Bukmeikeri Latvijā
Hokeja likmes
Autors:
Klausīties

Hokeja likmes

Vai jūs vēlaties likt sporta likmes uz hokeju? Daļa totalizatoru spēlētāju to dara, bet lielāka daļa izvēlas citus sporta veidus. Mēs uzskatām, ka, izvairoties likt likmes uz hokeju, jūs neizmantojat lieliskas iespējas nopelnīt.  Uzziniet visu par populārākajām hokeja likmēm un izmēģiniet savus spēkus kādā no mūsu izvērtētajiem totalizatoriem. 

Priekšrocības
 • Latvijas totalizatori piedāvā bonusus uz PČ spēlēm
 • Totalizatori piedāvā ekspertu prognozes un spēļu tiešraides
Trūkumi
 • Liela neparedzamība
 • Sezonāls sporta veids

Labākie hokeja totalizatori Latvijā

Kārtot pēc:
Jaunākie
Reitings
Bonusa summa
Izmaksas laiks
Betplays.com
Betplays
5/5
Rabona
Rabona
5/5
William Hill
William Hill
5/5
(3+2) x €10 likmes bez riska
10x Apgrozīšanas nosacījumi

Klondaika
Klondaika
5/5

LVBet
LVBet
5/5

Mr Green
Mr Green
5/5

Betsafe
Betsafe
4.8/5

Olybet
Olybet
4.8/5

TonyBet
TonyBet
4.6/5

Optibet
Optibet
4.6/5

Kā izvēlēties labāko hokeja totalizatoru?

Kad meklējat totalizatoru, kurā likt likmes uz hokeju, vissvarīgākais ir tas, vai tā ir droša un uzticama. Pārliecinieties, ka vietnei ir atjaunināta licence, un izlasiet tās noteikumus un nosacījumus, lai pārliecinātos, ka precīzi saprotat visus ar sporta likmēm saistītās nianses. Visa šī informācija sniegs jums pārliecību, ka jebkura nauda, ko jūs liekat uz likmēm, tiek likta drošā un uzticamā platformā.

1/6
1. solis
TotalizatorsLatvija.com

Plašs likmju iespēju klāsts.

Meklējot derību vietni hokeja prognozēm, ir svarīgi izvēlēties tādu, kas piedāvā plašu derību iespēju klāstu. Tas ļaus jums likt likmes uz dažādiem spēles iznākumiem, tostarp uz spēles uzvarētāju, uzvaras pārsvaru un gūto vārtu skaitu.

2. solis
TotalizatorsLatvija.com

Likmes tiešraidē.

Vēl viena svarīga iespēja, kas jāmeklē derību vietnē, ir tiešraides derības. Šī funkcija ļauj jums veikt likmes uz spēlēm, kas jau notiek. Tas var būt lielisks veids, kā iesaistīties notikumos, ja jums šķiet, ka kāda komanda gatavojas atgriezties spēlē.

3. solis
TotalizatorsLatvija.com

Konkurētspējīgi izredzes.

Izvēloties derību vietni, ir svarīgi arī pārliecināties, vai tā piedāvā konkurētspējīgus koeficientus. Tas nozīmē, ka jums vajadzētu spēt atrast līnijas, kas ir izdevīgas jums un jūsu likmju likmju likšanas stilam. Ja jūs atradīsiet vietni, kurā likmes ir izdevīgākas nekā tās, ko piedāvā jūsu bukmeikers, jums būs lielāka iespēja uzvarēt likmēs.

4. solis
TotalizatorsLatvija.com

Bonusi un akcijas.

Daudzi online bukmeikeri piedāvā bonusus un akcijas, lai piesaistītu jaunus klientus. Tās var būt bezmaksas likmes, iemaksu bonusi vai cita veida akcijas. Izvēloties totalizatoru, ir svarīgi rūpīgi izlasīt noteikumus un nosacījumus, lai saprastu, kādi bonusi un akcijas ir pieejami jums kā spēlētājiem.

5. solis
TotalizatorsLatvija.com

Lietošanas ērtums.

Izvēloties derību vietni, ir svarīgi arī pārliecināties, ka to ir viegli izmantot. Pēdējais, ko jūs vēlaties, ir reģistrēties vietnē, lai atklātu, ka tajā ir grūti orientēties vai veikt likmes. Pārliecinieties, ka jūsu izvēlētajai vietnei ir lietotājam draudzīga mājaslapa un tā piedāvā visas nepieciešamās funkcijas.

6. solis
TotalizatorsLatvija.com

Klientu apkalpošana.

Visbeidzot, izvēloties derību vietni, ir svarīgi pārliecināties, ka tā piedāvā lielisku klientu apkalpošanu. Tas nozīmē, ka gadījumā, ja jums rodas kādi jautājumi vai problēmas, jums vajadzētu būt iespējai viegli sazināties un savlaicīgi atrisināt savu jautājumu. Par klientu atbalstu var uzzināt, lasot spēlētāju atsauksmes.

Likmes uz NHL

Daudzi totalizatora spēlētāji aizrautīgi seko līdzi notikumiem NHL regulārajā čempionātā. Tas viss tāpēc, ka NHL piedāvā daudz peļņas iespējas, ņemot vērā šīs līgas lielo komandu skaitu, kuras aizvada ļoti daudz mačus.

Pētījums par NHL

Pētījuma pamatā ir savākti un apkopota sekojoša informācija: par sākotnējām, beigu līnijām un „līniju kustībām” dažādos totalizatora kantoros; gala rezultāti; iespējams, vissvarīgākais – dati par „totalizatora spēlēšanas procentiem” (uz noteiktu iznākumu). Pētījuma rezultāti ir pievienotā vērtība visiem totalizatora spēlētājiem, un ir pamatā atšķirīgā viedokļa totalizatora spēlēšanas metodēm.

Pēc NHL lokauta 2004./2005.gada sezonā, kad tika uzsākta datu vākšana un pētījums, tika ieviesti daži nozīmīgi noteikumi. Hokeja faniem un totalizatora spēlētājiem visnozīmīgākais noteikums bija sekojošs: neizšķirtus aizstāja papildlaiks un bullīši. Tas savukārt noveda pie 0.5 golu handikapa līnijas likvidēšanas. Tādejādi NHL līdzīgi kā beisbols kļuva vairāk par spēles uzvarētāja līnijas (moneyline) sporta veidu. Šajā rakstā apskatītā NHL pētījuma dati ietver: piecu sezonu (2005.-2010.gads) vērtīgus datus; ieskaitot playoff spēles, taču, neieskaitot pirmssezonas spēles; gandrīz 7000 NHL spēles. Tas pierāda šī pētījuma objektivitāti un nozīmīgumu. Pēdējās sezonās izmantotā pieeja sevi ir pierādījusi.

Idejas par totalizatora spēlēšanas sistēmu

Gadu gaitā ir pierādījies, ka „totalizatora spēlēšana pretēji vairākumam” var palīdzēt jums iegūt labākas pozīcijās. Turpmāk tiks uzskaitītas pārdomas par totalizatora spēlēšanas sistēmas pilnveidošanu.

 • Izmantojiet pēc iespējas vairāk datus. Spriežot pēc pieredzes, jums nekad nevar būt pietiekami daudz datu veidu. Vēl svarīgāk – pārliecinieties, ka iegūtie dati ir pēc iespējas „tīrāki”. Tas nozīmē, ka datiem jābūt pilnīgiem, bez kļūdām un konsekventiem.
 • Mēģiniet izmantot sistēmas un parametrus, kuriem ir loģiska jēga. Totalizatora spēlēšanai raksturīga konkurence, un ir grūti konsekventi parādīt peļņas robežas. Piesardzība sistēmas izstrādes procesa laikā palīdzēs samazināt datu neprecizitāti un cerams palīdzēs radīt pozitīvus rezultātus nākotnē.
 • Pētot sistēmu, mēģiniet maksimizēt spēļu skaitu vai to ietvertos datu veidus. Tas palīdzēs vispārināt sistēmu un piedos statistisku ticamību jūsu pētāmajam objektam.
 • Mazāk parametri ir labāk nekā vairāk parametri. Tas uzlabos jūsu sistēmas sniegto informāciju, un galu galā tās ticamību.
 • Tā kā NHL nav ļoti populārs sporta veids ASV, iespējams, lielākā daļa totalizatoru spēlētāju, kuri liek likmes uz NHL, ir „gudras naudas” („smart money”) profesionāļi.
 • Naudas plūsmas apjoms no „vispārējā viedokļa” pret „profesionāliem totalizatora spēlētājiem” ir atslēga darbībai tirgū un līnīju kustībai jebkurā sporta veidā un jebkura likmes veida gadījumā. Piemēram, mēs ticam, ka vairāk „profesionāļi” liek likmes uz virs/zem līnijām.
 • Zināšanas par totalizatora spēlētāja tipu un potenciālo naudas plūsmas avotu var palīdzēt jums izvērtēt totalizatoru sistēmas pieejas.

Totalizatora spēlēšana pretēji vairākumam NHL

„Totalizatora spēlēšana pretēji vairākumam” ir atšķirīgā viedokļa pieeja, kas var palīdzēt totalizatora spēlētājiem noteikt likmju „vērtību”. Pētījumā par iepriekšējām NHL sezonām tika ierobežota „totalizatora spēlēšana pretēji vairākumam” līdz salīdzinoši līdzīgiem koeficientiem uz abām pusēm sākotnējā līnijā (sākot ar 1.71 līdz 2.40 uz mājas komandu). Tabulā redzami uzvarētās vienības, kā arī „peļņu no ieguldījuma” („return on investment”) atbilstoši dažādiem „totalizatora spēlēšanas procentiem”.

Totalizatora spēlēšana pretēji vairākumam NHL (1,71 – 2,40; 2005.-2010.gads) tabula

Totalizatora spēlēšanas %Vienības uzvarētas/zaudētasPeļņa no ieguldījuma %Uzvarēti %Spēļu skaits
<50%+59,52,3%50,6%2548
<45%+83,84,4%51,0%1900
<40%+30,92,4%49,4%1329
<35%+48,15,8%50,3%829

Uzmanīgi sekojiet līdzi spēlei!

Hokeja likmes

Atcerieties – kopumā 30 pilsētām ir sava NHL komanda! Jūs daudz nenopelnīsiet, ja veltīsiet NHL virspusēju uzmanību. NHL klubi kopumā regulārās sezonas laikā aizvada 82 spēles, un liels uzsvars ir uz konferenču un divīziju konkurenci. Līdz ar to gandrīz katru dienu ir iespējas atrast labas likmes. Kad mazāk slavena komanda ceļo trīs vai pat četrus tūkstošus kilometru, lai aizvadītu maču ar citu komandu, tad gandrīz vienmēr ir iespēja atrast dažas augstas kvalitātes likmes.

Nevaforīti var tālu tiktIr jāņem vērā, ka hokejs ir ļoti neparedzams sporta veids.
Vārtsargu nozīmīgumsVārtsargu statistika, tendences spēlējot ar/pret noteiktiem spēlētājiem.
Treneru nozīmeTreneru ietekme uz spēlētāju un kopējo komandas sniegumu.
Nemateriālie faktoriKļūdu faktors, komandas atmosfēra, traumas, tiesnešu attieksme.

Nevaforīti var tālu tikt jeb hokeja likmes uz Underdogs

Lai arī pavirši vērojot NHL spēles šķiet, ka tur ir neiespējami kaut ko prognozēt, rūpīgi sekojot līdzi, ātri vien konstatēsiet, ka tā gluži nav. Var minēt vairākus izcilus piemērus no 2005.gada sezonas. 2005./2006.gada sezonā Detroitas „Red Wings” bija izcila komanda. „Red Wings” pēc punktiem bija līgas regulārā turnīra līdervienība un dažādos publicētajos reitingos ieņēma pirmo vietu. Kas notika izslēgšanas spēlēs? Astotajā vietā esošā Edmontonas „Oilers” nekavējoties izslēdza komandu no turpmākās dalības cīņā par Stenlija kausu.

Lielākais pārsteigums bija, ka Rietumu konferences četras labākās komandas izstājās jau pirmajā kārtā. Iespaidīgi! Bukmeikeri nespēja noticēt tam, ka vakaru pēc vakara nefavorīti pārspēj favorītus. Bet arī totalizatoru spēlētāji nespēja tam noticēt. Līdz ar to viņi lika likmes uz favorītiem, kuri pēcāk zaudēja.

Līdzīgi pārsteigumi notika arī Austrumu konferencē. Tur ar pirmo numuru izliktā Otavas „Senators” zaudēja Bufalo „Sabres” – klubam, kuram pirms sezonas tika piedēvēta pastarīša loma. „Senators” no turpmākās cīņas tika izslēgti piecās otrās kārtas spēlēs. Pa to laiku Ņūdžersijas „Devils” pārspēja pārāk augstu vērtēto „Rangers”, labā garatāvoklī un ar augstu pārliecību sagaidot otro kārtu. Tomēr turpinājumā Karolīnas „Hurricanes” bija nepieciešami tikai pieci mači, lai Brodēram & Co nodrošinātu laicīgu vasaras atvaļinājumu. Pēc tam Karolīnai bija nepieciešamas visas septiņas spēles, lai izslēgtu no turpmākās cīņas Bufalo. Kurš klubs gaidīja „Hurricanes” finālā? Līgas pārsteigums – Edmontonas „Oilers”.

Pēc uzvaras pār šķietami nepārspējamo „Red Wings” Edmontona turpmāk pārspēja Sanhosē (4-2 sērijā) un konferences finālā piecu maču cīņā Anaheimu. Reti kurš ticēja „Oilers” iespējām tik tālu tikt. Komanda bieži vien bija nefavorīte pat mājas spēlēs! Galu galā NHL piedzīvoja klasisku un aizraujošu septiņu spēļu finālsēriju, bet TV reitingi liecināja, ka to skatījās maz hokeja līdzjutēju. Žēl gan. Savukārt bukmeikeri joprojām pieņēma likmes, tādejādi piedāvājot peļņas iespējas, kuras prasmīgie spēlētāji arī pilnā apjomā izmantoja.

Atskatoties pavisam nesenā pagātnē, 2017./2018.gada sezonā pārdabisku sniegumu rādīja līgas jaunpienācēja Vegasas Golden Knights, nokļūstot līdz pat Stenlija kausa finālam. Līdz ar to, veicot hokeja likmes, jāņem vērā sporta veida neparedzamība.

Vārtsargu nozīmīgums hokeja likmēs

Šis ieskats vēsturē izraisa noteiktus jautājumus un atbildes uz tiem, kā arī piedāvā ieskatu NHL analīzei. Kāpēc Edmontona dominēja līdz pat finālsērijas pēdējam mačam? Atbilde: vārtsargs. Dveins Rolosons lieliski spēlēja tieši sezonas beigās. Totalizatora spēlētāji, kuri sekoja viņa veiksmīgo spēļu sērijai, piedzīvoja līdzīgu sēriju totalizatoru kantoros. Beisbolā vienmēr tiek pieminēti starta pičeri un viņu statistika, kamēr hokejā lielā mērā tiek ignorēta vārtsargu statistika.

Līdzīgi vēlams sekot līdzi katram līgas vārtsargam, lai noskaidrotu tendences. Vai viņš aizvada veiksmīgu vai neveiksmīgu spēļu sēriju? Vai viņš ir stabils vai nestabils? Vai viņš mēdz sargāt tauriņstilā, un vai kājas savainojums, sargājot vārtus, nerada nopietnākas sekas? Vai viņam grūtības sagādā lielie spēka uzbrucēji vārtu priekšā vai mači pret komandām, kuru rindās ir spēcīgi mētēji no zilās līnijas? Vismazākā uzmanība veltīta sekojošai statistikai – kā vārtsargam veicas spēlēs ar konkrētām komandām? Edmontonas Rolosona gadījumā – viņam problēmas radīja viduvējā Minesotas „Wild”, bet viņam nebija problēmu ar divīzijas milžiem.

Arī minētajā Vegasas gadījumā vārtsargs Flerī līdz pat finālam rādīja ļoti pārliecinošu sniegumu.

Neaizmirstiet trenerus

Izcils treneris ir cilvēks, kurš saprot sīkākās spēles nianses, kurš spēj motivēt spēlētāju parādīt savu labāko sniegumu. Bez tam viņam piemīt instinkts noteikt, kad veikt spēlētāju maiņas, lai pretinieks nespētu ātri uz to atbildēt. Treneru sacensība nepārprotami ir atslēga jebkurai spēlei. Totalizatoru spēlētāji iztērē miljonus , liekot likmes uz sportu, taču viņi nezina pat treneru vārdus un vēl jo vairāk viņu darba stilus.

Nemateriālie faktori, kas ietekmē hokeja likmes

Beidzot noslēgsim ar trešo apsvērumu – katras komandas nemateriālie faktori. Hokejā tie ir vairāk nekā citos sporta veidos, piemēram, basketbolāfutbolā vai tenisā. Tos visus kopā var nosaukt divos vārdos – komandas ķīmija.

Hokejs ir dinamisks un fizisks sporta veids. Tas ir vienīgais no lielajiem sporta veidiem, kurā spēlētāju maiņas tiek veiktas spēles gaitā, kurā viena plaukstas kustība var izmainīt turpmāko spēles gaitu, kurā smags 59 minūšu darbs var tikt izsviests vējā tikai vienas bezrūpīgas piespēles dēļ. Kā ir ar basketbolu? Uzskrūvējies un desmit sekundes vēlāk vari atslābt. Kā ir ar beisbolu? Starta pičeris pēc sešiem inningiem gandrīz vienmēr būs „uztaisījis” spēli. Kā ir ar Amerikāņu futbolu? Katrā izspēlē ir konkrēto funkciju un darbību speciālisti. Hokejā tu uztaisi kļūdi un ļoti ceri, ka komandas biedrs labos tavas kļūdas.

Hokejā vārtsargs nevar atstāt vārtus, ja vien viņš nav savainots vai komandai jāvelta visi spēki uzbrukumā, lai izbēgtu no zaudējuma. Hokejā katram aizsargam jāslido kā uzbrucējam un katram uzbrucējam jabūt gatavam krist ripas ceļā. Ar to hokejs atšķiras no citiem komandas sporta veidiem. Tas nozīmē, ka katram spēlētājam jābūt līderim, jādomā par komandas interesēm, jāspēlē ar maksimālu pašatdevi un piepūli. Pretējā gadījumā komandai būs problēmas. Un ticiet – komandām ir problēmas. Ja čehi nesatiek ar krieviem, ja kāds tiks tirgots prom un viņš nevēlas vairs riskēt satraumēties, ja mača tiesnesim patīk svilpt noraidījums par fiziskāku hokeju nekā citiem tiesnešiem utt.

Paši redzat – šie visi faktori ietekmē iznākumu. Ja totalizatora spēlētājs spēj uzmanīgi seko līdzi katrai komandai, tad arī katru dienu varēs baudīt priekšrocības, kuras nepiedāvā citi sporta veidi.

Kopsavilkums un piezīmes par NHL „likmju likšanas pret” rezultātiem

Totalizatora spēlēšanas procentuālie rādītāji uzrāda ienesīgus rezultātus. Nopelnītās vienības, īpaši, „35% liek likmes pret” rangs uzlaboja iepriekšējā gada skaitļus, kas nozīmē, ka 2009./2010. gada sezona bija labs gads atšķirīgā viedokļa totalizatora spēlētājiem uz hokeju.

Totalizatora spēlēšana pretēji vairākuma, liekot gan uz mājas komandām, gan viesu komandām ir ienesīga.

Likmju likšanas uz viesu komandām, kuras „vairākumam nepatīk”, rezultāti ir nedaudz labāki kā, liekot uz mājas komandām. Tas liecina, ka viesu komandas ir zemāk novērtētas nekā mājas komandas.

Nav garantijas, ka pētījumā atklātās tendences pastāvēs arī turpmāk. Ir neiespējami prognozēt nākotni. Tāpat nav garantija, ka dati ir bez kļūdām, tomēr tika darīts viss, lai dati būtu pareizi.

Līdzīgas lapas

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai hokeja likmēs tiek ņemts vērā spēles pagarinājuma laiks?

Spēles pagarinājuma laiks netiek ņemts vērā. Tikai pamatlaiks.

Kur var veikt likmes uz NHL spēlēm?

Gandrīz jebkurā sporta totalizatorā var veikt likmes uz NHL. Kā, piemēram, Optibet.

Kam man būtu jāpievērš uzmanība veicot hokeja likmes?

Veicot hokeja likmes pievērsiet uzmanību koeficientiem. Kā arī spēļu statistikai.

Uģis Liepiņš

Uģis Liepiņš

Latvijas online kazino un totalizatoru eksperts Latvijas azartspēļu tirgus analītiķis Pieredzējis totalizatoru spēlētājs

Uģis savu karjeru sāka kā sporta žurnālists un rakstu autors. Absolvējis Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju un ieguvis augstāko izglītību žurnālistikā. Uģim piemīt kompetence praktiski visos sporta veidos. Pirmais viņa raksts tika publicēts laikrakstā "Diena". Šobrīd Uģis ir viens no Totalizatorslatvija.com autoriem.

Par Uģis Liepiņš

Vai šī sadaļa Jums palīdzēja atrast to, ko meklējāt?

Šī lapa vēl nav novērtēta - palīdzi pārējiem, daloties ar savu viedokli