Bukmeikeri Latvijā
Spēlētāju tiesības

Spēlētāju tiesības

Kā sporta derību slēdzējam jums ir noteiktas tiesības. Tas tāpēc, ka sporta totalizatoru operatori var darboties tikai ar to valstu likumdošanu, kurās tie darbojas.

Zini savas spēlētāja tiesības

Atverot jaunu kontu derību vietnē, azartspēļu uzņēmumiem ir jāsniedz jums šāda informācija:

 • uzņēmuma licences statuss;
 • informācija par jūsu kontu;
 • ar kontu saistītās izmaksas;
 • informāciju par jūsu bilances aizsardzību;
 • bezmaksas piedāvājumu un bonusu apraksts;
 • noteikumi un nosacījumi.

Paturot to prātā, spēkā ir likumi, kas aizsargā datus un personīgo informāciju, kas ir konfidenciāla informācija. Tomēr katrai valstij ir iespēja noteikt savus noteikumus un likumus attiecībā uz sporta likmēm un sporta derību izklaidi. Vislabāk izglītoties kā sporta derību veicējam, pamatojoties uz valsti, kurā dzīvojat, un likmju pieņemšanas punktiem, kurus apmeklējat. 

Uzņēmuma licences statuss

Uzņēmumam, kuram pieder derību vietne, ir jābūt azartspēļu komisijas licencei. Ar šo informāciju jūs varat iepazīties likmju veikšanas mājaslapā, parasti tā ir norādīta vietnes apakšā un noteikumu sadaļā. Noteikti pārbaudiet to pirms uzsākat spēlēt, lai pēc tam nav nepatīkamu pārsteigumu. Ja uzņēmumam ir vairākas vietnes vai lietotnes licences, tādā gadījumā tiks norādīti vairāki kontu numuri. Varat meklēt uzņēmumu publiskajā reģistrā, lai pārbaudītu, vai tas ir licencēts. Publiskais reģistrs parādīs arī to, vai esam veikuši kādu regulējošu darbību pret uzņēmumu.

Kā jūsu nauda tiek aizsargāta?

Jebkuram uzņēmumam, ar kuru veicat derības, noteikumos un nosacījumos ir jānorāda, kā tiek aizsargāta jūsu nauda, ja uzņēmums bankrotētu. Jūs varat uzzināt vairāk par aizsardzības līmeņiem un to, kā tas jūs var ietekmēt.

Azartspēļu drošība

Azartspēļu uzņēmumiem ir jādara pieejama informācija par to, kā droši spēlēt azartspēles. Tas ietver informāciju vai atbalstu par azartspēļu problēmām.

Noteikumi un nosacījumi

Azartspēļu uzņēmumiem ir jāpārliecinās, ka visi to izmantotie noteikumi un nosacījumi nav negodīgi, un tiem ir jābūt pieejamiem vienkāršā un saprotamā valodā. Viņiem arī iepriekš jāinformē, ja viņi veic būtiskas izmaiņas savos noteikumos un nosacījumos.

Sūdzības un strīdi

Visiem licencētiem azartspēļu uzņēmumiem ir jābūt procedūrām klientu sūdzību izskatīšanai. Ja jūs nepiekrītat azartspēļu uzņēmumam par jūsu azartspēļu darījuma rezultātu vai pakalpojumu, ko esat saņēmis no tā, vispirms jums ir jāsazinās ar totalizatoru. Viņiem ir arī jāvienojas par to, kā jūs varat nosūtīt sūdzību alternatīvās strīdu izšķiršanas (ADR) pakalpojumu sniedzējam, ja viņi to nevar atrisināt 8 nedēļu laikā.

Informācija, kuru uzņēmumiem Jums ir jāsniedz

Azartspēļu uzņēmumiem ir jāsniedz un skaidri jānorāda informācija par zemāk norādīto:

 • informāciju par darījumiem, ko varat veikt vietnē;
 • laiku, ko esat pavadījis azartspēlēs;
 • informāciju, kā jūs varat ierobežot summu, ko iztērējat totalizatora izmantošanas laikā;
 • pieprasīt, pārbaudīt spēles iznākuma rezultātu;
 • jāsniedz informācija par spēli, kuru spēlējat, tostarp:
 1. noteikumi;
 2. spēles apraksts;
 3. varbūtība, ka jūs uzvarēsiet.

Tiešsaistes azartspēļu uzņēmumam ir jānodrošina spēlētājiem katra piedāvātā azartspēļu produkta apraksts un skaidrojums.

Maksa par kontu

Uzņēmumi var iekasēt maksu par kontiem, kurus jūs vairs neizmantojat. Tos sauc par “neaktīviem kontiem”. Šo informāciju var pārbaudīt vietnes noteikumu sadaļā. Ir jāpaiet vismaz 12 mēnešiem kopš pēdējās konta izmantošanas reizes, lai tas tiktu klasificēts kā “ neaktīvs konts”. Maksai ir jābūt saprātīgai un skaidri noteiktai uzņēmuma noteikumos un nosacījumos. Visām apmaksām ir jāatspoguļo izmaksas, ko uzņēmums maksā, lai uzturētu jūsu kontu. Uzņēmumam ir jāatgādina jums par to 30 dienas pirms naudas iekasēšanas un ka maksa tiks iekasēta no konkrēta datuma. Maksa par neaktīviem kontiem var samazināt jūsu bilanci līdz nullei.

Iepazīšanās bonusi

Bezmaksas bonusi tiek piedāvāti daudzos totalizatoros, atverot jaunu lietotāja kontu. Tie var būt bonusa nauda, bezmaksas likmes vai bezmaksas griezieni. Lai iegūtu plašāku informāciju par piedāvājumiem un bonusiem, varat plašāk iepazīties ar populārākajiem totalizatoriem mūsu mājaslapā.

Pirms jebkādu bonusa piedāvājumu pieņemšanas, ir jāpārbauda dažas lietas. Jums jāpievērš uzmanība tam vai uzņēmums:

 • ļauj jebkurā laikā beigt spēlēt;
 • atļauj jums paturēt visus laimestus, ko esat nopelnījis, spēlējot ar savu depozītu un to, kas ir palicis no jūsu iemaksas;
 • reģistrējot kontu, skaidri formulē visus ierobežojumus attiecībā uz to, kā jūs varat spēlēt ar bonusa līdzekļiem, piemēram, norādīti likmju lieluma ierobežojumi.
 • skaidri norāda bonusa summu, kas tiek pievienota jūsu kontam un uz kuru attiecas vairāki ierobežojumi;
 • atspoguļo to, vai Jūs pašlaik spēlējat ar savu iemaksāto naudu vai piešķirtajiem bonusu līdzekļiem.

Nesaņemot jūsu piekrišanu, uzņēmumiem nevajadzētu izmantot jūsu fotogrāfiju, vārdu vai citus personas datus. Šo informāciju varat apskatīt datu aizsardzības sadaļā.

Kad esat pieņēmis darījumu un jau sācis spēlēt, likmju pieņemšanas vietnes nevar mainīt bezmaksas likmes informāciju. Jums jāievēro sūdzību iesniegšanas process un jāsūdzas tieši azartspēļu totalizatoram, gadījumā, ja uzskatāt, ka kāds no šiem punktiem ir pārkāpts.

Likmju veikšana

Juridiski izpildāms līgums tiek noslēgts ar uzņēmumu, likmi veicot licencētā azartspēļu vietnē. Azartspēļu uzņēmumiem jums ir jānodrošina pieejama derību noteikumu informācija. Ir labi iepazīties ar noteikumiem un nosacījumiem pirms izlemjat, vai veikt likmi. Pārliecinieties, ka saprotat to nozīmi, it īpaši gadījumā, ja izmainās likmes veikšanas apstākļi. Azartspēļu uzņēmumiem jānodrošina katram lietotājam iespēja iesniegt sūdzību saistītu ar veikto likmi. Tāda iespēja palīdz saglabāt derību godīguma pakāpi.

Azartspēļu uzņēmumi var atcelt lietotāja likmi

Katram spēlētājam ir iespēja izlemt, vai viņš vēlas veikt likmi vai nē. Lai totalizatori varētu pārvadīt savu uzņēmumu pēc saviem ieskatiem, arī azartspēļu vietne var brīvi lemt, no kā pieņemt veiktās likmes. Derībām ir jābūt tirdznieciskam vienošanās procesam starp divām ieinteresētām pusēm, kas nozīmē, ka azartspēļu uzņēmumam ir jāapstiprina lietotāja likmes pieņemšana. Lai samazinātu risku savam biznesam, azartspēļu uzņēmums dažkārt var atsaukt piedāvājumus vai atteikties no derībām.

Izmaksas ierobežojumi

Spēlētājiem ir tiesības jebkurā laikā izņemt naudu no sava spēlētāja konta. Mēs apzināmies, ka daudzas nelielu summu izņemšanas reizes operatoram var izmaksāt dārgi, tāpēc totalizatoriem nav liegts ieturēt komisijas maksu par naudas izmaksu. Tomēr tas ir jāpaskaidro spēlētājiem pirms iemaksas veikšanas, tāpēc rūpīgi lasiet noteikumus pirms reģistrējat kontu. Maksimālās iemaksas un izmaksas ir aprakstītas totalizatoru mājaslapā. Kā arī tur ir norādīta komisijas maksa, ja tāda tiek piemērota no uzņēmuma puses. Ja komisijas maksas nav likmju pieņemšanas vietnē, tāda tā var būt no maksājuma metodes puses. Uzņēmums var pieprasīt veikt jebkādu identitātes verifikāciju vai citas pārbaudes pirms naudas izņemšanas, ja tas ir nepieciešams, lai izpildītu vispārīgās reglamentējošās saistības. Visi noteikumi un ar likmēm saistītā informācija ir aprakstīta mājaslapā un ir brīvi pieejama katram potenciālajam klientam.

Jums kā likmju veicējam vienmēr ir izvēle, vai veikt likmi, kur to veikt un uz kādu notikumu. Šajā pārskatā jūs atradīsiet nepieciešamos faktus, lai izdarītu savu izvēli. Kā arī papildu informācija ir atrodama totalizatoru mājaslapās viegli saprotamā valodā. Jums ir tiesības zināt visu par likmju veikšanu, to veidiem, uzvaras un zaudējumu gadījumiem, to kā spēlēt pēc iespējas drošāk. Neaizmirstat par iespēju sevi pasargāt, ja jūtat, ka spēlēšana kļūst problemātiska, jūs vienmēr varat izmantot pagaidu sevis izslēgšanu. Paturat prātā savas spēlētāja tiesības un nepieciešamības gadījumā droši izmantojat tās.

Vai šī sadaļa Jums palīdzēja atrast to, ko meklējāt?

Šī lapa vēl nav novērtēta - palīdzi pārējiem, daloties ar savu viedokli

Iegriez Laimes Ratu!

Cashback Bonuss
Mēģini vēlreiz
T-krekls
Bezriska griezieni
Mēģini vēlreiz
T-krekls
Cash Bonuss
Mēģini vēlreiz

Iegriez ratu, lai uzvarētu balvu!

Informācija par bonusu tiks nosūtīta uz tavu e-pastu!