Bukmeikeri Latvijā
ā†’
Futbola likmes

Futbola likmes

Totalizatori visvairāk nopelna tieÅ”i no likmēm uz futbolu. Lielais daudzums lÄ«gu pasaules mērogā nozÄ«mē to, ka likmes uz futbolu ir pieejamas nepārtraukti.

PriekŔrocības
 • Mači ir pieejami visu gadu
 • Liela futbola lÄ«gu un turnÄ«ru izvēle
 • Totalizatori piedāvā ekspertu prognozes
Trūkumi
 • Ārējiem faktoriem ir ļoti liela nozÄ«me
Kārtot pēc:
Jaunākie
Reitings
Bonusa summa
Vidējais izmaksas laiks
TonyBet
TonyBet
5/5
Betplays.com
Betplays
5/5
Rabona
Rabona
5/5
11.lv
11.lv
5/5
Spelet.lv
Spelet.lv
4.8/5
Klondaika
Klondaika
5/5
LVBet
LVBet
5/5
Betsafe
Betsafe
4.8/5
Olybet
Olybet
4.8/5
Fenikss
Fenikss
4.6/5

Labākie totalizatori Latvijā FIFA Pasaules kausa likmēm

šŸ† Labākais totalizators Pasaules kausamBetsafe
šŸ’° Labākie Pasaules kausa bonusiOlybet
šŸ’ø Lielākie koeficienti PČ spēlēmWilliam Hill
šŸ’» Labākais totalizators live likmēmSynottip
William Hill
William Hill
5/5
Minimālā iemaksa ā‚¬5.00
Laiks, lai izņemtu Viena diena
Šis operators ir aizvērts no 04.06.2024
Olybet
Olybet
4.8/5
Minimālā iemaksa ā‚¬5.00
Laiks, lai izņemtu Viena līdz piecas dienas
Synottip
Synottip
4.4/5
Minimālā iemaksa ā‚¬5.00
Laiks, lai izņemtu Viena diena
Betsafe
Betsafe
4.8/5
Minimālā iemaksa ā‚¬5.00
Laiks, lai izņemtu Viena diena

Kā laimēt veicot futbola likmes?

Viens no interesantākajiem jautājumiem ikvienam futbola derÄ«bu slēdzējam ir sekojoÅ”s: Kā gÅ«t peļņu, liekot likmes uz futbolu?

Liekot likmes uz futbolu, neatkarÄ«gi no tā, vai tā ir pamatlÄ«nija, Āzijas handikaps, virs/zem likmes vai cita veida likmes, jāņem vērā daudzi faktori. Galvenais jautājums, kas pirms likmju likÅ”anas bÅ«tu jāpajautā paÅ”am sev: Kas notiek ar koeficientiem?

Galvenais un izŔķiroÅ”ais faktors, no kā ir atkarÄ«gi jÅ«su rezultāti, ir koeficienti. Nav nozÄ«mes tam, vai jÅ«s liekat likmes uz futbolu, basketbolu, hokeju, tenisu, F1 vai uz kaut ko citu. Tas ir pierādÄ«ts, ka katram notikumam ir noteikta piepildÄ«Å”anās iespējamÄ«ba.

VērtÄ«ba uz monētas meÅ”anu

Sāksim ar vienkārÅ”u piemēru ā€“ tradicionālo monētas meÅ”anu.

Tā kā monētai ir tikai divas puses, metot monētu, ir 50% varbÅ«tÄ«ba, ka tā nokritÄ«s ar noteiktu pusi uz augÅ”u. Ja monētu metÄ«s ļoti daudz reizes, rezultāts bÅ«s arvien tuvāk 50/50.

Turpinot ar Å”o piemēru, sāksim ar sekojoÅ”o: Kāds ir godÄ«gs koeficients uz monētas meÅ”anu? Koeficients ir tieÅ”i 2,00.

Viens izdalot ar 0,5 (50% varbÅ«tÄ«ba), mēs iegÅ«stam situācijai atbilstoÅ”o godÄ«go koeficientu 2,00. Ņemot vērā Å”o faktu, ja koeficients ir zemāks par 2,00, nevajadzētu likt likmes uz monētas meÅ”anu, jo tādējādi uz vienu no iznākumiem bÅ«tu negatÄ«va vērtÄ«ba. Ilgtermiņā mēs noteikti bÅ«tu zaudētāji. Ja jÅ«s atradÄ«siet kādu bukmeikeru, kas piedāvās uz monētas meÅ”anu, piemēram, koeficientu 2,10, Ŕī likme jums bÅ«s vērtÄ«ga. Piedāvātais koeficients salÄ«dzinājumā ar reālo varbÅ«tÄ«bu, kas joprojām ir 50%, ir par 5% lielāks (2,10 / 2,00) ā€“ Ŕī starpÄ«ba tiek saukta par vērtÄ«bu. Liekot likmes uz Å”o derÄ«bu vērtÄ«bu, jÅ«s ilgtermiņā sasniegsiet 5% atdeves procentu.

Ä¢erbonisCipars
Varbūtība50%50%
Koeficients2.00 (1 notikums/50% varbūtība)2.00 (1 notikums/50% varbūtība)
Likmes vērtībaNavNav
Reālā varbūtība50%50%
Koeficients2.102.00
Likmes vērtība5% (2.10/2.00)Nav

Kā noteikt futbola likmes vērtību?

Novērtējot un nosakot konkrētas likmes vērtÄ«bu futbola mačam, ir svarÄ«gi ņemt vērā dažādus faktorus, kas var ietekmēt spēles iznākumu, piemēram, komandas formu un spēku, laukuma priekÅ”rocÄ«bas, galveno spēlētāju sniegumu, kā arÄ« nesen aizvadÄ«tās savstarpējās spēles. Pēc Å”o mainÄ«go faktoru rÅ«pÄ«gas izvērtÄ“Å”anas ir svarÄ«gi apskatÄ«t pieejamos likmju koeficientus. Bruņojoties ar Å”o informāciju, ir iespējams Ä«stenot disciplinētu un apzinātu pieeju, lai gÅ«tu peļņu no derÄ«bām uz futbola spēlēm.

 1. AplÅ«kojiet komandu neseno formu. Viena no pirmajām lietām, kas jāņem vērā, mēģinot novērtēt futbola likmes vērtÄ«bu, ir abu iesaistÄ«to komandu pēdējā laika forma. Vai tās ir uzvarējuÅ”as vai zaudējuÅ”as? Cik daudz vārtu tās ir guvuÅ”as vai zaudējuÅ”as? Vai tās spēlē labi vai slikti? Visi Å”ie faktori var sniegt priekÅ”statu par to, kura komanda varētu uzvarēt, un tādējādi arÄ« par to, vai koeficients ir godÄ«gs vai nē.
 2. AplÅ«kojiet savstarpējo spēļu rezultātus. Vēl viens svarÄ«gs faktors, kas jāņem vērā, ir abu komandu savstarpējo spēļu bilance. Ja viena komanda noteiktā laika periodā ir konsekventi uzvarējusi otru, tad, visticamāk, tā to darÄ«s arÄ« turpmāk. Tas nenozÄ«mē, ka izredzēm ir jābÅ«t jau nolemtām, taču tas ir kaut kas, ko vajadzētu paturēt prātā.
 3. AplÅ«kojiet komandu attiecÄ«gās pozÄ«cijas lÄ«gā. Abu komandu pozÄ«cijas lÄ«gā arÄ« var sniegt norādi uz to, kura komanda, visticamāk, uzvarēs. Ja viena komanda atrodas augstāk lÄ«gā nekā otra, tad tā, iespējams, spēlē labāk un, visticamāk, uzvarēs. Tas atkal nenozÄ«mē, ka izredzēm ir jābÅ«t jau nolemtām, taču to ir vērts paturēt prātā.
 4. Pievērsiet uzmanÄ«bu visiem nozÄ«mÄ«giem iztrÅ«kumiem. SvarÄ«gi ir pievērst uzmanÄ«bu arÄ« jebkurām nozÄ«mÄ«gām izlaistajām komandām. Ja vienai komandai trÅ«kst kāda svarÄ«ga spēlētāja, tas var ietekmēt tās izredzes uzvarēt. Tas ir jāizvērtē, ņemot vērā piedāvātās izredzes.
 5. AplÅ«kojiet citus bÅ«tiskus faktorus. Novērtējot futbola likmju vērtÄ«bu, jums var bÅ«t jāņem vērā arÄ« citi bÅ«tiski faktori. Piemēram, ja viena komanda spēlē ārpus mājas, tai var bÅ«t neizdevÄ«gākā situācijā. Vai arÄ«, ja tiek prognozēti slikti laikapstākļi, tad tas var ietekmēt spēli un apgrÅ«tināt prognozēt uzvarētāju.
 6. Izmantojiet savu instinktu! Galu galā, novērtējot futbola likmju vērtÄ«bu, jums ir jāvadās pēc savas intuÄ«cijas. Ja jums Ŕķiet, ka likmei ir laba vērtÄ«ba, tad veiciet to!

Å is ir totalizatoru spēlētāju bieži uzdots jautājums. Tā kā Å”odien ir pieejami tik daudz bukmeikeri, tie savā starpā konkurē cīņā par klientiem. Daudzi no tiem uzsvaru liek uz ā€œsaldiem solÄ«jumiemā€, lai pievilinātu potenciālos totalizatoru spēlētājus, bet daži pārliecinās, ka piedāvā labākos koeficientus tirgÅ«.

Labākā koeficienta atraÅ”ana ir ļoti nozÄ«mÄ«ga katram totalizatora spēlētājam, jo mazākā atŔķirÄ«ba koeficientā var izŔķirt, vai jÅ«s laimestā saņemsiet papildus 5 eur vai papildus 50 eur.

Kāda ir saistÄ«ba monētas meÅ”anai ar futbola maču? Iespējams, daudz lielāka nekā jÅ«s sākotnēji iedomājāties. Situācija ar futbola maču patiesÄ«bā ir diezgan lÄ«dzÄ«ga monētas meÅ”anai. Katrai komandai ir noteikta varbÅ«tÄ«ba uzvarēt/ nezaudēt/ zaudēt (1X2), un jÅ«s atradÄ«siet koeficientus uz katru no Å”iem notikumiem.

No Ŕī brīža jÅ«su uzdevumam bÅ«tu jābÅ«t katras komandas uzvaras varbÅ«tÄ«bu novērtÄ“Å”anai un salÄ«dzināŔanai ar piedāvātajiem koeficientiem. 

Lai palielinātu jÅ«su uzvarētu likmju varbÅ«tÄ«bu un nonāktu situācijā uzvara/zaudējums (izslēdzot neizŔķirtus), bÅ«tu jāorientējas uz Āzijas handikapa tirgu.

Mūsu izvēle futbola totalizatoriem

āœ… ÄŒempionu lÄ«gas bonusiSynottip
āœ… Labākie PremjerlÄ«gas koeficientiBetsafe
āœ… Spēļu tieÅ”raidesOlyBet
āœ… Lielākie koeficientiKlondaika

Turpmāk tiks apskatīti daži īsi padomi, izvēloties potenciālo mača uzvarētāju.

Klondaika
Klondaika
5/5
Minimālā iemaksa ā‚¬5.00
Laiks, lai izņemtu Viena līdz piecas dienas
Olybet
Olybet
4.8/5
Minimālā iemaksa ā‚¬5.00
Laiks, lai izņemtu Viena līdz piecas dienas
Synottip
Synottip
4.4/5
Minimālā iemaksa ā‚¬5.00
Laiks, lai izņemtu Viena diena
Betsafe
Betsafe
4.8/5
Minimālā iemaksa ā‚¬5.00
Laiks, lai izņemtu Viena diena

Kā izvēlēties labāko futbola totalizatoru?

Izvēloties futbola totalizatoru, ir svarÄ«gi veikt izpēti. Pārbaudiet, vai vietnei ir oficiālas licences un vai tā ir pienācÄ«gi regulēta, lai nodroÅ”inātu godÄ«gumu. Turklāt pārliecinieties par tÄ«mekļa vietnē piedāvāto sporta likmju klāstu, lai pārliecinātos, ka tājā ir iekļauti tie futbola notikumi un likmju veidi, kas jÅ«s interesē. Noteikti pievērsiet uzmanÄ«bu futbola koeficientu klāstam, kā arÄ« citām funkcijām, piemēram, tieÅ”raidei, naudas izmaksas iespējām un akcijām. Visbeidzot, divreiz pārbaudiet, vai vietnē ir pieejamas vairākas maksājumu metodes, kas ir ērtas un droÅ”as, lai jÅ«s bez problēmām varētu viegli iemaksāt vai izņemt lÄ«dzekļus.

1/6
1. solis
TotalizatorsLatvija.com

PlaÅ”s likmju iespēju klāsts.

Meklējot derÄ«bu vietni futbola derÄ«bām, ir svarÄ«gi izvēlēties tādu, kas piedāvā plaÅ”u derÄ«bu iespēju klāstu. Tas ļaus jums likt likmes uz dažādiem iznākumiem, tādējādi nodroÅ”inot vislabākās izredzes uz uzvaru. Vietnei bÅ«tu jāpiedāvā arÄ« dažādi tirgi, piemēram, pirmais vārtu guvējs, precÄ«zs rezultāts un puslaiks/pilns spēles laiks.

2. solis
TotalizatorsLatvija.com

Konkurētspējīgi koeficienti.

Svarīgi ir arī meklēt derību vietni, kas piedāvā konkurētspējīgus koeficientus. Tas nozīmē, ka vietnei jāpiedāvā koeficienti, kas ir līdzīgi citu vietņu piedāvātajiem. Vietnei arī regulāri jāpiedāvā akcijas un bonusus, kas var palīdzēt palielināt jūsu laimestu.

3. solis
TotalizatorsLatvija.com

Live likmes.

Live likmes ir arvien populārāka iespēja, ko piedāvā daudzas derÄ«bu vietnes. Tā ļauj jums veikt likmes uz jau notiekoŔām spēlēm. Spēles laikā veiktās likmes var bÅ«t lielisks veids, kā izmantot tieÅ”raides notikumu priekÅ”rocÄ«bas, un bieži vien tās var piedāvāt labākas izredzes nekā pirmsspēles likmes.

4. solis
TotalizatorsLatvija.com

Naudas izņemÅ”anas funkcija.

Vēl viena populāra iespēja, ko piedāvā daudzas derÄ«bu vietnes, ir naudas izņemÅ”anas iespēja jeb Cash Out. Tā ļauj jums pirms spēles beigām saņemt naudu no savas likmes, dodot jums iespēju fiksēt peļņu vai samazināt zaudējumus.

5. solis
TotalizatorsLatvija.com

Spēļu tieÅ”raide.

Daudzas derÄ«bu vietnes tagad piedāvā spēļu tieÅ”raides, dodot jums iespēju vērot notikumu attÄ«stÄ«bu. Tas var bÅ«t lielisks veids, kā sekot lÄ«dzi spēles jaunākajiem notikumiem, un var palÄ«dzēt jums pieņemt pamatotākus lēmumus, veicot likmes.

6. solis
TotalizatorsLatvija.com

Mobilā lietotne.

Visbeidzot, ir vērts meklēt arī tādu derību vietni, kas piedāvā mobilo lietotni. Tā ļaus jums veikt likmes un sekot savam kontam, atrodoties ceļā.

Kā veikt derības uz futbolu?

Lai iegÅ«tu vislabāko futbola derÄ«bu pieredzi, ir svarÄ«gi veikt izpēti un izprast dažādos pieejamos likmju veidus. Vispirms ir svarÄ«gi rÅ«pÄ«gi izpētÄ«t katru komandu, kas piedalās spēlē, un visus ārējos faktorus, kas var ietekmēt iznākumu, piemēram, laikapstākļus vai traumas. Turklāt daudzās tÄ«mekļa vietnēs ir iespējams izpētÄ«t spēlētāju un komandu iepriekŔējo sniegumu, lai palÄ«dzētu jums pieņemt lēmumu. Veicot likmi, pirms derÄ«bu dokumenta iesniegÅ”anas izlasiet visus bukmeikera noteiktos noteikumus, jo Ä«paÅ”i par likmju veidiem, minimumu, maksimumu un vinnestiem. Ievērojot Å”os padomus, likmes uz futbolu var kalpot par labu izklaides veidu, ar kuru var nedaudz nopelnÄ«t.

 1. IepazÄ«stieties ar dažādiem likmju veidiem. Pirmais solis veiksmÄ«gu futbola likmju veikÅ”anā ir likmju veidu pārzināŔana. Uz futbola spēlēm var likt tādas likmes kā spēles uzvarētājs, pirmo vārtu guvējs, handikapa likmes, kā arÄ« ir citus likmju veidus, piemēram, vairāk/mazāk, neizŔķirts likme atcelta un citas.
 2. Atrodiet droÅ”u sporta derÄ«bu vietni. Nākamais solis veiksmÄ«gu futbola likmju veikÅ”anā ir atrast labu sporta totalizatoru. Labs sporta totalizators piedāvās konkurētspējÄ«gas likmes uz visām svarÄ«gākajām spēlēm, kā arÄ« dažādas likmju iespējas. Jums arÄ« jāmeklē sporta totalizators, kam ir lietotājam draudzÄ«ga vietne.
 3. Izpratne par koeficientiem. Vēl viens svarÄ«gs solis veiksmÄ«gu futbola likmju veikÅ”anā ir koeficientu izpētÄ«Å”ana. Koeficients ir varbÅ«tÄ«ba, ko katrai spēlei nosaka sporta totalizators, un tā norāda, cik daudz jums ir jāiemaksā, lai vinnētu, piemēram, ā‚¬100. Piemēram, ja spēles likmju lÄ«nija ir Bayern 1.5, tas nozÄ«mē, ka Bayern ir favorÄ«ti un jums uz viņiem ir jāiemaksā aptuveni 66 eiro, lai vinnētu 100 eiro.
 4. Veiciet izpēti. Ceturtais svarÄ«gais solis veiksmÄ«gu futbola likmju veikÅ”anā ir izpētes veikÅ”ana. Pirms likmju uzlikÅ”anas jums jāizpēta abas komandas, kā arÄ« jāseko lÄ«dzi visām ziņām, kas varētu ietekmēt spēli. Turklāt var bÅ«t noderÄ«gi lasÄ«t rakstus vai klausÄ«ties ekspertu podkāstus, lai gÅ«tu ieskatu par katru spēli.
 5. Esiet disciplinēts. Piektais un pēdējais svarÄ«gākais solis veiksmÄ«gas futbola likmju veikÅ”anā ir disciplinēti pārvaldÄ«t savu bilanci. Tas nozÄ«mē atvēlēt noteiktu naudas summu, kuru jums ir pieņemami zaudēt, un veikt likmes tikai ar Å”o naudas summu. Turklāt ir svarÄ«gi likt tikai to, ko varat atļauties zaudēt, un nemēģināt dzÄ«ties pēc zaudējumiem, veicot riskantākas likmes, nekā varat atļauties.

Futbola likmju līnijas

Tā kā futbols ir pasaules populārākais sporta veids, bukmeikeri ir izdomājuÅ”i totalizatora spēlētājiem burtiski simtiem dažādu lÄ«niju, uz kurām var likt likmes. Å odien bukmeikeri, Ä«paÅ”i internetā, piedāvā gandrÄ«z visus iespējāmos lÄ«niju veidus uz futbolu. Pie Totalizatorslatvija.com ieteiktajiem bukmeikeriem bÅ«s ierobežota ne tikai lÄ«niju izvēle, bet arÄ« naudas daudzums, ko tie var atļauties izmaksāt. Vairāk totalizatora spēlÄ“Å”anas iespējas tieŔām bÅ«tu jāmeklē tÄ«meklÄ«. Totalizatori Latvijā piedāvā ļoti plaÅ”u futbola likmju klāstu visām vēlmēm.

 • Uzvara-neizŔķirts-zaudējums (1Ɨ2)
 • Puslaiks/Gala rezultāts
 • Kopējais vārtu skaits
 • Āzijas handikapi
 • NeizŔķirts nav likme
 • Pirmais vārtu guvējs
 • Pēdējais vārtu guvējs
 • JebkurÅ” vārtu guvējs
 • StÅ«ra sitieni
 • Komandas goli

Tas ir ļoti Ä«ss vairāku pieejamo lÄ«niju saraksts. Lai redzētu milzÄ«go lÄ«niju sarakstu, uz kurām jums ir iespēja likt likmes, jums vajadzētu apmeklēt kādu no daudzajiem totalizatoriem Latvijā. Par to ir pārliecinājuÅ”ies mÅ«su eksperti, izvērtējot Latvijas totalizatorus.  Redzēsiet ā€“ tādu lÄ«niju tur ir daudz!

Mača uzvarētāja izvēle

Futbola likmes

Futbols nepārprotami ir pasaules populārākais sporta veids. Visas Ŕīs valstis vēlas bÅ«t futbolā konkurētspējÄ«gas visaugstākajā lÄ«menÄ«. Jau vairākas dekādes citi sporta veidi spēlē otrās vijoles lomu, un, nav pārsteigums, cik daudz dažādas industrijas ir attÄ«stÄ«juŔās ap Å”o vienu sporta veidu.

Uzvara-neizŔķirts-uzvara lÄ«nija ir vispopulārākais lÄ«nijas tips futbolā, jo Å”ajā gadÄ«jumā, iespējams, ir visvieglāk likt sporta likmes. Jums bÅ«tÄ«bā jāizdara izvēle par labu tai komandai, kura, jÅ«suprāt, uzvarēs spēles 90 minÅ«tēs. Ja jÅ«s domājat, ka abas puses ir lÄ«dzÄ«gi stipras, tad jÅ«s varat likt likmi uz to, ka mačs beigsies neizŔķirti. Uz Å”o lÄ«niju tiek liktas lielākās naudas summas, Ä«paÅ”i, kad ir iespējams likt likmes spēles laikā, jo katrā mačā notikumi mainās un lÄ«dz ar to likmju veicēju viedoklis.

Tradicionāli futbola likmes tiek liktas uz spēles uzvarētāja lÄ«niju. 1Ɨ2 likmju gadÄ«jumā ir trÄ«s izvēles iespējas: mājinieku uzvara (1), viesu uzvara (2) un neizŔķirts (X). Piemēram, koeficienti uz PremjerlÄ«gas maču starp Everton un Liverpool izskatās Ŕādi:

 • Everton: 2,50
 • Liverpool: 2,50
 • NeizŔķirts: 3,10

Lai uzvarētu Å”o likmi, totalizatora spēlētājam ir jāizvēlas vai nu mača uzvarētājs vai arÄ« neizŔķirta iznākums. Ja viņŔ atbalsta Liverpool un spēle noslēdzas, piemēram, neizŔķirti 2:2, likme ir zaudēta. Ņemot vērā, ka tikai 30% futbola maču noslēdzas neizŔķirti, Ŕāda likme var jÅ«s pievilt.

Ziemeļamerikāņi parasti jÅ«tas neērti, ja spēle noslēdzas neizŔķirti un likme ir zaudēta. Blekdžeku spēlēs mazāk, ja spēlētājam un dÄ«lerim ir vienāds punktu skaits. Futbolā ir lÄ«dzÄ«gi. Āzijā miljoniem dolāru tiek likti uz futbola likmēm, un arÄ« tur ir aktuāls Å”is viedoklis. Reakcija uz to bija tāda, ka bukmeikeri izdomāja jaunu likmju formu, kas tika nosaukta par ā€žHang Chengā€ jeb Āzijas Handikapu, kas izslēdza neizŔķirta iespēju. Kaut arÄ« diezgan sarežģīta savā Āzijas formā, tā bÅ«tÄ«bā bija handikapa lÄ«nija. Handikapa gadÄ«jumā mÅ«su piemērs izskatÄ«tos Ŕādi:

 • Everton: +0 1,909
 • Liverpool: +0 1,909

Å Ä« ir iepriekŔējā piemērā apskatÄ«tā spēle, bet ar vienu nozÄ«mÄ«gu atŔķirÄ«bu: neizŔķirts no vienādojuma ir izņemts ārā. Ja spēle noslēgies neizŔķirti, derÄ«bas tiks uzskatÄ«tas par atceltām un likmes atgrieztas atpakaļ. Bet ar mazāku risku var iegÅ«t mazāku atlÄ«dzÄ«bu. Tā kā neizŔķirta gadÄ«jumā derÄ«bas nav zaudētas, koeficienti uz mājas un viesu komandu samazinās. Bet daudziem totalizatora spēlētājiem, kuriem apnicis zaudēt naudu, liekot uz neizŔķirtiem, tā ir maza atlÄ«dzÄ«ba. (Ievērojiet, ka piemēros spēles uzvarētāja lÄ«nija tiek papildināta ar handikapu, kaut arÄ« tāda nemaz nav ā€“ kā Å”ajā gadÄ«jumā ā€ž+0ā€.)

Pēdējos gados likmju likÅ”ana uz punktu handikapu ir piedzÄ«vojusi pamatÄ«gu popularitātes pieaugumu. Daudzi nozares apskatnieki domā, ka tas nākoÅ”ajos piecos gados kļūs par dominējoÅ”o likmes veidu totalizatora spēlÄ“Å”anā uz futbolu. Kāpēc Å”is likmes veids ir kļuvis tik populārs? Galvenais iemesls ir vērtÄ«ba. TrÄ«s lÄ«niju Eiropas spēles uzvarētāja likmēm ir lielākas peļņas robežas nekā divu lÄ«niju punktu handikapam. TrÄ«s lÄ«nijas dot bukmeikeram lielākas iespējas nopelnÄ«t no katras lÄ«nijas. Izliekot ā€žlÄ«nijasā€, totalizatora kantoris piedāvā koeficientus uz katru komandu, kas dod tam priekÅ”rocÄ«bas un nodroÅ”ina peļņu neatkarÄ«gi no tā, kā spēle noslēdzas. Tā ir tā saucamā bukmeikera peļņa (Theoretical Hold) un tiek izteikta procentos. Tā atspoguļo tādu klientu uzlikto likmju dauzumu, kuru bukmeikers vēlas uzturēt. (Tā tiek saukta por teorētisku, jo realitātē bukmeikers reti lÄ«dzsvaro riskus uz visām pusēm.)

Turpmāk redzamā tabula parāda tradicionālās spēles uzvarētāja ā€žlÄ«nijasā€, kuras trÄ«s britu totalizatoru kantori piedāvā uz gaidāmajiem PremjerlÄ«gas mačiem. Kaut arÄ« katrs bukmeikers piedāvā atŔķirÄ«gus koeficientus, to bukmeikera peļņa svārstās no 9,09% ā€“ 11,36%. Nav svarÄ«gi, kas uzvar maču, tāpat bukmeikers var paturēt sev vismaz 9% no visas uz maču uzliktās naudas.

Aston Villa pret Birmingham:

Aston VillaNeizŔķirtsBirminghamBukmeikera peļņa
Totalizators A1.9093.303.4010.79%
Totalizators B1.803.1104.0011.36%
Totalizators C2.003.003.759.09%

SalÄ«dzinot ar Ziemeļamerikas sporta veidiem, spēles uzvarētāja ā€žlÄ«nijasā€ uz futbolu dot bukmeikeram daudz lielāku komisiju. SekojoŔā tabula parāda divu ASV totalizatoru kantoru piedāvātos handikapa koeficientus uz gaidāmo NFL (Amerikāņu futbola lÄ«ga) maču. Tā kā tiek piedāvātas tikai divas likmju likÅ”anas iespējas ā€“ uz katru pusi koeficients ir 1,909, lielākajai daļai bukmeikeru peļņa ir tikai 4,55% ā€“ mazāk kā puse no tās ietekmes, kāda tā ir spēles uzvarētāja ā€žlÄ«nijasā€ uz futbolu gadÄ«jumā.

Daži ASV totalizatoru kantori piedāvā samazināto peļņu, kad uz katru pusi koeficients ir 1,95 (-105). Å ajā gadÄ«jumā teorētiskā ietekme ir tikai 2,38%. Jums kā totalizatoru spēlētājiem, protams, jo mazākas priekÅ”rocÄ«bas bukmeikeram, jo labāk.

Maiami pret Denveru

MaiamiNeizŔķirtsDenveraBukmeikera peļņa
Totalizators A1.905N/A2.004.55%
Totalizators B (ar samazinātu peļņu)1.95N/A1.952.38%

Likmju likÅ”ana uz Āzijas handikapu

Totalizatora spēlÄ“Å”ana, liekot likmes uz Āzijas handikapiem (kā jau pats nosaukums norāda), ir ļoti populāra Āzijas tirgÅ«, kaut arÄ« kļūst arvien populārākā arÄ« Eiropas tirgÅ«. Āzijas handikapa pasaulē katrai komandai tiek pieŔķirta priekÅ”rocÄ«ba / neizdevÄ«gs stāvoklis attiecÄ«bā pret pretinieku. Pateicoties Å”im handikapam, koeficienti parasti svārstās no 1,75 lÄ«dz 2,25.

Bukmeikeru koeficienti uz maču Barcelona pret Madrides Real

Barcelona (mājas spēle)Real Madrid
Koeficienti2.002.00
Āzijas handikaps (half-ball)-0,50+0,50
VarbÅ«tÄ«ba50%, ka uzvarēs50%, ka Madrides Real Å”o spēli nezaudēs (bÅ«s uzvara vai neizŔķirts)

Piedāvātais Āzijas handikapa piemērs: Barcelona La Liga mačā uzņem savā laukumā Madrides Real, un jums tiek piedāvāts pus-vārtu (half-ball) handikaps. Koeficienti izskatās sekojoÅ”i: Barcelona 2,00 / 0:1/2 / 2,00 Madrides Real (Āzijas handikaps uz Barcelona ir -0,50 un uz Madrides Real +0,50).

(Lai Å”o piemēru bÅ«tu vieglāk saprast, Å”ajā piemērā netiek izņemta bukmeikera starpÄ«ba; tāpēc abi koeficienti ir 2,00.)

Saskaņā ar bukmeikeru ir 50% (1 / 2,00 = 0,5) varbÅ«tÄ«ba, ka Barcelona izcÄ«nÄ«s uzvaru. Lai koeficienti atspoguļotu varbÅ«tÄ«bu, vienkārÅ”i sadaliet 1 piedāvātajos koeficientos un jÅ«s iegÅ«siet procentus decimālskaitļos.

Tajā paŔā laikā tas nozÄ«mē, ka ir 50% varbÅ«tÄ«ba, ka Madrides Real Å”ajā spēlē nezaudēs (bÅ«s uzvara vai neizŔķirts).

Handikapa likmes

AtŔķirÄ«bā no Ziemeļamerikas sporta veidiem futbolā tiek gÅ«ti ļoti maz vārti. Daudzi hokeja fani sÅ«dzas, ka NHL vidēji mačā tiek gÅ«ti 5 vārti. Eiropas futbolā vidēji spēlē tiek gÅ«ti tikai 2,5 vārti. No totalizatora spēlÄ“Å”anas viedokļa tas ir ļoti daudz. Vārtiem ir liela vērtÄ«ba ā€“ pat puspunkta handikapam bieži vien ir nozÄ«me uz uzvarētu vai zaudētu likmi.

NFL futbolā puspunkts parasti ir 5 ā€“ 10 centus vērts. Bet futbolā tas var izmaksāt pat 1 Eur. Aston Villa vs Birmingham mača gadÄ«jumā jÅ«s varat izvēlēties Birmingham ar +0,5 vārtu handikapu, uz kuru koeficients ir 1,909, vai arÄ« spēles uzvarētāja lÄ«niju (-0,5), uz kuru koeficients ir aptuveni 4,00 (+300). Turpmāk redzamajā tabulā ir redzami aptuvenie spēles uzvarētāja lÄ«nijas koeficienti un to handikapa ekvivalenti:

Spēles uzvarētāja līnijaHandikaps
1,33 (-300)-1,5
1,50 (-200)-1
2,00 (+100)-0,5
2,70 (+170)Pk
4,00 (+300)+0,5
6,00 (+500)+1
10,00 (+900)+1,5

LÄ«dzÄ«gi kā handikapa likmēs (puck lines) hokejā un handikapa likmēs (run lines) beisbolā punktu handikaps uz futbolu padara totalizatora spēlÄ“Å”anu elastÄ«gāku. Tie, kuri nelabprāt izvēlas favorÄ«tu ar koeficientu 1,33, var likt likmi uz favorÄ«tu ar -1,5 handikapu, uz kuru koeficients ir 1,909. Ja jÅ«s izvēlaties nefavorÄ«tu ar +1,5 handikapu, pat favorÄ«ta uzvaras ar vienu vārtu pārsvaru gadÄ«jumā likme bÅ«s uzvarēta. AtŔķirÄ«bā no iepriekŔējā piemēra, kurā izvēlējāmies Birmingham +0,5, Å”ajā gadÄ«jumā ir neiespējami kopēt handikapa +1,5 ā€žlÄ«nijuā€, izmantojot kombināciju uz spēles uzvarētāja likmi. Super Bowl (NFL finālā) septiņu punktu favorÄ«ts New England uzvarēja KarolÄ«nu ar 32:29. Ja spēles uzvarētāja ā€žlÄ«nijaā€ bÅ«tu vienÄ«gā iespēja, tad nebÅ«tu iespējams likt likmi uz KarolÄ«nu ar +7 handikapu.

No visiem pasaules sporta veidiem tieÅ”i uz Anglijas futbolu ir visprecÄ«zākās ā€žlÄ«nijasā€. Tās ir vēl cietāks rieksts nekā likmes uz NFL. Ņemot vērā, ka PremjerlÄ«gai seko lÄ«dzi gandrÄ«z miljards lÄ«dzjutēju Eiropā, Āzijā un Ziemeļamerikā, bukmeikeri nevar atļauties bÅ«t pavirÅ”i. Jums kā totalizatora spēlētājam jāizmanto katra iespēja nodroÅ”ināt ienesÄ«gu sezonu. Kamēr uz punktu handikapu parasti ir labāka vērtÄ«ba, spēles uzvarētāja ā€žlÄ«nijasā€ dažreiz ir gudrāka izvēle. Abi likmju tipi var viens otru papildināt, bet katra situācija ir unikāla un katras konkrētās likmes izvēle atkarÄ«ga no paÅ”a totalizatora spēlētāja. NākoÅ”reiz liekot likmes uz futbolu, apsveriet visas iespējas.

SvarÄ«gi faktori totalizatora spēlÄ“Å”anā uz futbolu

Pirms jūs pieņemat lēmumu likt likmi vai nelikt, jāņem vērā vēl daudzi citi faktori. Tālāk tiks apskatīti daži vissvarīgākie faktori, kas jāņem vērā, pirms jūs pieņemt lēmumu likt likmi:

 • Cik liela vērtÄ«ba ir bukmeikera piedāvātajam koeficientiem?
 • Cik liela ir iespējamÄ«ba nezaudēt likmi?
 • Vai koeficients pirms mača sākuma pieaugs / cik liela ir varbÅ«tÄ«ba, ka cilvēku vairākums turpinās likt likmes uz izteiktu favorÄ«tu?

Cik liela ir vērtība

Vispārīgi runājot, nav ieteicams izvēlēties likmes, uz kurām vērtība ir mazāka par 7%. Ja vērtība ir 7%, tad jūsu vērtējums var izrādīties nepareizs. Izvēloties likmes ar mazāk kā 7% lielu vērtību, jūs diezgan daudz riskējat, jo jūsu novērtējums var nebūt par 100% precīzs.

Varbūtība nezaudēt

Jums nevajadzētu izvēlēties likmes, kurām varbūtība nezaudēt ir mazāka par 60% vai varbūtība neuzvarēt ir mazāka par 50%. Šī vērtības teorija var joprojām darboties, bet jūsu risks palielināsies, kamēr jūsu uzvarēto likmju rādītājs samazināsies, izvēloties, piemēram, vērtību likmes ar koeficientu 10,00.

Koeficientu palielināŔanās

Viens no likumiem, kas bÅ«tu jāievēro: Lieciet likmes uz izteiktiem autsaideriem pirms paÅ”a mača sākuma. Parasti ir tendence vairākumam likt uz izteiktu favorÄ«tu, tāpēc vēlāk jums var bÅ«t iespēja iegÅ«t par 5-10% lielāku koeficientu nekā sākotnējā stāvoklÄ«.

Padoms profesionālam totalizatora spēlētājam uz futbolu

Å Ä« raksta, kas balstÄ«ts uz koeficientiem, ieteikums bÅ«tu vispirms piefiksēt savus totalizatoras spēlÄ“Å”anas uz futbolu rezultātus. Pēc lielāka nereālu likmju daudzuma jÅ«s atklāsiet, cik tuvu realitātei ir bijuÅ”i jÅ«su novērtējumi. Novērtējot koeficientus, ļoti svarÄ«ga ir pieredze un prakse, un jums nevajadzētu ticēt tam, ka jÅ«su novērtējumi ir par 100% precÄ«zi. Spēlējiet atbildÄ«gi!

Komandu analīze futbola likmēs

Iepazīstiet komandas, uz kurām jūs liekat likmes. Analizējiet katras puses līderus, noskaidrojiet atslēgas spēlētājus, saskaitiet katras puses stiprās un vājās puses. Tas ir tikai dažu lietu saraksts, kuras būs jāņem vērā, izvēloties to komandu, kurai ir lielākas izredzes uzvarēt:

 • Starta sastāvs un izvietojums
 • IztrÅ«kstoÅ”ie spēlētāji (savainojumi un diskvalifikācijas)
 • Vieta lÄ«gas turnÄ«ra tabulā
 • Spēļu kalendārs (lÄ«gā un kausa izcīņā)
 • Sportiskā forma
 • Spēles stils

Komandu kondīcijas ietekme uz futbola likmēm

PārliecÄ«ba ir ļoti nozÄ«mÄ«ga futbolā, un tā rodas no uzvarētām spēlēm. Ja komanda regulāri izcÄ«na uzvaras, tad tās pārliecÄ«ba ā€“ ne tikai individuāliem spēlētājiem, bet arÄ« komandai kopumā ā€“ pieaugs. Ä»oti grÅ«ti pretoties komandai, kura piedzÄ«vo uzvaru sēriju.

Taču, ja komandas spēļu rezultāti ir bēdÄ«gi un uzvaras nāk ļoti grÅ«ti, tad visas komandas pārliecÄ«ba un morāle bÅ«s zemā lÄ«menÄ«. Tam bÅ«s negatÄ«vs efekts uz komandas sniegumu, un no komandām, kuras ir sliktā kondÄ«cijā, bÅ«tu jāizvairās.

Laika apstākļi

Tiem ir liela nozÄ«me, kā izvērtÄ«sies mačs. Noteiktas komandas no laika apstākļu dažādÄ«bas iegÅ«s vairāk nekā citas komandas ā€“ Ä«paÅ”i tās, kuras nav pieraduÅ”as pie laika apstākļu maiņas. Galvenie apstākļi, kas ietekmē spēles, ir lietus un karstums. Laika apstākļu priekÅ”rocÄ«bu visvairāk var izmantot tieÅ”i starptautiskās spēlēs vai Eiropas mēroga sacensÄ«bās, jo laika apstākļi atŔķiras dažādās valstÄ«s.

Lietus pilnÄ«bā izmaina katras spēles izskatu. Bumba mazāk lēkās pa zālāju, un spēles vispārējais temps kļūs daudz lēnāks. Komandas, kuras ir pieraduÅ”as pie lietainiem laika apstākļiem, no tā iegÅ«s.

Piemērs: Ja Anglijas valstsvienÄ«ba savā laukumā aizvadÄ«s maču ar BrazÄ«liju un tiek prognozēts spēcÄ«gs lietus, tad Anglijai bÅ«s priekÅ”rocÄ«bas, jo vienÄ«ba lietus apstākļos ir spēlējusi vairāk kā brazÄ«lieÅ”i. Anglijas izlase ātrāk reaģēs uz lēnākiem apstākļiem, turpretim brazÄ«lieÅ”iem bÅ«s nepiecieÅ”ams laiks, lai pielāgotos apstākļiem.

Karstums noteikti ir visgrÅ«tākie apstākļi, kuros aizvadÄ«t spēli. Ekstremāla karstuma gadÄ«jumā komandas nogurs ātrāk nekā vidējas temperatÅ«ras apstākļos. JÅ«s redzēsiet daudz vairāk spēlētāju maiņas spēles laikā, jo spēlētāji ļoti nogurs.

Piemērs: Savukārt, ja BrazÄ«lijas izlase aizvadÄ«s spēli savā laukumā ar Angliju 36 grādu temperatÅ«ras apstākļos, tad mājinieki daudz labāk spēlēs Ŕādos aptākļos. Viņiem ir lielāka pieredze spēlÄ“Å”anai karstumā, turpretim Anglijai varētu nebÅ«t tik tuvs ekstremāls karstums. Tomēr karstuma gadÄ«jumā tam bÅ«s efekts mača otrajā pusē, kad spēlētāji pagurs, novārgs un, iespējams, atÅ«deņosies.

Golu skaita novērtÄ“Å”ana

Golu skaita (virs/zem lÄ«nija) futbola mačā prognozÄ“Å”ana ir viena spēlētāju iecienÄ«tākajām lÄ«nijām un Ŕī ir otra populārākā lÄ«nija aiz 1X2. Lai bÅ«tu veiksmÄ«gs totalizatora spēlētājs, liekot likmes uz Å”o lÄ«niju, jāiepazÄ«stas ar vairākiem aspektiem. Turpmāk tiks uzskaitÄ«ti daži no Å”iem aspektiem, lai sekmētu jÅ«su veiksmes izredzes.

Spēles stils

Veidam, kā komanda ir tendēta spēlēt, ir ļoti liela nozÄ«me, liekot likmes uz golu skaitu. Ja komanda izceļas ar droÅ”sirdÄ«gu spēli aizsardzÄ«bā, tad iespējams tā nepieļaus daudz golus. Å ajā gadÄ«jumā padoms ir atturēties no daudz golu prognozÄ“Å”anas. Ja komanda sastāv no vairākiem augsta lÄ«meņa uzbrucējiem vai dažiem radoÅ”iem pussargiem, tad viņu izredzes gÅ«t dažus vārtus ir vērtējamas kā augstas.

AtŔķirības meistarībā

Ja divām komandām ievērojami atŔķiras meistarÄ«bas lÄ«meņi, tad bieži vien Ŕādi mači noslēdzas ar lielu rezultātu. Pārbaudiet, kādā lÄ«gā abas komandas spēlē. Ja tas ir Eiropas mēroga turnÄ«rs, izpētiet visu par abām vienÄ«bām. Ja divas no lÄ«gas labākajām komandām aizvada savstarpējo maču, tad spēle varētu bÅ«t ļoti lÄ«dzÄ«ga un neviena no komandām negribēs zaudēt. Tas savukārt varētu novest pie abu komandu piesardzÄ«gas pieejas spēlei un mačs varētu noslēgties nerezultatÄ«vi.

Vispārējā situācija

Šis ir vissvarīgākais faktors, liekot likmes uz vārtu skaitu. Pirms komandas uzsāk cīņu, abu vienību treneri zinās svarīgu informāciju par otru komandu. Tāpat abu vienību treneriem būs arī viedoklis par vēlamo mača rezultātu. Šim faktoram parasti ir nozīme kausa izcīņās, bet tas ir svarīgs jebkurā konkurētspējīgā spēlē.

Piemēri:

LÄ«ga ā€“ Ja komanda cÄ«nās par vietas saglabāŔanu lÄ«gā un ir nepiecieÅ”ams tikai viens punkts, lai to panāktu, tad vienÄ«ba var spēlēt no aizsardzÄ«bas, lai panāktu nepiecieÅ”amo neizŔķirtu. Tas var novest pie nerezultatÄ«vas spēles.

Ja Mančestras ā€žUnitedā€ turnÄ«ra tabulā ieņem otro vietu un, lai izcÄ«nÄ«tu titulu, obligāti jāuzvar Boltona ar četru vai vairāk vārtu starpÄ«bu, tad no Mančestras var gaidÄ«t uzbrukumus pie katras izdevÄ«bas.

Kausa izcīņa ā€“ Ja komandas aizvada divu spēļu sacensÄ«bu, kurā abas vienÄ«bas aizvadÄ«s mačus gan mājās, gan viesos, tad gaidāma taktiska cīņa. Ja LiverpÅ«le pirmajā posmā mājās ar 2:0 uzvar ā€žChelseaā€, tad LiverpÅ«le otrajā posmā centÄ«sies nosargāt iepriekŔējā mačā iegÅ«to handikapu. ArÄ« tas var novest pie nerezultatÄ«vas spēles. Savukārt ā€žChelseaā€ ļoti labi saprot, ka klubam jāgÅ«st trÄ«s vārti, lai iekļūtu nākamajā kārtā. Kausa izcīņas ir ārkārtÄ«gi grÅ«ti prognozēt, un jums tieŔām ir jāizvērtē visa pieejamā statistika un informācija.

Vai komandu spēles stilam ir ietekme uz futbola likmēm?

Katrā valstÄ« futbolu spēlē unikālā veidā. Spēles stili atŔķiras, sākot ar pacietÄ«gu saspēlÄ“Å”anos un beidzot ar uz uzbrukumu tendētu spēli. Abi stili ir vienlÄ«dz labi uzvaras izcÄ«nÄ«Å”anas nolÅ«kos, bet tie var ietekmēt kopējo vārtu skaitu mačā, neskatoties uz spēlētāju kvalitāti.

Katra valstsvienÄ«ba ir atŔķirÄ«ga, un katrai ir savi plusi un mÄ«nusi. Turpmāk tiks apskatÄ«ti tikai divu valstsvienÄ«bu piemēri, bet vislabāk paskatieties pāris starptautiskas spēles, tādejādi iepazÄ«stot tuvāk katras valstsvienÄ«bas spēles stilu. Jau pēc dažu spēļu momentu noskatÄ«Å”anās pieņēmumu izdarÄ«Å”ana par to, kā katra valstsvienÄ«ba spēlēs, bÅ«s otrŔķirÄ«ga.

Anglija

Angļu spēles stils tiek reklamēts kā labākais pasaulē. PremjerlÄ«ga ir pazÄ«stama kā spēcÄ«gākā lÄ«ga pasaulē, jo tajā ir visgrÅ«tāk pielāgoties ātrajam spēles tempam. Anglijas komandas ir tendētas spēlēt ar bumbas virzÄ«Å”anu uz priekÅ”u un maz laika veltÄ«t saspēlei. Ja komandai ir izdevÄ«ba, tā cenÅ”as to izmantot. JÅ«s bieži redzēsiet daudz mēģinājumus gÅ«t vārtus un vispār daudz golus.

Portugāle

Savukārt portugāļiem ļoti patÄ«k daudz saspēlēties! Tā vietā, lai izmantotu spēles gaitā raduŔās atseviŔķas pus-izdevÄ«bas, priekÅ”roka tiek dota saspēlei brÄ«vos laukumos. Portugāles komandas ir ļoti pacietÄ«gas, kontrolējot bumbu, un nesteidzas ar vārtu gÅ«Å”anu. Nacionālo izlasi bieži vien kritizē par cenÅ”anos izspēlēt perfektu golu. Ar Ŕādu saspēlÄ“Å”anos tiek izŔķiests daudz laika. Portugāļi var ilgus laika periodus saglabāt bumbu, kas noved pie nerezultatÄ«vas spēles, jo salÄ«dzinoÅ”i reti rodas vārtu gÅ«Å”anas momenti.

Citas spēcīgākās pasaules izlases un viņu spēles stili

IzlaseSpēles stils
ItālijaPiesardzīgs, pakāpeniska uzbrukuma veidoŔana
BrazÄ«lija, ArgentÄ«na, KolumbijaSpēlētāji ir tehniski, uzbrukumi tiek veidoti instinktÄ«vi, radoÅ”i
VācijaAgresīvs un organizēts spēles stils
SpānijaLiels uzsvars uz bumbas kontroli un ātru saspēli
BeļģijaBumbas kontrole, ātra pāreja uzbrukumā, pateicoties malējiem aizsargiem

Eiropas futbola totalizatori

Atbildot uz jautājumu, kāpēc Eiropas totalizatoru kantori nav ieinteresēti paplaÅ”ināties Ziemeļamerikas tirgÅ«, parasti atbilde ir tāda, ka tas vienkārÅ”i nav tik ienesÄ«gi, jo lielākajai daļai likmju ir tikai divas iespējas:

 • Mājinieku uzvara
 • Viesu uzvara

Tā kā Å”ie kantori ir pieraduÅ”i pie augstākas bukmeikera peļņas procentiem, daži Britu totalizatoru kantori uz NFL mačiem piedāvā uz abām pusēm koeficientu 1,83 (-120). PieaugoŔās konkurences rezultātā daži Eiropas bukmeikeri ir samazinājuÅ”i komisiju tradicionālajām spēles uzvarētāja ā€žlÄ«nijāmā€. No totalizatoru kantora viedokļa spēles uzvarētāja lÄ«nija ir un paliek visienesÄ«gākā totalizatoru spēlÄ“Å”anas forma.

Vēl viens spēles uzvarētāja ā€žlÄ«nijasā€ trÅ«kums ir tāds, ka uzvaras izbraukumā futbolā ir retāk sastopamas nekā citos sporta veidos, pimēram, basketbolā, hokejā vai tenisā. Tā kā viesu komandas biežāk nospēlē neizŔķirti nekā uzvar, likmju likÅ”ana uz viesu komandu var beigties bēdÄ«gi. PremjerlÄ«gā 48% spēļu noslēdzas ar mājinieku uzvaru, 27% maču noslēdzas neizŔķirti un tikai 25% gadÄ«jumu uzvar viesi. Tā kā mājinieki uzvar aptuveni pusē gadÄ«jumu, punktu handikaps +0,5 ir ļoti piemērots futbolam.

MÅ«su iepriekŔējais Aston Villa pret Birmingham piemērs parāda lietas bÅ«tÄ«bu. Kas bÅ«tu, ja jÅ«s uzskatÄ«tu, ka Aston Villa neuzvarēs maču? Ja nebÅ«tu pieejamas handikapa likmes, totalizatora spēlētājiem, kas atbalsta Birmingham uzvaru ar +0,5 handikapu, bÅ«tu jāizdara divas atŔķirÄ«gas likmes: vienu uz Birmingham un otru uz neizŔķirta iznākumu:

 • Birmingham 4,00 ā€“ Riskē ar 58,51 Eur, lai laimētu 175,53 Eur
 • NeizŔķirts 3,10 ā€“ Riskē ar 75,49 Eur, lai laimētu 158,52 Eur

Zemās bukmeikeru peļņas dēļ punktu handikaps piedāvā daudz labāku vērtÄ«bu. Mēs varam likt uz Birmingham uzvaru, uz kuru koeficients 1,75 (-134) vietā ir 2,10 (110), jo bukmeikeru peļņas 11,36% vietā ir 4,55%. SÄ«vā konkurence starp totalizatoru kantoriem pēdējos gados ir novedusi pie vēl labākiem koeficientiem. Lielākā daļa Āzijas bukmeikeru uz futbolu piedāvā samazināto peļņu. Kāds no pazÄ«stamiem totalizatoru kantoriem nesen sāka izlikt handikapa ā€žlÄ«nijasā€ uz futbolu ar koeficientiem 1,98 uz abām pusēm jeb tikai 0,98% lielu teorētisko ietekmi!

Aston Villa -0,5NeizŔķirtsBirmingham +0,5Bukmeikera peļņa
ASV totalizators1.909NA1.9094.55%
Eiropas totalizators1.95NA1.952.38%
Totalizators ar samazinātu peļņu1.98NA1.980.98%

Līdzīgas lapas

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai handikaps ir labāka izvēle nekā līnijas likme?

Abi likmju tipi viens otru papildina, bet katra situācija ir unikāla, un katras konkrētās likmes izvēle atkarÄ«ga no paÅ”a totalizatora spēlētāja. Izvēlaties sev tuvāko!

Kādas ir handikapa priekŔrocības?

Galvenā priekÅ”rocba ir vērtÄ«ba. Kā arÄ« iespēja veikt prognozes gan ar mÄ«nusa, gan ar plusa zÄ«mi.

Kāds ir labākais veids, kā uzvarēt futbola derībās?

Labākais veids, kā uzvarēt futbolā, ir uzlikt likmi uz pareizo rezultātu. Sekojiet spēļu statistikai.

Vai bukmeikera piedāvātie koeficienti var atŔķirties?

Bukmeikera piedāvātie koeficienti var atŔķirties. Salīdzinat totalizatoru piedāvājumus.

Vai es varu veikt likmes spēles laikā?

Jā, jūs varat veikt likmes spēles laikā. Totalizatoros tādas ir pieejamas.

Kā uzvarēt futbola derībās?

Uzvara ir atkarÄ«ga no prognozes piepildÄ«Å”anās. Kā arÄ« izglÄ«totÄ«bas spēlē.

Kāds ir vienkārŔākais veids, kā uzvarēt futbola likmēs?

VienkārŔākais veids, kā uzvarēt, ir likt uz komandas uzvaru. Sāciet ar vienkārŔām likmēm!

UÄ£is LiepiņŔ

UÄ£is LiepiņŔ

ā­ Online kazino un totalizatoru eksperts šŸ“ Azartspēļu tirgus analÄ«tiÄ·is šŸ•’ Pieredzējis totalizatoru spēlētājs

Uģis savu karjeru sāka kā sporta žurnālists un rakstu autors. Absolvējis Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju un ieguvis augstāko izglītību žurnālistikā. Uģim piemīt kompetence praktiski visos sporta veidos. Pirmais viņa raksts tika publicēts laikrakstā "Diena". Šobrīd Uģis ir viens no Totalizatorslatvija.com autoriem.

Par UÄ£is LiepiņŔ
27 raksti

Vai Ŕī sadaļa Jums palÄ«dzēja atrast to, ko meklējāt?

Šī lapa vēl nav novērtēta - palīdzi pārējiem, daloties ar savu viedokli

Iegriez Laimes Ratu!

Cashback Bonuss
Mēģini vēlreiz
T-krekls
Bezriska griezieni
Mēģini vēlreiz
T-krekls
Cash Bonuss
Mēģini vēlreiz

Iegriez ratu, lai uzvarētu balvu!

Informācija par bonusu tiks nosūtīta uz tavu e-pastu!