta 3. ceturtdaļas laikā.

26% varētu neizklausīties daudz spēlētājam, kad tiek piedāvāti koeficienti ar lielāku peļņas iespēju, bet ja tu uztver sportu kā akcijas un spēlēšanu kā spekulēšanu ar tām, tad 26% peļņa neatkarīgi no tā, kurš uzvar spēli, ir lielisks variants kā palielināt sava konta peļņu. Tas ir mazāk riskanti kā vienkārša spēlēšana, tikai likmju veikšana un „atmaskošana”.

Tas pats tika darīts spēlē New York Giants @ Arizona Cardinals. Arī tā bija līdzīga spēkošanās un pārliecinošāki izskatījās Giants, bet, uzmanīgi tirgojoties, izmantojot to pašu stratēģiju kā iepriekšējā spēlē, tika gūta 15% peļņa neatkarīgi no uzvarētāja.

Kā tirgoties ar koeficientiem?

Izmantojot tiešraides derības, jūs varat izmantot spēles reālā laika notikumus un ātri īstenot savu stratēģiju. Live likmju tirgus ir dinamisks - koeficienti nepārtraukti mainās, tāpēc ir svarīgi būt modriem, ja vēlaties gūt maksimālu labumu no mainīgajiem koeficientiem. Sāciet, iepazīstoties ar likmju veidiem, piemēram, naudas līnijām, starpībām, piedāvājumiem un citiem. Pēc tam izmantojiet savu izpēti un zināšanas, lai noteiktu spēles momentus, kuros varētu būt vērojamas būtiskas līnijas izmaiņas - izmantojiet to, lai, balstoties uz savu analīzi, noslēgtu peļņu nesošus darījumus!

1/4
1. solis
TotalizatorsLatvija.com

Izpratne par pamatiem.

Pirms sākat veikt tiešraides derības uz, piemēram, NFL spēlēm, ir svarīgi saprast pamatus. Likmju koeficienti var būt mulsinoši, tāpēc ir svarīgi zināt, kā tie darbojas. Svarīgākais, kas jāsaprot, ir tas, ka live likmju koeficienti nepārtraukti mainās. Tas nozīmē, ka likmju veikšanas brīdī redzamie koeficienti var atšķirties no koeficientiem, kas bija spēkā spēles sākumā.

2. solis
TotalizatorsLatvija.com

Pārziniet komandas.

Svarīgi ir arī zināt komandas, uz kurām liekat likmes. Tas nozīmē vairāk nekā tikai zināt, kas ir to zvaigžņu spēlētāji. Jums ir jāpārzina arī komandas stiprās un vājās puses, kā arī tās nesenā vēsture. Šī informācija palīdzēs jums pieņemt pamatotākus lēmumus, veicot live likmes.

3. solis
TotalizatorsLatvija.com

Salīdziniet koeficientus.

Veicot spēļu tiešraides derības, ir svarīgi meklēt labākās likmes. Dažādās sporta totalizatoros tiek piedāvāti dažādi koeficienti, tāpēc pirms likmju izdarīšanas jums būs nepieciešams tos salīdzināt.

4. solis
TotalizatorsLatvija.com

Veiciet savu likmi.

Kad esat atradis labāko koeficientu, ir pienācis laiks veikt likmi. Veicot tiešraides derības, jums būs jārīkojas ātri, jo koeficienti var strauji mainīties.

Saistītas lapas

Biežāk uzdotie jautājumi iesācēju vidū

Kādas ir priekšrocības totalizatora spēlēšanai Internetā?

Galvenā priekšrocība ir tā, ka ir plašas Interneta totalizatoru izvēles iespējas, tāpēc totalizatora spēlētājs varēs izvēlēties pieņemamāko totalizatoru. Parasti izvēle ir atkarīga no tā, kur ir pieejami labākie koeficienti. Ar dažiem peles klišķiem jūs varat apskatīt plašo piedāvājumu un izvēlēties labāko no pieejamajiem.

Vai es atradīšu līdzīgas totalizatora spēlēšanas iespējas sporta bāros?

Nē, patiesībā jūs plašākas iespējas atradīsiet Interneta totalizatoros. Lielākā daļa Interneta totalizatoru regulāri koriģē savu likmju piedāvājumu, kā arī diezgan bieži piedāvā spēlētājiem daudzas noderīgas akcijas (promotions), lai sekmētu viņu totalizatora spēlēšanas pieredzi.

Milzīgā konkurence starp Interneta totalizatoriem dod iespēju spēlētājiem atrast izcilus koeficientus, kuri ir daudz augstāki nekā pie sporta bāros , kā arī plašu likmju klāstu.

Kas ir totalizatora spēlēšana dzīvajā?

Tā ir totalizatora spēlēšanas iespēja, kuru var efektīvi īstenot tikai ar Interneta totalizatoru starpniecību. Parasti, kad sporta notikums ir sācies, visi koeficienti ir „iesaldēti” un vairāk nevar likt likmes uz maču. Lielākajos Interneta totalizatoros arī spēles laikā tiek piedāvāti dažādi mainīgi (svārstīgi) koeficienti atkarībā no tā, kā izvēršas notikumu attīstība konkrētajā mačā.

Tas dod unikālas iespējas gūt peļņu, jo jūs konkrēto sporta notikumu skatāties tiešraidē un izdarāt savus tūlītējos spriedumus par gaidāmo iznākumu. Šī ir noderīga iespēja lielākajā daļā sporta veidu, kuros reizēm būtu ļoti labi pagaidīt un pasekot līdzi, kā veicas komandai vai individuālam sportistam, un tad nekavējoties likt likmes.

Cik ilgi jāgaida, lai pieprasītu peļņu?

Tas ir atkarīgs no izvēlētās naudas izņemšanas metodes. Izmantojot Visa vai citas kredītkartes vai e-portfeļa pakalpojumus (online wallet services) kā „Moneybookers”, naudas pārskaitīšana uz jūsu personīgo kontu notiek nekavējoties.

Vēl viena populāra iespēja, kas ir salīdzinoši ātra, ir elektroniskā naudas pārveduma sistēma (wire transfer), kuras gadījumā nauda tiek pārskaitīta tieši uz jūsu kontu.

Kā ieskaitīt naudas līdzekļus Interneta totalizatora kontā?

Tieši tādas pašas metodes, kas tiek izmantotas naudas izņemšanai, ļoti bieži tiek izmantotas, lai pārskaitītu naudas līdzekļus uz jūsu totalizatora kontiem. Dažu metožu gadījumā tiek pieprasīta papildus samaksa, kas jāsamaksā totalizatoram vai jūsu bankai. Tas attiecas gan uz naudas ieskaitīšanu, gan izņemšanu.

Kas man nepieciešams, lai sāktu spēlēt totalizatoru Internetā?

Pirmkārt, jums ir nepieciešams vismaz konts bankā. Ļoti ērti būtu izmantot kredītkarti, piemēram, tādu kā Visa, kuru labprāt akceptē gandrīz jebkura institūcija Internetā (institution online).

Veltiet minūti tam, lai piereģistrētu jūsu personīgo informāciju un darījuma specifikācijas jūsu izvēlētajā totalizatorā, un jūs varat sākt spēlēt. Pirms sākat likt likmes vajadzētu izpētīt informāciju par konkrētajiem spēlētājiem un komandām.

Tas jūsu totalizatora spēlēšanas pieredzi padarīs tikai ienesīgāku un patīkamāku. Pirms liekat likmes vēlams arī iepazīties, kādas likmes iesaka „tipsteri”.

Kuru totalzatoru izvēlēties?

Grūti ieteikt jums kādu konkrētu totalizatoru, jo tie visi ir atšķirīgi. Galvenās pazīmes, kurām būtu jāpievērš uzmanība, ir plašas likmju iespējas, augsti koeficienti, likmju likšana dzīvajā (live betting) un tūlītēja naudas izmaksa.

Uģis Liepiņš

Uģis Liepiņš

Latvijas online kazino un totalizatoru eksperts Latvijas azartspēļu tirgus analītiķis Pieredzējis totalizatoru spēlētājs

Uģis savu karjeru sāka kā sporta žurnālists un rakstu autors. Absolvējis Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju un ieguvis augstāko izglītību žurnālistikā. Uģim piemīt kompetence praktiski visos sporta veidos. Pirmais viņa raksts tika publicēts laikrakstā "Diena". Šobrīd Uģis ir viens no Totalizatorslatvija.com autoriem.

Par Uģis Liepiņš

Vai šī sadaļa Jums palīdzēja atrast to, ko meklējāt?

Šī lapa vēl nav novērtēta - palīdzi pārējiem, daloties ar savu viedokli